Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Geltonoji banga

Print
PDF

rooplogoŠiandien „The Roop" su daina „Discoteque" pradės šių metų „Eurovizijos" konkursą – pirmieji pasirodys pirmajame „Eurovizijos" pusfinalyje. Palaikyti grupę nusprendėme GELTONA eisena su grupės daina „Discoteque". Geltona spalva - tai ne tik grupės pasirodymo simbolis, tačiau ir Lietuvos trispalvės spalva, simbolizuojanti saulę. Nežiūrint į lietų, #LithuaniaGoesYellow.

Read more...

Virtuali vaikų ir paauglių literatūros savaitė '21

Print
PDF

vvsGegužės 3 d. Nemunėlio Radviliškio 8 klasės mokiniai virtualiai dalyvavo susitikime su iliustruotoja ir komiksų kūrėja Lina Itagaki ir istoriku, keliautoju, Karalienės Mortos mokyklos mokytoju Vladu Liepuoniumi. Svečiai aštuntų-dešimtų klasių Lietuvos moksleiviams pravedė edukacinį užsiėmimą ,,Nieko nenutylinti literatūra". Virtualaus susitikimo metu menininkai išradingai pateikė informaciją apie traumuojančių istorinių patirčių vaizdavimą jaunimo literatūroje ir grafinėse novelėse.

Read more...

"Kūrybinės partnerystės Nemunėlio Radviliškyje"

Print
PDF

ornam2Balandžio 26 d. vykęs integruotas edukacinis projektas "Kūrybinės partnerystės Nemunėlio Radviliškyje" sujungė beveik visus rajono technologijų mokytojus, visus mūsų mokyklos bei nemažą dalį rajono mokyklų mokinių. Visi darbai buvo skirti ateinančiai MAMYČIŲ dienai. Pradinių klasių mokinių darbai dvelkia meile ir šiluma. Ketvirtokų atvirukuose pavasaris ir gražiausios gėlės mamytei, o pražydę įvairiaspalviais siūlais antrokų pagaminti žiedai taip ir prašosi paliečiami. Pirmos ir ketvirtos klasės mokiniai nustebins mamytes popierinėmis gėlių kraitelėmis ir paveikslėliais.

Read more...

„Čiulba ulba ūbauja“

Print
PDF

birzubielinioBalandžio 20 d. mokyklos pirmokai ir antrokai virtualiai susitiko su Biržų savivaldybės Jurgio Bielinio viešosios bibliotekos bibliotekininkėmis Dalia, Aušrele ir Agne. Užsiėmimo metu mokinukai keliavo į paukščių garsų ir nuotykių pasaulį. Bibliotekininkės improvizuotai skaitė knygos „Čiulba ulba ūbauja" pasakas. Vaikai plasnojo kaip paukšteliai, krypavo kaip antys, kalė kaip geniai, skaičiavo šarkos vaikelius... Po skaitymo darė namelius paukšteliams - inkiliukus.

Read more...

UGDYMO TURINIO ATNAUJINIMAS

Print
PDF

logotipasmNuolat kintantis pasaulis, globalizacijos iššūkiai, pokyčiai darbo rinkoje, ugdymo varomąja jėga tampantis problemų sprendimas, atradimai, mokymasis tyrinėjant ir aktyvus mokinių dalyvavimas procese kelia naujus iššūkius ugdymo turiniui. Todėl, atsižvelgus į visuomenės poreikius, mokinių pasiekimų rezultatus, pedagogikos mokslo naujoves ir iššūkius švietimui, būtina ugdymo turinio kaita.

Read more...

Prieš Velykas

Print
PDF

ver3Ikimokyklinukai ir priešmokyklinukai ruošiasi paskutiniam sekmadieniui prieš Velykas - Verbų šventei. Verbų šventės papročiui - vienas kitą paplakti verbomis ir sakyti; ,,Ne aš plaku, verba plaka. Ar žadi margutį?"- jie kartu su mokytoja D. Karosiene gamino verbas

Read more...

,,Netradicinė moliūgų fiesta"

Print
PDF

mo4Ikimokyklinio skyriaus vaikai kartu su mokytojomis nuo kovo mėn. iki spalio mėn., prisijungė prie Panevėžio lopšelio-darželio organizuojamo tarptautinio projekto ,,Netradicinė moliūgų fiesta". Projekto tikslas - padėti vaikams pažinti daržoves ir tiesiogiai dalyvauti jų auginimo procese bei ugdyti kūrybinį suvokimą.

Read more...

Pasaulinė poezijos diena

Print
PDF

pp1Kovo 22 dieną visi mokyklos mokiniai dalyvavo nuotolinėje pamokoje, skirtoje Pasaulinės poezijos dienai. Mokiniai skaitė savo mėgstamus eilėraščius. Savo kūrybos eilėraščius skaitė mokyklos muziejininkas Evaldas Timukas. Nemunėlio Radviliškio bibliotekininkė Livija Šmatienė pristatė vaikų poetą Česlovą Navakauską ir jo išleistas poezijos knygas vaikams. Pakvietė visus apsilankyti bibliotekoje ir perskaityti knygutes.

Read more...

Kaziuko mugė

Print
PDF

amatAtskubėjęs pavasaris šurmuliui pažadindavo ir Kaziuko mugę (dabar tai vyksta nuotoliniu būdu). Kad visai jos neprimirštumėte pasinaudokite mūsų pavyzdžiu - ,,prisikepkite" riestainių ir taip „atgaivinkite" Kaziuko mugės tradicijas savo aplinkoje. Kadangi esame dar ne mokyklinio amžiaus, tai mūsų dėmesį traukia veiklos, kurios vyksta kitaip nei įprastai. Mūsų mokytoja D. Karosienė bando į mūsų veiklas įtraukti vaikų ugdyme naudojamą STEAM metodiką (eksperimentai, bandymai, tyrinėjimai).

Read more...

Kovo 11-oji

Print
PDF

kovo_11"Būkime laisvi kaip vėjas" akcijoje, skirtoje Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai, mūsų šalies vėliavos spalvų malūnėlius gamino ir savo namų kiemus, darželio ir mokyklos erdves puošė visi- nuo mažiausio iki didžiausio mokyklos bendruomenės atstovo.

Read more...

Su gimtadieniu, Lietuva!

Print
PDF

trtortas

7-8 klasių mokiniai sveikina Lietuvą su gimtadieniu (mokytoja R. Zemlickienė)

t8

Read more...

Integruotos pamokos, skirtos Vasario 16-ajai paminėti

Print
PDF

trisIntegruotos pamokos, skirtos Vasario 16-ajai paminėti, metu 1-8 klasių mokiniai kalbėjo apie tai, ką reiškia ši diena kiekvienam lietuviui, kuo ši data reikšminga, buvo prisiminti svarbūs Lietuvai, kaip valstybei, įvykiai ir žmonės. Mokiniai žiūrėjo filmą " Pasivaikščiojimas po Vilnių Vasario 16-osios Akto signatarų keliais". Po filmo žinias pasitikrino Kahoot žaidime, kurio nugalėtoju 8 kl. mokinys Kastytis. Pamokos pabaigoje mokiniai rašė žinutę Lietuvai.

Read more...