Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

"Ledo balionai"

Print
PDF

ledoJungtinės ikimokyklinės ir priešmokyklinės grupės (mokyt. D. Karosienė) vaikai žinias įgija per emocijas ir patirtis. Eksperimentui "Ledo balionai'' jaunieji eksperimentatoriai "išpūtė" balionus pripylę į juos vandens. Kiekvienas rankomis liesdamas jautė, kaip keičiasi baliono forma. Balionų bombos" buvo išneštos į lauką, kad vanduo esantis balione virstų į ledą. Galutinis rezultatas buvo sutiktas emocijų banga. Kaip mįslėje" pramušęs ledą- rasi sidabrą", taip ir čia, praplėšęs balioną, rasi šalčio raštais išmargintą ledo kamuolį.

 l4

l2

l1

l3

l5