Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Užgavėnes

Print
PDF

imagesNorėdami greičiau išvaryti žiemą ir paskatinti pavasario atėjimą, darželinukai kartu su tėveliais smagiai atšventė Užgavėnes. Žiemos išvarymas nepraėjo be tradicinių lietuvių liaudies ratelių, žaidimų, įnirtingo Kanapinio ir Lašininio ginčo. Net po kovos su pagalvėmis Lašininis nenorėjo pasiduoti ir pakvietė išmėginti jėgas traukiant virvę, tačiau su vaikų pagalba Lašininis buvo nugalėtas. Teko atsisveikinti su Lašininiu iki kitų metų. Degant žiemos simboliui Morei, vaikai mėtė į laužą  "sniego gniūžtes'', taip atsikratydami žiemos likučių. Po gardžių virėjos Astos blynų visi patraukė "čigonauti" pas mokyklos valgyklos virėjas bei savo draugus, pradinių klasių mokinukus.

uz1

uz2

uz3

uz4

uz5