Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Išvyka į Joniškėlio I. Karpio ŽŪM

Print
PDF

jonlogoLapkričio 28 d. 9-10 klasių mokiniai, tęsdami ugdymo karjerai programos įgyvendinimą, lankėsi Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio ir paslaugų mokykloje, šios išvykos tikslas - susipažinti ne tik su specialybėmis, bet ir su aplinka, kurioje tektų mokytis. Mokiniai buvo supažindinti su mokymo programomis, lankėsi auditorijose, kuriose vedamos pamokos, mechanikų dirbtuvėse, sporto salėje. Atliko keletą praktinių užduočių.

Read more...

Minėjo Lietuvos kariuomenės 100-metį

Print
PDF

lk1Lietuvos kariuomenė, kaip ir Lietuvos valstybė, šiais metais mini savo atkūrimo 100-metį . Lapkričio 23 dieną mūsų mokyklos bendruomenė dalyvavo Lietuvos kariuomenės įkūrimo šimtmečio minėjime. Renginyje taip pat dalyvavo Biržų savivaldybės meras V. Valkiūnas, mero pavaduotoja I. Varzienė, seimo narys V. Rinkevičius, Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Vyčio apygardos 5-osios rinktinės 509 lengvųjų pėstininkų kuopa, LŠS Alfonso Smetonos šaulių 5-osios rinktinės Stepono Giedriko – Giriečio Biržų 501 kuopa. Apie Lietuvos kariuomenės kūrimosi istoriją kalbėjo Biržų krašto muziejaus "Sėla" direktoriaus pavaduotoja E. Lansbergienė.

Read more...

IŠVYKA Į ROKIŠKIO KRAŠTO MUZIEJŲ

Print
PDF

rokiskio-muziejus-logotipasLapkričio 20 d. 1-4 klasių mokiniai, pasinaudodami Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos „Kultūros pasu", vyko į Rokiškio krašto muziejų, kur dalyvavo trijose edukacinėse programose. Pirmojoje „Rankų darbo muilo paslaptys" susipažino su muilo gamybos istorija, senoviniais muilais, muilo gamybos būdais, natūralių muilo kvapų bei spalvų istorija. Paskui, pasinėrę į aromatų pasaulį, pasigamino individualaus kvapo, formos bei spalvos muilą.

Read more...

Pažintis su ugniagesio profesija

Print
PDF

gaisrineLapkričio 22 d. 2-4 klasių mokiniai drauge su mokytoja Jolanta Mulokiene ir bibliotekos vedėja Zita Beliakiene vyko į Biržų rajono savivaldybės priešgaisrinės apsaugos Nemunėlio Radviliškio gaisrinę susipažinti su ugniagesio profesija. Ugniagesys-gelbėtojas A. Timukas papasakojo apie labai atsakingą ugniagesio darbą, atsakė į visus vaikams rūpimus klausimus, instruktavo mokinius, kaip elgtis kilus gaisrui, supažindino, kokie įrankiai vežami į ugnies židinį, kiek vandens žarnų telpa mašinoje ir koks jų ilgis, iš kur imamas vanduo, kiek metrų galima lipti kopėčiomsi, kiek atmosferų įpučiamos padangos ir t.t.

Read more...

Ikimokyklinukai susitiko su girininku

Print
PDF

gir2Artėjant gražiausioms metų šventėms - Kalėdoms, ikimokyklinukai nusprendė sužinoti, kaip puoselėti gamtą, kaip joje atsakingai elgtis, kokią eglutę pasipuošti šventėms, ar galima nuėjus į mišką ją nusikirsti? Lapkričio 21 d. ikimokyklinio skriaus vaikai susitiko su Latvelių girininkijos girininku A. Trybe, kuris vaikams paaiškino, kad geriausia puošti eglutę, augančią vazone, o pavasari ją pasodinti kieme, tikino, kad negalima eglutės kirsti miške pačiam, geriau parsinešti šaką.

Read more...

Paskaita apie pirmosios pagalbos teikimą

Print
PDF

ppLapkričio 16 d. Biržų VSB specialistė V. Valiukienė 8-10 klasių mokiniams pristatė projektą „Sveikatos ugdymo priemonių įgyvendinimas Biržų rajono savivaldybėje", kuris finansuojamas Europos Sąjungos lėšomis. Lektorė mokiniams skaitė paskaitą apie pirmosios pagalbos organizavimą. Mokiniai išgirdo ne tik pagrindinių pirmosios pagalbos teikimo veiksmų, bet ir mokėsi tai atlikti praktiškai.

Read more...

Šlamėkit, ąžuolai

Print
PDF

azuoLapkričio 16 dieną Nemunėlio Radviliškio pagrindinė mokykla kartu su socialiniais partneriais minėjo tarptautinę Tolerancijos dieną, kurios pagrindiniu akcentu tapo – ąžuoliukų sodinimas. Ruduo, toks ypatingas, vaiskus, drėgnas ir ąžuolai...Kodėl ąžuolai? O gi todėl, kad ąžuolai – tvirčiausi, svarbiausi, ilgaamžiškiausi Lietuvos medžiai. Mūsų krašte jie sodinami įvairiomis progomis. Pvz. 2–oji abiturientų laida prie mokyklos pasodino raudonąjį ąžuolą, Sandariškio kaime dar šiek tiek žaliuoja iš mažytės gilės užaugęs plačiašakis, memantis kovų su švedais laikus.

Read more...

Maži stebuklai šiauriniame Lietuvos miestelyje

Print
PDF

trabLapkričio 12 d. mokykloje viešėjo buvusi televizijos laidų vedėja, žurnalistė, istorikė, viešųjų ryšių specialistė, tautodailininkė, knygų vaikams autorė, edukacinių programų kūrėja Juventa Mudėnienė, kuri drauge su profesionaliu fotografu vyru Pauliumi Mudėnu pristatė vieną iš šeimos kurtų knygų vaikams ,,Triušiukų abėcėlė''. Edukacija – linksmas mini spektaklis, žaidimas, kuriame aktyviai dalyvavo darželinukai, mokytojai, bibliotekininkai. Tai buvo betarpiškas, nuoširdus, įdomus ir smagus bendravimas. Po renginio visi galėjo įsigyti popierinių lėlių kolekcijas mergaitėms ir berniukams, knygeles su Triušiukų miestelio gyventojais ir jų istorijomis, nusifotografuoti drauge su autoriais.

Read more...

Sveikiname

Print
PDF

sveikinNemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos mergaičių komandą 2018-2019 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynių antro etapo kaimo vietovių kvadrato varžybose užėmusią antrą vietą!

Read more...

Priešmokyklinukai dalyvauja programoje "Zipio draugai"

Print
PDF

zipiodraugai2018/2019 m.m. Nemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos ikimokyklinio skyriaus vaikai dalyvauja VŠĮ „Vaiko labui" įgyvendinamoje prevencinėje programoje „Zipio draugai''. Tai tarptautinė programa, kurios tikslas padėti 5-7 metų vaikams išmokti lengviau įveikti kasdieninius sunkumus. Programa siekia pagerinti vaikų emocinę savijautą, padeda jiems įgyti gebėjimų įveikti socialinius ir emocinius sunkumus. Programą sudaro 6 dalys, o atskirą dalį - 4 valandėlės.

Read more...