Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

"Lengva būti geram"

Print
PDF

chhelpAkcija "Lengva būti geram" baigėsi. Visos saldžios gėrybės, knygos, pradinukų pagaminti Kalėdiniai atvirukai, kryžiažodžių žurnalai ir kalėdinės dainos "nužygiavo" į O. Milienės senelių namus. Gerumo eiseną vedė Kalėdų senelis. "Geriausias būdas prisiminti gerus darbus - juos kartoti" (E. Bekonas), todėl šiemet gerumo akcija vėl senelių namuose. Gruodžio pirmąją prasidėjusi akcija, kuri tęsėsi tris savaites, parodė, kad mokiniai nori ir gali "padovanoti" Kalėdinį stebuklą šalia esančiam, kad Kalėdos - tikra gerumo, dosnumo ir dovanojimo šventė.

h

h2

h3

h1