Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

,,Juoda–balta"

Print
PDF

bjIkimokyklinė ugdymo grupė kartu su mokytoja Lina Kučinskaite ir mokytojos. padėjėja Aušra Pilkauskiene dalyvavo Šiaulių lopšelio-darželio ,,Žirniukas" organizuotame respublikiniame projekte – STEAM kūrybinėse dirbtuvėse ,,Juoda–balta". Mūsų mažieji tyrėjai atliko gamtos mokslų eksperimentą: į spalvotą vandenį jie įdėjo skirtingą kiekį cukraus. Gautus skirtingos koncentracijos tirpalus nuo stipriausios iki silpniausios supylė į kolbeles. Juoda ir balta spalva padėjo mažiesiems aiškiai pamatyti, kaip skirtingos koncentracijos skysčiai nesimaišo, o sluoksniuojasi. Ugdytiniai įgijo patirties STEAM veiklose, mokėsi komandinės lyderystės.

Projektą kūrė 148 pedagogai su savo ugdytiniais iš 20 Lietuvos miestų ir rajonų.

bj1

bj2

bj3