Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Kalėdinė lauko arbatinė

Print
PDF

chteaPrieškalėdinis laikotarpis- gerų darbų, naujų idėjų ir įvairių akcijų metas. Artėjančios šventės kviečia skleisti kalėdinę nuotaiką, džiaugtis, bendrauti bei jaukiai ir maloniai leisti laiką drauge. Tai puikus metas pasirūpinti ir ne tik savo fizine, tačiau ir dvasine sveikata. Kalėdų laukimas, sniegas ir mirganti eglutė - viskas kartu tiesiog kviečia kuo daugiau laiko praleisti ne klasėje, o už jos ribų. Taip gimė idėja įkurti Nemunėlio Radviliškio mokyklos vidiniame kiemelyje "Kalėdinę lauko arbatinę", kurioje dvi pertraukas per dieną visa mokyklos bendruomenė geria arbatą. O prie garuojančio arbatos puodelio atsiranda ir visa kita- sausainis, šaldyta uoga, pokalbis, jumoras ir tas nenusakomai malonus bendrystės jausmas kartu su tyliai kvėpuojančiu Kalėdų laukimu.

ch1

ch2

ch3

ch4

ch5