Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Sausio 13-oji

Print
PDF

s132020Peržiūrėję internete Sausio 13-osios vaizdus prie televizijos bokšto bei vaizdo filmuką "Sausio sniegena'', darželinukai nusprendė patys pastatyti bokštą, "sukrauti" laužą, nupiešti laužo liepsnas ir su tėvelių pagalba surasti ir "užrašyti'' bokšto aukštį. Darbas laukė labai didelis: suskaičiuoti iš kiek dėžių pastatytas bokštas, sudėti dėžes mažėjimo tvarka, palyginti medžio šakeles "laužui" pagal ilgį ir storį ir netgi užrašyti skaičius- bokšto aukštį. "Laužo liepsna'' taip pat pareikalavo darbo: tapymas ant šlapios agro plėvelės, spalvų pažinimas ir įtvirtinimas, "akmenukų'' gamyba iš glamžyto laikraščio, laužavietės įrengimas ...  Visas veiklas susietas su STEAM (matematika ir menai) padėjo vaikučiams "sureguliuoti" mokytoja D. Karosienė ir padėjėja A. Pilkauskienė.

sa3

sa4

sa5

sa2

sa1