Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

eTwinning

Print
PDF

etwinningeTwinning projekto „Žmogaus kūnas - kas tai?" veikla jungtinėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupėje su mokytoja D. Karosiene. Jaunieji tyrinėtojai tęsia pažintį apie žmogaus kūno sandara ir įsitikina, kad visų žmonių kūnas sudarytas iš tų pačių kūno dalių ir jame esančių vidaus organų. Tačiau prieš tai buvo daug diskusijų ir informacijos paieškos. Bet įdomiausie yra rezultatas- praktiškai bandyti tai pavaizduoti patiems.

 et4

et1