Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

„Atšvaitus dalinu - rūpinuosi kitu“

Print
PDF

atsvaistaiNemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos mokiniai ir ikimokyklinio skyriaus vaikai dalyvavo Lietuvos transporto saugos administracijos inicijuotoje akcijoje „Atšvaitus dalinu- rūpinuosi kitu". Mokytojos priminė, kaip reikia teisingai užsisegti atšvaitą ir kodėl būtina jį nešioti kiekvieną dieną tamsiu paros metu. Vaikai džiaugėsi ir dėkojo Lietuvos transporto saugos administracijos darbuotojams už padovanotus atšvaitus.

atsvaist