Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Gerumo žibintai

Print
PDF

lampGerumas - tai gebėjimas dalytis rūpesčiu ir teigiamais jausmais su kitais. Jausdamiesi geri ir gerai, vaikai išmoksta pamilti save tokius, kokie jie yra, o taip pat ir kuria geresnį pasaulį. Tad, kad tas gėris mus suptų visur, ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus grupės vaikai kūrė gerumo žibintus.Taip jie prisijungė prie Biržų m. v.d. ,,Ąžuoliukas'' vykdomo projekto ,,GERUMO ŽIBINTAS''.

Mokyt. D. Karosienė: "Žibintų gamybai pritaikėme STEAM. Šiai veiklai priemones pasirinkome labai paprastas (įv. dangteliai, lipalas, guašas, plastikinis butelis, medinis dantų krapštukas). Kai viskas buvo paruošta prasidėjo pats smagiausias veiklos procesas. Tai ir dangtelių formų aptarimas, spalvų pasirinkimas ir piešimas ant lipalo dantų krapštuku. Prasidėjo pats smagumėlis: spalvų įvairumas, piešinių keistumas ir gražumas. Kiekvienas vis kitoks, įvairesnių spalvų, skirtingų vaizdų. Po kūrybinio proceso ,,kūriniai'' turėjo būti ,,psišildyti'' ant palangės, o kitą dieną virto spalvingais žibintais, iš kurių sudėjome mūsų grupės gerumo simbolį- GERUMO ŠIRDELĘ".

gz1

gz2

gz