Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Spalvos pievoje

Print
PDF

spalvosNuo gegužės 18 d. jau dirba Ikimokyklinis skyrius, tiesa, priešmokyklinukai šiuos mokslo metus užbaigs nuotoliniu būdu gegužės 29 d. Visi kiti vaikučiai laukiame darželyje. Praeitos savaitės tema buvo „Spalvos pievoje". Minėjome tarptautines bičių ir futbolo dienas, ieškojome įvairių spalvų pievoje, bandėme įsiminti jų pavadinimus, susipažinome su augalų sudėtinėmis dalimis, kartu su tėveliais dalyvavome viktorinoje, gaminome pienės pūką, eksperimentavome, klausėmės pasakų, dainavome dainas apie pavasarį. Dalyvavome nuotoliniame Biržų savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuotame fotografijų konkurse ,,Aktyvus sportas su šeima".

Read more...

Dėl mokslo metų trukmės, intensyvinimo, užbaigimo

Print
PDF
kalendoInformuojame, kad pagal Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos rekomendacijas 2020-05-11 Nr. SR-2206 ,,Dėl ugdymo proceso organizavimo 2019-2020 mokslo metais" ugdymo procesas:
1. 1-4 kl. baigiamas nuotoliniu būdu gegužės 29 d.
2. Birželio 1 d. grįžta į mokyklą tie 1-4 klasių mokiniai, kurie nepasiekė minimalaus mokymosi pasiekimų lygio, kad galėtų likviduoti skolas, pasiruošti mokslo metų užbaigimui, atsiskaityti su mokykla, teikti pagalbą mokiniams, kurie praleidinėjo pamokas, neatlikdavo užduočių, patyrė mokymosi sunkumų, nesimokė.
3. 5-10 kl. baigiamas nuotoliniu būdu birželio 12 d.
4. Birželio 15 d. grįžta į mokyklą tie 5-10 klasių mokiniai, kurie nepasiekė minimalaus mokymosi pasiekimų lygio, kad galėtų likviduoti skolas, pasiruošti mokslo metų užbaigimui, atsiskaityti su mokykla, teikti pagalbą mokiniams, kurie praleidinėjo pamokas, neatlikdavo užduočių, patyrė mokymosi sunkumų, nesimokė.
Print
PDF

nuomaIšnuomojamos Biržų r. Nemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos bendrabučio, esančio Santakos g. 2, Nemunėlio Radviliškio mstl., Biržų r. sav., I aukšto patalpos Nr. 1-6 (29,47 kv. m) ir dalis bendro naudojimo patalpų Nr. 1-3 (8,78 kv. m), viso - 38,25 kv. m.

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (nuomos salygos.pdf)SąlygosNuomos sąlygos2669 Kb
Download this file (nuomos skelbimas.pdf)SkelbimasNuomos skelbimas585 Kb
Download this file (PASIŪLYMAS (1).docx)FormaNuomos pasiūlymo forma16 Kb

Pievos gyventojai

Print
PDF

pppAntrąją gegužės savaitę Ikimokyklinio skyriaus vaikai tęsė projektus „Mano šeima", „Marš iš gryčios", „Pievų gyventojai". Pastarasis - šviečiamosios gyvulininkystės projekto „Augink, rūpinkis, mylėk" dalis. Kartu su šeima vaikai stebėjo gamtą, vabaliukus, jų kūnų sandarą, ieškojo informacijos apie vabalus, juos piešė, mokėsi naujų sąvokų, dainavo daineles, minėjo šeimos dieną, atliko praktines kūrybines užduotis, pvz. užkandžiai vaikų stalui. Dalyvavo Biržų ŠPT virtualioje parodoje „Mano šeimos akimirka". Ir sniego senį netgi spėjo nulipdyti.

Read more...

Nuo gegužės 18 d. pradeda veikti ikimokyklinis skyrius (darželis)

Print
PDF

atgal

Į vaikų darželį bus priimami vaikai, kai yra tėvų, įtėvių, globėjų kreipimasis (raštu), kuomet abu tėvai dirba, t. y. į darbą privalo eiti ir būtinąsias funkcijas (darbus) atlikti abu tėvai, įtėviai, globėjai ir nėra galimybės palikti vaiko namuose, pasitelkiant kitų asmenų pagalbą.

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (DĖL COVID-19 LIGOS (KORONAVIRUSO INFEKCIJOS) VALDYMO PRIEMONIŲ VAIKŲ PRIEŽIŪROS )SprendimasSprendimas dėl COVID-19 ligos valdymo priemonių vaikų priežiūros organizavimui147 Kb
Download this file (DĖL IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO ORGANIZAVIMO BŪTINŲ SĄLYGŲ (V-1116).)SprendimasSprendimas dėl ugdymo organizavimo būtinų sąlygų161 Kb
Download this file (Įsakymas nedarbingumo pažymėjimo.pdf)Įsakymas dėl nedarbingumo pažymėjimo išdavimoĮsakymas dėl nedarbingumo pažymėjimo išdavimo tvarkos69 Kb
Download this file (tėvų prašymo forma (2).docx)Prašymo formaPrašymas dėl vaiko priėmimo į įstaigą karantino metu 13 Kb

Read more...

Gegužė – Šeimos mėnuo

Print
PDF

outGegužė prasidėjo dovanų ir gėlių, skirtų mamyčių dienai gamyba, miestelio puošyba. Šiai temai labai padėjo projektas ,,Marš iš gryčios". Vaikai mokėsi tvarkyti namų aplinką, stebėjo gamtą, ieškojo įvairių gamtos objektų, mokėsi rinkti ir rūšiuoti šiukšles. Iškylavo su šeima gamtoje, gamino iš antrinių medžiagų neįprastus daiktus.

Read more...

Padedame įgyvendinti šviečiamąją gyvulininkystės programą ,,Augink, Rūpinkis, mylėk"

Print
PDF

20202Kovo pabaigoje mokyklą pasiekė žinia, jog Lietuvos Žemės ūkio ministerijos VŠĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra atrinko mūsų mokyklos Ikimokyklinį skyrių dalyvauti respublikiniame šviečiamosios gyvulininkystės projekte ,,Augink, rūpinkis, mylėk". Šiuo projektu siekiama supažindinti vaikus su Lietuvos ūkiuose auginamais gyvūnais bei jų aplinka. Nuo mažų dienų vaikams ugdyti sveiką ir ekologišką požiūrį į ūkininkavimą, jo naudą žmogui ir visuomenei. Parengėme veiklų planą, esame numatę daug išvykų, renginių, projektų, gavome metodinės medžiagos darbui.

Read more...

Pirmas nuotolinio mokymosi mėnuo

Print
PDF

reflMokykla „įsivažiavo" dirbti nuotoliniu būdu. Džiugu, kad į nuotolinį mokymąsi 100 % įsitraukė visi mokyklos ir ikimokyklinio skyriaus vaikai. Mokykla gavo 25 planšetes, kurias prioritetine tvarka išdalijo vaikams, neturintiems prieigos prie pasirinktos programinės ar skaitmeninės įrangos mokymuisi nuotoliniu būdu namuose, augantiems daugiavaikėse šeimose, tad neliko poreikio ruošti popierinių užduočių. 59 % mokinių, gaunantiems nemokamą maitinimą, kartą per 2 savaites buvo dalijami maisto paketai. Apie 50 % mokinių ir jų tėvų šį laikotarpį vertina gerai: patogi mokymosi aplinka, individualus priėjimas prie kiekvieno mokinio, galimybė čia ir dabar naudotis interneto platformomis, žinynais, žodynais, bet kada galima susisiekti su mokytoju, jeigu kyla neaiškumų, nereikia anksti keltis, sutaupoma laiko vykstant į mokyklą, lankstus tvarkaraštis. Vyresnių klasių mokiniai geba dirbti grupėmis, kartu atlikti užduotis.

Read more...

Informacija

Print
PDF
declaimer-clipart-8Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija paaiškina, kad ir toliau lieka galioti tvarka, pagal kurią, vaikų ir negalią turinčių žmonių priežiūrą savivaldybės turi organizuoti tik išimtiniais atvejais, jei to neįmanoma padaryti namuose. Tai yra tuomet, kai tėveliai arba prižiūrintys artimieji turi dirbti ir neturi galimybės samdyti auklės ar kito suaugusiojo prižiūrėti, kol patys turi dirbti. Tai reiškia, kad, siekiant valdyti rizikas, daželiai dabartiniame karantino švelninimo etape durų dar neatvers.

Plačiau: https://sam.lrv.lt/lt/naujienos/prireikus-savivaldybes-turi-uztikrinti-vaiku-ir-neigaliuju-prieziura?fbclid=IwAR3eBilWihUKtYYVO5TKcr9sDPrWIrhZNu-0kkjuQG8mmZZp4HLUrGTkO-o

Informacija dėl reorganizacijos

Print
PDF

reorganisation

Skelbiamas Biržų rajono savivaldybės tarybos 2020 m. balandžio 15 d. sprendimu Nr. T-82 ,,Dėl sutikimo reorganizuoti Biržų r. Nemunėlio Radviliškio pagrindinę mokyklą ir Biržų rajono Papilio pagrindinę mokyklą prijungiant jas prie Biržų „Aušros" pagrindinės mokyklos" Biržų r. Nemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos ir Biržų rajono Papilio pagrindinės mokyklos reorganizavimo, prijungiant jas prie Biržų „Aušros" pagrindinės mokyklos, sąlygų aprašas.

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (Salygos.pdf)Pranešimas apie reorganizavimąPranešimas apie reorganizavimą9375 Kb
Download this file (Sprendimas.pdf)Sprendimas dėl sutikimo reorganizuotiSprendimas dėl sutikimo reorganizuoti134 Kb
Print
PDF
padeka

Mokyklą pasiekė dar 8 planšetės

Print
PDF

jjjBalandžio 10 d. mokyklą pasiekė dar 8 planšetiniai kompiuteriai Samsung, kuriuos skyrė Nacionalinė švietimo agentūra. Prie kiekvienos planšetės pridėta Ežio kortelė. Jie išdalinti pagrindinio ugdymo pakopos mokiniams, augantiems daugiavaikėse šeimose ar neturintiems namuose kompiuterinės įrangos.