Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

„Mano teisės ir pareigos“

Print
PDF

pologoGegužės 20 dieną septintos klasės mokiniai virtualiai susitiko su Biržų policijos komisariato bendruomenės pareigūnu Mindaugu Balčiūnu. Susitikimo metu pareigūnas dar kartą priminė mokiniams jų teises ir laisves. Mokiniai diskutavo apie atsakomybę už savo veiksmus, dažniausiai vyraujančius nepilnamečių teisių pažeidimus ir atsakomybę už juos. Policijos pareigūnas akcentavo, kad nuotolinio mokymosi metu, padažnėjo nusikalstamos veikos virtualioje erdvėje. Susitikimo pabaigoje mokiniai dalyvavo viktorinoje „Mano teisės ir pareigos“.

 pol1

pol2