Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

I. Simonaitytei 125 metai

Print
PDF

11Sausio 23 d. rašytojai I. Simonaitytei sukako 125 metai. 7-8 kl. mokiniams ši mažosios Lietuvos metraštininkė nėra žinoma, todėl mokyklos bibliotekinink I. Mizarienė, padedama lietuvių kalbos mokytojos E. Blaškevičiūtės, "pažvelgė" į žymios rašytojos gimimo datos paminėjimą netradiciškai. Po trumpos įžangos kiekvienam mokiniui buvo duota I. Simonaitytės citatos pirma pusė. Antrą pusę kiekvienas turėjo susirasti pats. Kitame etape laukė žymios rašytojos citatos interpretacija: „Kaip tu supranti, ką rašytoja turėjo galvoje?"

Paskutinėje meninėje - kūrybinėje užduotyje mokiniai iliustravo citatą. Ir pamokos baigiamasis akcentas - mokinių citatos apie pamoką: „Jeigu laiką leidi linksmai, jis praeina greitai", „Šiandien diena lengva, kaip sniegas". Jeigu paklaustumėme pačios I. Simonaitytės apie tai, ar teisingai supratome jos mintis, ji, tikriausiai, atsakytų: „Juk žmogus vis tiek lieka mįslingas kitam žmogui." (Ieva Simonaitytė)

p22

p22

p33