Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Po dviejų nuotolinio mokymosi savaičių

Print
PDF

reflPer dvi nuotolinio mokymo savaites mokiniai, mokytojai, tėvai „įsivažiavo" dirbti naujoje erdvėje, paskutinė savaitė buvo ramesnė, mažiau streso, baimės ir nežinomybės, nebestrigo sistemos. Dalis mokinių nuotolinį mokymą vertina gerai, supranta ir atlieka nurodytas užduotis, bet kuriuo metu gali susisiekti su mokytoju, klausti, aiškintis iškilusius neaiškumas. Nereikia anksti keltis, gali susikaupti, nes niekas netrukdo. Vienu metu gali mokytis, pailsėti, pavalgyti, užduotis atlikti norimu laiku.

Read more...

Padėka

Print
PDF
padekaiki2020

DĖL NEMOKAMO MAITINIMO MOKYKLOJE IR IKIMOKYKLINIAME SKYRIUJE KARANTINO LAIKOTARPIU

Print
PDF

foodNuo 2020 m. kovo 23 d. Nemunėlio Radviliškio pagrindinėje mokykloje ir ikimokykliniame skyriuje teikiamas nemokamas maitinimas sausu daviniu mokiniams, turintiems teisę į nemokamą maitinimą, neviršijant nustatytos maitinimo kainos per dieną pagal mokinių amžiaus grupes.

Read more...

Mokyklą pasiekė 11 planšečių

Print
PDF

lenovoBalandžio 6 d. mokyklą pasiekė 11 planšečių K13 Lenovo TABM10 32 G, kurias dovanojo AB „Telia Lietuva", o pristatymu rūpinosi VŠĮ „Lietuvos Junior Achievement" savanoriai. Prie kiekvienos planšetės pridėta Ežio kortelė.

Prioritetai, pedagogų tarybos sprendimu, skirti priešmokyklinio ir pradinio ugdymo mokiniams, kurie neturi jokių informacijos priemonių bei daugiavaikėms šeimoms.

Print
PDF
informacija

Pirmoji nuotolinio mokymo(si) savaitė

Print
PDF

1Mokykla įveikė pirmąją nuotolinio mokymo(si) savaitę, be abejo, iššūkių buvo daug, nes visą mokymąsi teko perkelti į virtualią aplinką. Pasirinkome el.dienyną EDUKA ir „Eduka klasė" platformą. Kadangi visą savaitę strigo „EDUKA klasės" platforma, kuri ne tik kad užstrigdavo, bet ir pradangindavo visas mokytojų sukeltas užduotis, tad mokytojams buvo iššūkis jas persiųsti mokiniams iš naujo kitais informacijos šaltiniais. Mokiniams – susiorientuoti informacijos gausoje. Vaizdo pamokoms mokytojai naudojo Zoom ir Messenger.

Read more...

Dėl užmokesčio už vaikų darželį

Print
PDF

paymentKarantino laikotarpiu vaikų, ugdomų pagal ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, tėvai (globėjai, rūpintojai) nemoka atlyginimo už vaikų maitinimą įstaigose ir 0,50 Eur mokesčio už ugdymo sąlygų, edukacinių aplinkų gerinimą ir už priemones, skirtas vaikų kompetencijoms ugdyti.

INFORMACIJA

Print
PDF
infoAtsižvelgiat į tai, kad Lietuvoje yra pratęstas karantinas iki balandžio 13 dienos, nuo kovo 30 d. mokome nuotoliniu būdu. Mokyklos interneto svetainėje www.nrmokykla.lt yra sukurta paskyra „Nuotolinis mokymas".
Jeigu nepavyksta prisijungti prie el. dienyno, kreipkitės į klasių vadovus, į informacinių technologijų mokytoją Astą Paplaskienę el.p.: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it . te. 8 612 26279.
000
Direktorė Edita Timukienė tel. 8 615 24473, el.p.: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it .
Socialinė pedagogė Audronė Grigienė, el.p.: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it , tel. 8 692 53185.
Direktoriaus pavaduotoja ūkio reikalams, bibliotekos vedėja Monika Džėjytė-Storberg, el.p.: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it , tel. 8 616 08785

Nemunėlio Radviliškio bendruomenės žiniai!!!

Print
PDF

krepfff

Dėl koronaviruso SARS-CoV-2 sukeltos infekcijos COVID-19 plitimo grėsmės karantino metu

Mokyklos stadione, krepšinio ir tinklinio aikštėse ir jų prieigose sportuoti draudžiama!!!

Prašau saugoti savo ir kitų žmonių sveikatą. Būsime dėkingi už pasidalinimą šia žinute.


Papildoma informacija!

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (Rekomendacijos izoliuoto asmens seimos nariams.pdf)Rekomendacijos izoliuoto asmens šeimos nariamsRekomendacijos izoliuoto asmens šeimos nariams193 Kb
Download this file (V-453.pdf)Dėl elgesio parkuose ir kitose viešose erdvėseDėl elgesio parkuose ir kitose viešose erdvėse63 Kb

Laimėtas šviečiamosios gyvulininkystės projektas

Print
PDF

gpDžiaugiamės, jog Lietuvos Žemės ūkio ministerijos VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra atrinko Mūsų mokyklos ikimokyklinį skyrių (vaikų darželį) dalyvauti Šviečiamosios gyvulininkystės programoje! Programos metu vaikai bus supažindinti su visomis Lietuvoje paplitusiomis tradicinėmis gyvulininkystės šakomis: pienine ir mėsine galvijininkyste, kiaulininkyste, paukštininkyste, arklininkyste, avininkyste, ožkininkyste, kailine žvėrininkyste, triušininkyste ir bitininkyste, jų produktais. Taip pat su saugomomis senosiomis Lietuvos ūkinių gyvūnų veislėmis, gyvulininkystės specialistų rengimu, darbo šioje srityje galimybėmis.

Sveikiname

Print
PDF

sveikin5 kl. mokinį Gabrielių Baliūną, Biržų rajono matematikos olimpiadoje 5-8 kl. mokinių amžiaus grupėje užėmusį II vietą. Mokytoja I. Mizarienė.

Pamoka, skirta menininko Jono Meko atminimui

Print
PDF

jonasmekasKovo 6 d. 5-10 klasių mokiniai dalyvavo netradicinėje pamokoje, skirtoje Lietuvių kalbos dienoms bei artėjančios Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimui paminėti. Pamoką vedė viešnia iš Biržų J. Bielinio viešosios bibliotekos bibliotekininkė I. Drevinskaitė. Viešnia pasakojo apie menininką Joną Meką bei jo brolį Adolfą Meką, kaip jie pokariu pabėgo iš Lietuvos, apie gyvenimą Dipukų stovykloje, kelionę į Ameriką, gyvenimą Niujorke. Apie avangardinio meno pradininką, išgarsinusį jį visame pasaulyje, apie meilę gimtajam kraštui, lietuvių kalbai. Susirinkusieji taip pat klausėsi audio knygos „Semeniškių idilės" įrašų.

Read more...