Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

STEAM technologijų pamoka "Skanukai paukšteliams"

Print
PDF

steam-logoŽiema džiaugiasi visi, ypač kai sniego labai daug ir galima užsiimti aktyvia veikla lauke. Tačiau paukšteliams nelinksma, nes sunku susirasti maisto. 1-3 kl. mokiniai kartu su mokytoja Jolanta Mulokiene nusprendė atlikti gerą darbą - per technologijų pamoką pagaminti mažiesiems dainorėliams skanukų. Pirmiausia su mokinukais aptarė, kokių sėklų jiems reikės. Tada bandė atpažinti. Po to pasidarė kiekvienas sėklų mišinį, kuriuo padengė prieš tai taukais apteptą popierinį volelį. Skanukus pakabino lauke ant medžio šakų. Skanaus, paukšteliai!

s1

s3

s2