Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

„Mokykis, pažink, suprask"

Print
PDF

portIkimokyklinukų jungtinės grupės vaikučiai projekto „Mokykis, pažink, suprask" lėšomis keliavo į „PORTFOLIO" galeriją, kur juos pasitiko grupės draugas Adrijus ir jo mama, šios galerijos šeimininkė. Ten, padedami keramikos mokytojos Gražinos, vaikai nusilipdė dubenėlį, kurį kiekvienas savaip papuošė naudodami įvairias priemones: pagaliukus, šiaudelius, štampukus. Po šito darbo vaikų dubenėliai ,, keliavo" į krosnį, kur bus išdegti, po to patiems dar teks padengti glazūrą ir tik tada visi galės pasidžiaugti galutiniu rezultatu. Molio lipdybos užsiėmimą visi įvertino puikiai. Po gana rimto darbo visi vaišinosi obuoliais, aptarinėjo galerijoje veikiančios parodos paveikslus ir smalsavo, kur keliaus toliau.

por1

por2

Grįžtant į autobusą keliauninkai dar užsuko į Biržų regioninio parko direkciją, o iš ten džiugiai nusiteikę lydimi dainos žodžių ,,Jei patinka šį dainelė pasiimki ją į kelią..." pasuko A. Dauguviečio parko link, kur vaikai linksmai laiką leido išbandydami visus parke esančius žaidimų aikštelės įrenginius. Laikas prabėgo akimirksniu, pradedant nuo diskusijos aptariant tos dienos orą ( kaip atsiranda rūkas) iki veiklų galerijoje ir parke.