Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Šeimų diena ikimokykliniame skyriuje

Print
PDF

palapGegužė yra skelbiamas šeimos mėnesiu. Tad ikimokyklinio skyriaus vaikai ir mokytojos gegužės 24 d. paskelbė šeimos diena. Iš pat ryto vaikučiai kartu su tėveliais „apsiginklavę" keistais nešuliais rinkosi į darželio kiemą, kur įsikūrė įvairiaspalvis ,,Palapinių miestelis". Miestelio naujakuriai rūpinosi įkurtuvėmis, naujais kaimynais, nakvyne, gyvenimo sąlygomis, netgi pusryčiai tądien buvo skanesni nei įprastai, nes vaikai pusryčiavo lauko virtuvėje.

Po pusryčių kartu su vaikais buvo suplanuotos dienos veiklos: vaikų piešinių ekspozicijos (parodos) ,,Mano šeima" rengimas, kūrybinės dirbtuvėlės ,,Spalvų traukinukas", pietūs ir poilsis palapinėse, judrūs žaidimai ir popietė su tėveliais.

ppp2220817

ppp2220820

Net nepastebėjome, kaip greitai pralėkė diena, kai į aikštelę popiet pradėjo rinktis tėveliai, broliai, sesės ir kiti šeimos nariai. Šeimų, pasidalijusių į „žaliųjų" ir „raudonųjų" komandas, laukė nemenkas išbandymas - orientacinės varžybos po Nemunėlio Radviliškį. Komandoms reikėjo surasti 8 punktus ir atlikti įvairias užduotis. O jeigu komanda nesusidorotų su užduotimi, buvo galima paskambinti mokytojai Linai. Vis dėlto pagalbos skambučio prireikė...

Buvo smagu matyti linksmus, azartiškai nusiteikusius visų dalyvių veidus. Už kartu praleistą laiką vaikučiai ir tėveliai prisiminimui gavo po varpelį ir lankstinuką su vaikų mintimis ,,Mažieji kalbočiai".

Po orientacinių varžybų dalyviai buvo pakviesti vaišintis ir bendrauti prie draugystės laužo, bendro vaišių stalo, aptariant dienos įspūdžius, artimiau susipažįstant su darželio vaikų šeimomis.

Nuoširdžiai dėkojame mokytojoms ir padėjėjoms už puikiai organizuotą renginį, tėveliams už aktyvų dalyvavimą ir bendrystę.

„Boružiukų" grupės mokytoja Dalia Karosienė