Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Tolerancijos miestas

Print
PDF

toleranc2Pasaulinei tolerancijos dienai 5-8 kl. mokiniai buvo pakviesti į pamoką, kurioje buvo visko: "smegenų ataka" kas tai yra tolerancija, žaidimas, kurio metu į kiekvieną užduotą klausimą į priekį išeina žmogus, kuris nebijo atsakymo "Taip", anketa, kurią pildant svarbu įsiklausyti į visų grupės narių nuomonę ir Tolerancijos miesto dėlionė. Mokyklos antro aukšto foje užėmė Tolerancijos miestas. Mūsų miestas iš "nurašytų knygų", kurios vis dar prikeliamos gyvenimui, nes kiekviena jų slepia savo istoriją. Mūsų mieste kiekvienas pastatas- tai daug skirtingų istorijų su skirtingomis pradžiomis ir pabaigomis, veikėjais, vieta, tačiau visos istorijos, kaip ir žmonės, gali gyventi viename mieste, pastate ar gatvėje, kurioje net bažnyčia iš skirtingų istorijų, nes vietos užtenka visiems.

2tol1

2tol2

2tol3

2tol4