Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Pasiruošimas Kalėdoms

Print
PDF

pk5Artėjant Kalėdoms darželinukai labai aktyviai joms ruošėsi. Jungtinė ikimokyklinė ir priešmokyklinė ugdymo grupė kartu su mokyt. D. Karosiene Kalėdų proga tėveliams ruošė dovanas, linkėdami jiems būti kaip pingvinas - drąsiai pasivolioti sniege ir nesušalti, sočiai pavalgyti ... žuvies ir mylėti savo pingviniukus, nes vaikai - brangiausias turtas. Pasiruošimas Kalėdoms - tai ne tik dekoracijos, tai ir kalėdiniai valgiai. Yra dalykų, be kurių sunku įsivaizduoti Kalėdinį stalą, ypač kai skaniausia yra tai, kas saldu. Lopšelio grupės vaikučiai kartu su mokyt. D. Sudeikyte mokėsi kepti imbierinius sausainius ir juos dekoruoti.

pk1

pk2

pk4

pk3

pk