Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Nuotolinė pamoka - Mokonomika“

Print
PDF

mokonomika1-8 kl. mokiniai dalyvavo Swedbank organizuotoje didžiausioje nuotolinėje pamokoje Lietuvoje „Mokonomikoje", skirtoje visiems 1–12 klasių moksleiviams. Didžiausios nuotolinės pamokos mokytojai kalbėjo apie tvarumą, inovacijas, pilietiškumą bei kitus įdomius dalykus. Jauniausiems atradėjams (1–4 klasių mokiniams) čempionė Jurgita Januškaitė-Žilinskienė buvo paruošusi karatė treniruotę, Milda Paukštė tvarias dirbtuves iš džinso, o skautai Vydūnas Trapinskas ir Seržas Staponkus – įkvepiančias istorijas, žaidimus ir skauto kuprinės paslaptis. Kūrėjai, arba 5–8 klasių moksleiviai susitiko su istorike ir „TikTok" žvaigžde Kristina Petrauske, kuri griovė mitus apie senovės Lietuvą. Žurnalistė Jurga Bakaitė įtraukė į melagienų ir konspiracijos teorijų pasaulį. Rugilės Matusevičiūtės pamoka pasakojo apie tai, kokioje Žemėje gyvensime po šimto metų, Justina Bagdanavičiūtė atsakė į klausimą, kas yra FIQ, o Silvestras Dikčius ieškojo superherojaus, kuris išgelbėtų mūsų planetą ir apsaugotų klimatą.

Dar laukė šiek tiek kosmoso su „NanoAvionics" ir Tomu Narbutu.

m1

m2

m3

m4