Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

STEAM

Print
PDF

steamlSTEAM pamokos tampa vis populiaresnės. Jomis siekiama ugdyti problemų sprendimo ir kritinio mąstymo gebėjimus. Lietuvių kalbos STEAM pamoka trečiokams penktadienį pasirodė geriausia. Joje perskaitęs duotą instrukciją kiekvienas turėjo iš duotų medžiagų pats pasigaminti muilo burbulų tirpalą ir išpūsti didelio burbulo viduje vieną, du ar tris burbulus. Pasaulio rekordas yra dešimt burbulų. Didžiausias trečiokų rekordas- 4 burbulai.

st1

st2

st3