Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Rekomendacijos dėl nuotolinio mokymo mokytojams

Print
PDF

Bendra informacija mokyklos bendruomenei dėl nuotolinio mokymo

1. Nuotolinio mokymo proceso organizavimo būdas – tai mokymas, kai mokiniai reguliariai, 5 dienas per savaitę, būdami skirtingose vietose, naudodami informacines komunikacines priemones ir technologijas, susijungia į klasę, grupę ir nuosekliai mokosi mokytojų pagal pradinio, pagrindinio, ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas.

2. Mokiniams, besimokantiems nuotoliniu būdu, dalyvavimas pamokose (pagal nuotolinio mokymo(si) tvarkaraštį) yra privalomas.

3. Draudžiama vaizdo medžiagą įrašinėti, platinti neturint raštiško mokytojo (mokyklos) sutikimo.

4. Darbotvarkė. Pamokos prasideda 9.00 val. Mokiniai turi prisijungti prie el. dienyno EDUKA, ten mokytojai nurodys, ką turi padaryti.

5. Mokymosi aplinka namie – tai darbo vieta mokymuisi: stalas, kėdė, kompiuteris, vadovėliai, mokymo priemonės, kurių gali prireikti mokantis. Aplinka turėtų skatinti susikaupti. Labai svarbu, kad mokymasis nevyktų gulint lovoje, valgant ar žiūrint televizorių.

6. Lankomumas. Mokinys privalo laiku atlikti visas mokytojo paskirtas užduotis, kontrolinį (atsiskaitomąjį) darbą, jeigu jo neatsiskaitė iki nurodytos datos, el. dienyne įrašoma „n" raidė.

7. Pamokos kultūra. Vaizdo pamokos metu nevaikščiokite, nevalgykite, išjunkite visus pašalinius garsus, būkite mandagūs, gerbkite vieni kitų laiką. Į pokalbį (Chat) rašote tik tada, kai to prašo mokytojas. Išnaudokite virtualios pamokos laiką konstruktyviam bendravimui ir bendradarbiavimui.

8. Pagalba. Mokiniams, turintiems specialiųjų ugdymosi poreikių, teikiama logopedo ir socialinio pedagogo pagalba nuotoliniu būdu. Pasidomėkite, gal mokytojams reikalinga kokia nors pagalba. Atminkite, kad mokytojai naudodamiesi naujomis platformomis taip patiria stresą.

9. Tėvai privalo informuoti klasės (grupės) auklėtoją apie vaiko ligą ir negalėjimą dalyvauti ugdymo procese.

10. Virtualios erdvės: išnaudokite visas virtualios erdvės galimybes: klausykitės garso knygų, naudokitės virtualiomis bibliotekomis, žiūrėkite spektaklius, dokumentinius filmus, lankykitės virtualiuose muziejuose, klausykitės koncertų.

11. Sveikta. Saugokime vieni kitų sveikatą. Būkite atsakingi, supratingi, laikykitės valstybinių nurodymų dėl karantino.

12. Atsakomybė: nuotolinis mokymasis bus sėkmingas, jeigu visa mokyklos bendruomenė – mokiniai, mokytojai, tėvai – prisiimsime maksimalią atsakomybę šioje situacijoje.

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (Mokytojams_1.pdf)Kaip bendrauti su vaikais ir paaugliais apie koronavirusąKaip bendrauti su vaikais ir paaugliais apie koronavirusą126 Kb
Download this file (Nuotolinio mokymo tvarka.pdf)Nuotolinio mokymo tvarkaNuotolinio mokymo tvarka119 Kb
Download this file (Rekomendacijos  mokytojams.pdf)Rekomendacijos mokytojamsRekomendacijos mokytojams124 Kb
Download this file (Rekomendacijos dėl nuotolinio.pdf)RekomendacijosRekomendacijos, kurios padėtų užtikrinti mokykloms sklandesnį mokymo(si) proceso nuotoliniu būdu organizavimą197 Kb
Download this file (rekomendacijos dėl švietimo prieinamumo.pdf)Rekomendacijos dėl švietimo prieinamumoRekomendacijos dėl švietimo prieinamumo75 Kb
Download this file (Rekomendacijos mokytojams dėl nuotolinių mokymų.pdf)Rekomendacijos mokytojams dėl saugumo interneteRekomendacijos mokytojams dėl saugumo internete1304 Kb
Download this file (Rekomendacijos socialiniams pedagogams.pdf)Rekomendacijos socialiniams pedagogamsRekomendacijos socialiniams pedagogams78 Kb
Download this file (Trys zingsniai dėl nuotolinio mokymosi 2020-04-07.pdf)Trys žingsniai dėl nuotolinio mokymosiTrys žingsniai dėl nuotolinio mokymosi564 Kb