Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

STEAM

Print
PDF

steam-logoSTEAM veiklos vis aktyviau "veržiasi" į mokyklų ir darželių gyvenimą. Šį kartą STEAM ekspermentas, kurį atliko priešmokyklinukai. Vaikai išsiaiškino, kaip dantų pasta apsaugo dantis nuo ėduonies, o taip pat, kad kiaušinio lūkštas panašus į dantų emalį, nes turi daug kalcio. Į actą vaikai pamerkė du kiaušinius, visiškai padengtus dantų pasta, ir du, kuriuos dantų pasta tik pusiau dengė, bei du kiaušinius be pastos. Vaikai iš karto pastebėjo, kad ant kiaušinių, kurie nėra padengti dantų pasta, atsiranda burbuliukai.

Po paros kiaušiniai buvo ištraukti. Rezultatas - dantų pasta padengti kiaušiniai liko kieti, o be pastos suminkštėjo. Labiausiai nustebino ,,pusiniai'' kiaušiniai, tie, kurių vienas šonas suminkštėjo, o kitas liko kietas.Tai akivaizdžiai parodė, kad dantų pasta padeda dantukams likti sveikiems. Bandymą atidžiai stebėjo ir mažieji grupės draugai. Vaikučiams talkino mok. L. Kučinskaitė

st

st2

st1

st3