Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Zipio draugai

Print
PDF

zipiodraugai"Zipio draugai" tarptautinė programa, kurios tikslas padėti 5-7 metų vaikams išmokti lengviau įveikti kasdienius sunkumus. Programa siekiama pagerinti vaikų emocinę savijautą, padėti jiems įgyti gebėjimų įveikti socialinius ir emocinius sunkumus. Programą sudaro 6 dalys, o atskirą dalį 4 valandėlės. Mokytojos L. Kučinskaitės vedamas valandėles lanko 6 priešmokyklinio amžiaus vaikai. Programos dalyviai įsikūrė Zipio kambarėlį, kuriame susirenka pabendrauti, paskaityti pasakojimą apie vabaliuką Zipį ir jo draugus, kurie susiduria su visiems gerai pažįstamomis situacijomis- jie liūdi ir pavydi, draugauja ir pykstasi, geba vėl pasijusti gerai. Vaikai padarė pašto dėžutę, į kurią Zipis atsiunčia įvairių užduotėlių.

Pirma programos dalis - "Jausmai". Vaikai vaidino, žaidė su jausmų balionais, piešė pyktį, stengėsi suprasti, kaip jį suvaldyti, sužinojo, kas padeda įveikti jaudulį, kaip elgtis jei labai pavydi. Aiškinosi kada būna linksmi, laimingi. Kurie jausmai dažniau aplanko ir kas padeda pasijusti geriau.

zd

Vaikai padarė pašto dėžutę, į kurią Zipis atsiunčia įvairių užduotėlių.