Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

,,Ilgesys ir svajonės šiaurėje''

Print
PDF

FNF-with-tex1tŠiaurės šalių skaitymo savaitė iš mokyklos "nužygiavo" pas mažuosius skaitytojus. Žvakučių šviesoje jie klausėsi pasakų, ant gaublio ieškojo šiaurės šalių, aiškinosi, kaip ten gyvena žmonės, kuo skiriasi jų gyvenimo būdas nuo šiltų kraštų gyventojų. Taip pat susipažino su poliariniais gyvūnais, spėliojo, kodėl jie dažniausiai būna balti, kuo minta. Vaikai vaidino pingvinų būrį , kaip jie peri kiaušinius ir saugo vaikus nuo šalčio. Šių metų tema - ,,Ilgesys ir svajonės šiaurėje'', tad vaikai piešė savo svajones.

 ssi1

ssi2