Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Integruotos pamokos, skirtos Vasario 16-ajai paminėti

Print
PDF

trisIntegruotos pamokos, skirtos Vasario 16-ajai paminėti, metu 1-8 klasių mokiniai kalbėjo apie tai, ką reiškia ši diena kiekvienam lietuviui, kuo ši data reikšminga, buvo prisiminti svarbūs Lietuvai, kaip valstybei, įvykiai ir žmonės. Mokiniai žiūrėjo filmą " Pasivaikščiojimas po Vilnių Vasario 16-osios Akto signatarų keliais". Po filmo žinias pasitikrino Kahoot žaidime, kurio nugalėtoju 8 kl. mokinys Kastytis. Pamokos pabaigoje mokiniai rašė žinutę Lietuvai.

mok16