Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Robotika

Print
PDF

Darbo laikas: ketvirtadieniais, po 5 pamokų, 2 valandos (120 min) .

Dalyviai: 1-6 klasių mokiniai.

Veiklas veda: Dalius Barkauskas, VšĮ Inžinerijos mokykla direktorius

Robotikos būrelyje vaikai konstruoja programuojamus konstruktorius ir mokosi programavimo pagrindų. Kurdami savo projektus formuoja erdvinį mąstymą, komandinio darbo įgūdžius (dirbama po 2). Kiekvienas užsiėmimas sudėliotas taip, kad vaikai pradėtų ugdytis planavimo įgūdžius: prieš užsiėmimą aptariame, ką nuveikėme praeitą kartą, susitariame, ką veiksime per šį užsiėmimą. Po visų veiklų VISI vaikai pristato savo dienos darbą: mini projektą, idėją, apibūdina, ką sukūrė. Užsiėmimo aptarimo tikslas - formuoti vaikų viešojo kalbėjimo įgūdžius, drąsą kalbėti prieš kitus. Kartą per mėnesį vaikai daro viešus pristatymus prieš auditoriją (savo kolegas). Atsistoję prieš draugus prisistato, pasako, ką sukūrė, atsako į užduotus klausimus.