Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Zipio draugai

Print
PDF

2019/2020 m. m. Biržų r. Nemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos ikimokyklinis skyrius priešmokyklinės grupės vaikai dalyvauja tarptautinės programos "Zipio draugai" įgyvendinime. Šiai programai vadovauja mokytoja, baigusi specialius programos kursus, Lina Kučinskaitė.

,,Zipio draugai'' - tai tarptautinė programa, kurios tikslas yra padėti 5-7 metų vaikams išmokti lengviau įveikti kasdieninius sunkumus, pagerinti vaikų emocinę savijautą, įgyti gebėjimų įveikti socialinius ir emocinius sunkumus. Programą sudaro 6 dalys, o atskirą dalį - 4 valandėlės.

Mokytoja su vaikais tobulina „Zipio" kambarėlį, kuriame kiekvieną pirmadienį renkasi ir skaito pasakojimą apie vabaliuką Zipį ir jo draugus, kurie susiduria su visiems gerai pažįstamomis situacijomis: liūdi ir pavydi, draugauja ir pykstasi, sugeba vėl pasijusti gerai, atlieka praktines užduotis.

Pirma dalis - ,Jausmai''. Vaikai vaidino ir piešė pyktį, stengėsi suprasti, kaip jį suvaldyti, sužinojo, kas padeda įveikti jaudulį, kaip elgtis, jei labai pavydi. Aiškinosi, kada būna linksmi, laimingi, kurie jausmai dažniau aplanko ir kas padeda pasijusti geriau.

Į šią programą yra įtraukiami ir tėveliai, nes kartu su vaikais visa šeima turi atlikti įvairių užduočių, t.y. kalbėti apie jausmus, atkreipti dėmesį į vaiko nuotaikas, išklausyti vaikus.

zip2019