Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Konkursas ,,Mano mėgstamiausias užkandis’’

Print
PDF

matIkimokyklinukai ir priešmokyklinukai tikrai gali atsakyti į klausimą nuo ko priklauso žmogaus sveikata, kadangi jau ne kartą dalyvavo įvairiose sportinėse ir nesportinėse sveikatą stiprinančiose veiklose. Dabar jie dar ir dar kartą kalba apie tai, kad tinkama mityba – sveikatos pagrindas. Sveikatiados projektas skirtas kaip tik tam – mokytis sveikos mitybos įgūdžių. Gamindami užkandžius iš vaisių ir daržovių, pirmiausia vaikai prisiminė, kaip reikia patiems pasiruošti (švariai nusiplauti rankas, užsirišti prijuostes), nuplauti vaisius ir daržoves. Vaikai prisiminė ir tai, kad pjaustant daržoves svarbu ir saugus elgesys su aštriais darbo įrankiais.

Supjausčius vaisius ir daržoves kiekvienas savo lėkštelėje kūrė savo sveikuolišką užkandį, skaičiavo, iš kelių rūšių ir kokių spalvų vaisių ir daržovių yra jų skanėstas. Vaikams kilo idėja užkandžiams sugalvoti pavadinimus. Galvoti ilgai nereikėjo. Lėkštelėse puikavosi "Saulutės, Grybukas, Žmogeliukas, Šypsenytė, Drugelis, Kiaulytė, Vežliukė Irutė''. Naudingos, gyvenimiškos ir tokios "skanios" veiklos kelia puikias emocijas dirbant kartu su mokytoja D. Karosienė ir mokytojos padėjėja A. Pilkauskiene.

ma2

ma5

ma6