Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Pasitikime grįžtančius paukščius

Print
PDF

varnen1Šylant orams netrukus pasitiksime ir grįžtančius paukščius. Kiekvienais metais besirūpinant grįžtančiais paukščiais visoje Lietuvoje iškeliama 3-4 tūkst. inkilų. Kovo mėn. pirmoje pusėje miškų urėdai paprastai ragina visus įsijungti į inkilų kėlimo šventę. Šiemet mokyklos draugas, Latvelių girininkas Algirdas Trybė, į inkilų kėlimo šventę atvykusiems 7-8 kl. mokiniams paaiškino apie inkilų gamybą bei kabinimo taisykles, papasakoja apie paukščių rūšis, jų ypatumus. Mokiniams tai buvo ne tik prasmingas darbas- įkurti namą paukšteliui, tačiau ir puiki galimybė veikti kartu, gal būt kažkam tai tapo dar vienu „pirmu kartu"gyvenime ar puikia proga "užsidirbti" pliusą biologijos pamokai. Kartu su biologijos mokytoja Audrone Grigiene mokiniai jau ne pirmą kartą biologijos ar gamtos pamokas veda gamtoje.

in1

in2

in3

in4

in5

in6

in7