Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Skaitovų konkursas

Print
PDF

diktŠiandien 1-4 klasių mokiniai dalyvavo mokykliniame skaitovų kunkurse, skirtame B. Brazdžionio 115-osioms gimimo metinėms. Geriausiais skaitovais tapo Emilija Valaitytė, Ugnė Mačiukaitė, Vilmantė Marinskaitė ir Erikas Kalinauskas. Jiems įteikti padėkos raštai. Antros vietos laimėtojai džiaugėsi mokyklos bibliotekininkės I. Mizarienės įteiktomis paskatinimo dovanėlėmis. Visų dalyvių dar laukė ir saldus prizas. Vertinimo komisijos pirmininkė, miestelio bibliotekos vadovė L. Šmatienė, visiems skaitovams palinkėjo drąsos ir pasitikėjimo savo jėgomis.

de4

de1r

de2r

de3r