Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Sausio 13-osios pirma pamoka

Print
PDF

s132020Sausio 13-osios pirma pamoka buvo skirta mūsų mokyklos (buvusios vidurinės) mokytojų, 1991 m. sausio 13-os dalyvių-liudininkų, prisiminimams. Mokyklos muziejaus vadovas Evaldas Timukas pasidalino Jurgos Kubiliūnaitės, buvusio Nemunėlio Radviliškio vidurinės mokyklos fizikos mokytojo Sauliaus Kubiliūno dukros, Reginos Kubiliūtės, buvusios Nemunėlio Radviliškio vidurinės mokyklos anglų k. mokytojos, Vilmos Indriliūnaitės, buvusios Nemunėlio Radviliškio vidurinės mokyklos muzikos mokytojos, Gyčio Aukštikalnio, buvusio Nemunėlio Radviliškio vidurinės mokyklos fizinio ugdymo mokytojo, prisiminimais apie įvykius, suvienijusius visą Lietuvą.

13d

13k

13s