Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

eTwinning projektas 2

Print
PDF

Nuo 2022 m. vasario ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo vaikai prisijungė prie eTwinning projekto „Žmogaus kūnas - kas tai?" , kurio tikslas tyrinėjant ir eksperimentuojant, pažinti žmogaus kūno dalis, sistemas, organizmo paslaptis.

Vaikai mokysis pažinti save, įgys žinių apie kūno dalis ir sistemas per STEAM veiklas, domėtis savo kūnu ir jo galimybėmis. Projekte dalyvauja 30 Lietuvos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų.

https://live.etwinning.net/unauthorized