Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Laisvės gynėjų diena

Print
PDF

sausio13nSausio 13-ą, Laisvės gynėjų dieną, pasitikome akcija "Atmintis gyva, nes liudija", mokyklos languose uždegėme žvakutes. Mokytojai vedė trumpą pamoką, primindami mokiniams, kuo ta diena svarbi Lietuvai ir kiekvienam lietuviui. Po pamokos visi mokiniai ir darželinukai susirinko mokyklos vidiniame kiemelyje, kur degė atminimo laužas. Prie jo darželio vaikučiai šoko ir dainavo apie lietuvaičius - mergaitę ir berniuką, vyresnių klasių mokiniai dainavo patriotines dainas, skambėjusias tą įsimintiną Sausio 13-ą.

sa7

sa8

sa9