Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Minėjo vasario 16-ąją

Print
PDF

16_vasarioVasario 16-tą Nemunėlio Radviliškio mokyklos bendruomenė pakvietė miestelio gyventojus ir svečius netradiciškai paminėti Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną. Radviliškiečiai, išsirikiavę į šventinę eiseną, nešini trispalvėmis, mokyklos, miestelio ir Biržų miesto vėliavomis, nukeliavo prie signataro Jokūbo Šerno kapo.

Read more...

Metų knygos rinkimai

Print
PDF

knygosVasario 6 d. 1-4 klasių mokiniai rinko populiariausią 2019 metų knygą vaikams. Metų knygų vaikams penketuką sudarė: Tomo Dirgėlos knyga „Benas-sapnų siuvėjas", Vytauto V. Lansbergio „Pūkis karalius", Pauliaus Norvilos „Strykt pastrykt", Ignės Zarambaitės „Stebuklingi senelio batai" ir Dovilės Zavedskaitės „Lietus ir skafandras".

Read more...

Tėvų susirinkimas

Print
PDF

susirinkimasVasario 5 d. mokykloje vyko visuotinis mokinių tėvų ir mokyklos tarybos susirinkimas. Susirinkusiuosius pasveikino merginų ansamblis, vadovaujamas mokytojos Z. Beliakienės. Mokyklos direktorė E. Timukienė pristatė direktoriaus 2019 metų veiklos ataskaitą. Pasidžiaugė vykdoma dalykų integracija, projektine veikla, Vaiko individualios pažangos stebėsenos sistema, mokinių pasiekimais olimpiadose ir konkursuose, apžvelgė NMPP ir PUPP rezultatus, džiaugėsi labai geru mokyklos mikroklimatu, mokyklos bendruomenės gerosios patirties sklaida. Supažindino su 2020 metų kryptimis, siekiais, prioritetais – įtraukiojo ugdymo stiprinimas siekiant ugdymo kokybės.

Read more...

Dėkojame mokiniams,

Print
PDF

sveikin

kurie labai gerai mokėsi 2019/2020 m.m. I pusmetį:

1 kl. Elzei Baliūnaitei ir Akvilei Kubiliūtei
2 kl. Viltei Gudeliūnaitei
3 kl. Emilijai Misevičiūtei ir Ignui Kubiliui
5 kl. Ugnei Lapėnaitei
6 kl. Gvidui Gasiūnui
8 kl. Agnei Miežiūnaitei

Read more...

Sveikiname

Print
PDF

sveikin10 kl. mokinį Gabrielių Timuką Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso rajono etapo 9-12 mokinių amžiaus grupėje laimėjusį II vietą. Mokytoja Vaida Vaitaitytė.

Read more...

Padėka „Atmintis gyva, nes liudija“ 2020 m.

Print
PDF
padeka_atmintisgyva

YRA ŽVAIGŽDĖ, KURI NEGĘSTA

Print
PDF

poet1Sausio 23 d. 1-4 kl. mokiniai rinkosi į literatūrinę popietę „Yra žvaigždė, kuri negęsta", skirtą Biržų krašto poetės Almos Karosaitės 75–osioms gimimo metinėms. Nuotaikingų, pamokančių eilėraščių autorę žino ir myli ne viena karta skaitytojų, ji tarsi negęstanti žvaigždė Biržų krašto rašytojų žvaigždyne.

Read more...

Susitikimas su žurnalistu

Print
PDF

lrt_logoSausio 17 dieną 7-8 klasės mokiniai vyko į Medeikių pagrindinę mokyklą, kur susitiko su LRT portalo vadovu, žurnalistu M. Jackevičium. Tai buvo karjeros ugdymo renginys, kurio metu mokiniai ne tik sužinojo apie galimybes siekti užsibrėžto tikslo, keliauti, mokytis, bet ir patys pateikė žurnalistui klausimų dominančiomis temomis.

Read more...

Meninio skaitymo konkursas

Print
PDF

poetSausio 17 d. mokykloje vyko tradicinis meninio skaitymo konkursas, šįmet skirtas Tautodailės ir mokyklų bendruomenių metams. Renginio pradžioje mokiniai, padedami mokytojų Z. Beliakienės ir J. Matusevičienės, parengė literatūrinę kompoziciją „Jei tavęs nebūtų...".

Read more...

Atmintis gyva, nes liudija

Print
PDF

s132020Sausio 13 d. mokyklos bendruomenė kartu su visa Lietuva kaip ir kasmet dalyvavo akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija". Ankstyvą rytą mokyklos ir ikimokyklinio skyriaus languose sužibo žvakelės – vienybės ir atminties simbolis. Mokytojai pamokų metu priminė vaikams dramatiškus tos nakties įvykius, klausė bei dainavo patriotines dainas, žiūrėjo filmus, aptarė, kokia yra žmonių vienybė ir stiprybė ginant savo Tėvynę.

Read more...

Pasidalink gerumu

Print
PDF

gerumNemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos bendruomenė jau kelerius metus iš eilės organizuoja gerų darbų akciją „ Pasidalink gerumu". Šios veiklos tikslas – stiprinti mokinių empatiją, bendradarbiavimą. Į šią prasmingą veiklą įsitraukia visa mokyklos bendruomenė: tėveliai, seneliai, vaikai, darbuotojai. O gerų darbų nuveikta labai daug.

Read more...

Sveikiname

Print
PDF

sveikinvaikinų tinklinio komandą: L. Janilionį, A. Kraniauską, F. Podinską, G. Timuką, O. Gedvilą, E. Pilkauską, A. Janonį, V. Jasiūną Biržų rajono kaimo mokyklų tinklinio varžybose laimėjusią II vietą. Mokytojas V. Venckūnas.

Read more...