Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Kalėdinė gerumo akcija

Print
PDF

arbata1Artėjant gražiausioms metų šventėms Kalėdoms, Nemunėlio Radviliškio pagrindinio ugdymo ir DC mokinių taryba pakvietė mokyklos bendruomenę dalyvauti akcijoje „Vaišinu Jus arbata". Akcijos tikslas, anot mokyklos prezidentės Deimantės Gasiūnaitės, buvo „sutelkti visus geram darbui ir padovanoti puodelį karštos arbatos vinišiems Onos Milinienės senelių globos namų senjorams, pripildyti Kalėdas gerumo". Paskutinę savaitę prieš šventes, į Onos Milinienės senelių globos namus „nukeliavo" mokinių atnešti arbatos puodeliai, arbata bei pradinukų rankomis sukurti kalėdiniai sveikinimai. Džiaugiamės, kad mokiniai supranta, jog Kalėdos - pats tinkamiausias metas daryti gerus darbus.

akcija

akcija1

Nemunėlio Radviliškio PUDC informacija