Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

„Velykų rytą - margučiai ritas...“

Print
PDF

velykeles2-4 klasių mokiniai kartu su mokytoja R. Lapeikiene prieš Velykas mokiniai įsitraukė į įvairias projekto „Velykų rytą - margučiai ritas..." veiklas. Atvirukų darymas ir Velykinio sveikinimo užrašymas, Velykų papročių aptarimas ir, žinoma, mokymasis visiškai naujo dalyko- kiaušiniavimo oracijos ir kiaušinių marginimo kitaip. Velykas vaikai sutiks stalą papuošę marmuriniais lakuotais Margučiais.

Read more...

Artėjančios Velykos

Print
PDF

velykelesArtėjančių Velykų proga 1-3 kl. mokiniai džiaugėsi STEAM pamokomis, kuriose supažino su kiaušinių marginimo būdais bei praktiškai pritaikė įgytas žinias marginant kiaušinius.

Read more...

Aplankė priešgaisrinės apsaugos tarnybos ugniagesių komandą

Print
PDF

gaisrineJungtinės grupės vaikai kartu su mokytoja L. Kučinskaite ir padėjėja A. Pilkauskiene aplankė Nemunėlio Radviliškio priešgaisrinės apsaugos tarnybos ugniagesių komandą. Ugniagesiai Marius ir Pranas supažindino su šios profesijos ypatumais, aprodė patalpas, įrangą, techniką. Visiems vaikams teko laimė atsisėsti prie gaisrinės vairo. Marius parodė, kaip greitai ugniagesiai turi apsirengti specialią aprangą, papasakojo kuo ji ypatinga. Visiems norintiems ugniagesiai padėjo užsidėti šalmą, pirštines, apsimauti batus. Emocijos liejosi per kraštus, ypač kai visiems sulipus į gaisrinę buvo užvestas variklis ir įjungta sirena. Vaikai padėkojo ugniagesiams už beprotiškai įdomią, neįprastą ir tiek gerų emocijų sukėlusią pamokėlę, už galimybę pabūti naudingiausiame miestelio taške- gaisrinėje ir, žinoma, už saldainius.

Read more...

eTwinning

Print
PDF

etwineTwinning projekto "Žmogaus kūnas - kas tai? " temai "Jutimo organai'' kartu su sveikatos specialiste Vytaute ir mokytoja Lina Kučinskaite vaikai susipažino su penkiais jutimo organais: regos, klausos, skonio, uoslės ir lytėjimo. Lopšelio grupėje tyrinėjome cukrų, druską, kavą, cinamoną, pipirus. Vaikai svarstė, kas geriausiai padeda pažinti produktą, kvapas, skonis ar vaizdas, lietė įvairios tekstūros medžiagas - švelnias, šiurkščias, minkštas, kietas bei nustatė, šiltas ar šaltas daiktas.

Read more...

Gandro diena

Print
PDF

ganMinint gandro dieną, jungtinės grupės vaikai kartu su mokytoja L. Kučinskaite nusprendė apsilankyti bibliotekoje ir daugiau sužinoti apie šį paukštį. Bibliotekininkė Livija Šmatienė papasakojo dar nežinotų faktų apie gandrą. Po išklausytų lietuvių liaudies pasakų vaikai sužinojo, kodėl gandro kojos raudonos, o plunksnos baltos ir juodos. Dar vieną pasaką ,,Gandras ir lapė'' vaikai parsinešė paskaityti prieš miegą. Skambant linksmai dainelei vaikai mėgdžiojo gandro eiseną, linksmai pašoko. Biblioteka pasipuošė vaikų pieštais gandrais. Ačiū bibliotekininkei Livijai už netradicinę pamokėlę.

Read more...

"Gertuvių diena''

Print
PDF

ger"Gertuvių diena'' taip pat skirta pasaulinei vandens dienai. Jungtinė ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupė žiūrėjo filmuką apie Žemės išsaugojimą, pasidžiaugė savo ir pagyrė draugų gertuves, diskutavo, kam jos reikalingos, piešė, rašė ir... išmatavo, kiek puodelių vandens telpa, bandė savaip "užrašyti'' gautą rezultatą. Kartais paprasta veikla atneša nepaprastų ir įdomių patirčių.

Read more...

Pasaulinė Žemės diena

Print
PDF

zd2022Šiandien dalis pamokų ar pamokos veiklų buvo skirta mūsų ŽEMEI. Pasaulinės Žemės dienos proga 1-3 klasių mokiniai rašė laiškus Žemei, kuriuose dėkojo už šilumą, gėles, orą, paukštelius ir saugumą. 2-4 klasių mokiniai gamino planetą Žemę ir tam paskyrė ne vieną pamoką. Vyresnių klasių mokiniai per biologijos pamoką iškėlė mokyklos teritorijoje inkilus, prieš tai prisiminė kokie jie turi būti, kad paukšteliai mielai juose apsigyventų. Lietuvių kalbos pamokoje mokiniai rašė laišką paukšteliams, kurie apsigyvens mokinių iškeltuose inkiluose.

Read more...

Minint pasaulinę Dauno sindromo dieną

Print
PDF

pdsdKovo 21 d. minint pasaulinę Dauno sindromo dieną, darželinukai prisijungė prie Vilniaus lopšelio-darželio „Medynėlis" organizuojamos akcijos „Skirtingų kojinyčių šokis". Kiekviena grupė pašoko po vieną šokį, kurį kartu su vaikais paruošė muzikos mokytoja I. Staskonienė. Šokių video buvo įkelti akcijos Facebook puslapio grupėje.

Read more...

Pasaulinė vandens diena

Print
PDF

world-water-dayKovo 22 dieną visame pasaulyje minima Pasaulinė vandens diena. Šios dienos tikslas – skatinti sąmoningą požiūrį į vandenį ir jo didžiulę svarbą kiekvienam iš mūsų! Vandens dienai jungtinė ikimokyklinė ir priešmokyklinė ugdymo grupė kartu su mokytoja D. Karosiene žaidė žaidimą "Spalvotos lietaus balutės'' ( su kojytėmis reikėjo "išsemti'' iš balučių mėlynus kamuoliukus- lašelius). STEAM veikla - "Akvariumas žuvytei'' ( vanduo, plastikinis butelis, balionas). Ir svarbiausia, su vaikučiais dar kartą mokytoja kalbėjo apie tai, koks svarbus vanduo gyvybei išsaugoti, kaip jiems pasisekė gyventi turtingoje vandens ištekliais šalyje ir kaip svarbu juos saugoti ir tausoti.

Read more...

eTwinning

Print
PDF

etwinningeTwinning tarptautinio projekto "Add salt to your life" pirmasis darbas- avataro kūrimas. Kartu su informatikos mokytoju D. Barkausku mokiniai kūrė savo reprezentaciją internete- dirbtinę asmenybę.

Read more...

Zipio draugai

Print
PDF

zipiodraugaiTarptautinėje programoje „Zipio draugai" dalyvaujantys priešmokyklinukai, įgauna vis daugiau socialinių bei emocinių sunkumų įveikimo gebėjimų. Kartu su mokytoja L. Kučinskaite šiandien jie aptarė programos ,,Zipio draugai '' trečią dalį- ,,Tarpusavio santykių užmezgimas ir nutraukimas". Čia vaikai daugiau sužinojo apie draugystę – kaip susidraugauti ir išsaugoti draugystę, ką daryti, jei jie jaučiasi vieniši ir atstumti. Jie mokėsi atsiprašyti ir susitaikyti su draugu po ginčo. Vaikai dalinosi mintimis, kaip suprasti, kad tai tikra draugystė. Kartu ,,pražydino'' draugystės gėlę, ant žiedlapių surašę, kaip reikia elgtis draugiškai. Vaikai darė geriausio draugo maketą ir jį pristatė, apibūdino kitiems vaikams, žaidė žaidimus.

Read more...

3.14159265359

Print
PDF

piKovo keturioliktoji (3.14) dėl savaime suprantamų priežasčių yra vadinama skaičiaus Pi diena. 5 -8 kl. mokiniai ir mokytojai paminėjo Tarptautinę šio skaičiaus dieną. Mokiniai pasidalino grupėmis. Grupelės turėjo atlikti užduotis trijose stotelėse: piešė Pi miestą, matavo apskritimo ilgį, bandė įsiminti skaičiaus Pi skaitmenis. Žinias įtvirtino Viktorinoje. Pasaulyje gyvuoja tradicija Pi dieną valgyti apvalų pyragą, papuoštą graikiška raide π. „Pi" asocijuojasi su anglų kalbos žodžiu „pie" (pyragas) ir geometrine jo forma. Todėl ir prizai buvo pyragai.

Read more...