Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Šiaurės šalių literatūros savaitė

Print
PDF

fnf-with-textŠiaurės šalių literatūros savaitė - jau trečią dešimtmetį vykdomas kultūros projektas, kurio tikslas yra puoselėti garsinio skaitymo ir šiaurietišką pasakojimo tradiciją, propaguoti Šiaurės šalių literatūrą ir prisidėti prie skaitymo skatinimo. 1995 m. kilusi ambicinga idėja tapo tradiciniu renginiu, kuriame kasmet dalyvauja vis daugiau įvairaus amžiaus žmonių.

Jau ne pirmus metus Šiaurės šalių literatūros skaitymai vyksta ir mūsų mokykloje. Šiandien, skaitymo savaitės pirmą dieną, mokiniai buvo supažindinti su šių metų valstybės - Alandų salų- gyvenimu, gamta, geografine padėtimi. Pristatytas šių metų literatūros kūrinys Karin Erlandsson „Perlų ieškotoja". Pažiūrėję video apie Alandų salas, skaitėme romano ištraukas: 1 – 4 kl. „Jūroje" skaitė mokyt. J. Mulokienė ir I. Mizarienė, o vyresnių klasių mokiniai patys dalyvavo „Pranašystės" skaitymuose. Dar reikėjo dalyvauti viktorinoje, atsakyti į klausimus iš skaitytų ištraukų ir – pasidžiaugti prizais.

ss2021