Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Sniego diena

Print
PDF

gif_2Sausio trečiasis sekmadienis – tai Pasaulinė sniego diena. Ta proga įvairiose pasaulio šalyse rengiama šventė, kurioje kviečiama slidinėti, čiuožti rogėmis, prisiminti žiemos žaidimus. Ypač smagu švęsti kai įvairioms žiemos pramogoms lauke yra pakankamai sniego. Todėl džiaugsmo, kad sniego diena sutapo su grįžusiu trumpam sniegu, buvo visiems. Nesvarbu, kad sniegas nebuvo tinkamas nulipdyti besmegenį, tačiau išradingai praleisti sniego dieną padėjo ne tik tradicinis nusileidimas rogutėmis nuo kalniuko. Prisimindami, kad paukšteliai žiemą sunkiai randa maisto, mokiniai kabino ant medžių šakų „skanukus" iš sėklų, darė sėklų lesyklėles ant sniego. Mėgstantys eksperimentus galėjo atlikti „vulkano" eksperimentą, kurio metu panaudojus sodą, skystą muilą, dažus ir actą iš sniego kalno viršūnės išsiveržia spalvota „lava". Tiems, kam patinka piešti, buvo puiki proga parodyti savo sugebėjimus piešiant spalvotu vandeniu. Apšilimui fizinio ugdymo mokytojas buvo paruošęs sportinių rungčių komandai.

 z1

z2

z3

z4

z5

z6