Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Karnavalas miške

Print
PDF

kma1Kalėdinį kaukių ir pasirodymų karnavalą šiemet iškeitėme į "pobūvį" Šilelio aikštelėje. Tačiau visi kiti tradicinio karnavalo "atributai" liko - Kalėdų Senelis, Snieguolė, dovanos, šokiai ir daug eglučių, kurias puošėme miško žvėreliams morkomis, bulvėmis ir burokėliais.Šiltai ir šventiškai pasitikusi šilelio aikštelė su liepsnojančiu laužu, degančiomis lemputėmis ir skambančia kalėdine muzika atrodė tarsi mažas Kalėdų miestelis. Šokome, vaišinomės ir džiaugėmės žiema, kol šaltukas neišvaikė visų namo.

km1

km2

km3

km4

km5

km6