Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

„Ekotakučiu einu saugodamas gamtą ir save"

Print
PDF

ekoergos1–4 klasių mokiniai pateko į dešimt Lietuvos mokyklų skaičių, kurios VšĮ „Ekoagros" organizuotame mini konkurse laimėjo pažintines užduočių knygeles „Ekotakučiu einu saugodamas gamtą ir save". Pažintinė užduočių knygelė „Ekotakučiu einu saugodamas gamtą ir save" supažindins su ekologijos ir ekologinio ūkininkavimo sąvokomis, suteiks žinių, kokie maisto produktai yra ekologiški ir kaip jie gaminami, kartu ragins susimąstyti apie sąmoningesnį ir atsakingesnį vartojimą. Kartu su knygele mokiniai turės puikią progą susitikti su interaktyvios knygelės autore Ingrida Meškinyte, žinoma gamtininke, ornitologe ir edukologe, kuri įgyvendina įvairias edukacines programas vaikams bei jaunimui, veda edukacinius užsiėmimus apie gamtą ir ekologiją.

 ekotak