Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Mokiniai susitiko su priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnu

Print
PDF

gaisrineSpalio 2 d. mokykloje lankėsi PAGD prie VRM Panevėžio PGV Biržų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyresnysis inspektorius Nerijus Gudas. Jis pradinių klasių mokiniams kalbėjo apie saugaus elgesio buityje ir gamtoje priemones, padedančias išvengti gaisro ir kitų nelaimių, priminė pagalbos iškvietimo tvarką. Pamokėlės metu vaikai diskutavo apie tai, kada ugnis gali būti draugė, o kada priešė.

Read more...

Rudenėlis ir jo turtai

Print
PDF

grybukarasPaskutinę rugsėjo savaitę, kuri vadinosi „Rudenėlis ir jo turtai" ikimokyklinukai domėjosi, kokie medžiai ir krūmai auga miške, kokios sirpsta uogos, o svarbiausia, kokių grybų vaikai su tėveliais yra radę miške, ar moka juos atpažinti. ,,Boružiukai'' padedami mokytojos Dalios Karosienės ir patys darželio kieme ,,priaugino'' grybų. Muziejininkas Evaldas Timukas pasiūlė vaikams paskaityti eiliuotą M. Marcinkevičiaus pasaką ,,Grybų karas'', o tada netikėtai užvirė grybų mūšis. Vaikai, padedami mokytojos Linos Kučinskaitės, pasiskirstę vaidmenimis ir improvizavo minėtą pasaką. „Žuvytės" kartu su mokytoja Danute Sudeikyte į ,,karą'' nesivėlė, jie tik stebėjo, komentavo ir plojo draugams artistams. Vaikai, gerai paieškoję, rado po eglute išdygusį tikrą grybą. Pasitelkę turimas žinias nustatė, kad tai kazlėkas.

Read more...

Minėjome Europos kalbų dieną

Print
PDF

kalboslogoRugsėjo 26 d. mokykla kartu su visa Europa šventė Europos kalbų dieną. Mylėdami savo gimtąją kalbą suprantame, kad mokykloje turime puikią galimybę mokytis dar dviejų užsienio kalbų, o Europos kalbų dieną kaip tik siekiama pasakoti žmonėms apie kalbų mokymosi svarbą bei priminti, kad kitų kalbų mokymasis yra būdas, padedantis geriau suprasti vieniems kitus ir išvengti kultūrinių skirtumų.

Read more...

Dėkojame,

Print
PDF

kad dalyvavote pilietinėje iniciatyvoje "Atminties kelias", prisiminėte Holokausto aukas.

atmintieskelias2019r

Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti sekretoriatas

Pradinukų išvyka į Raubonių parką

Print
PDF

dinozRugsėjo 23 dieną, pirmadienį, pradinių klasių mokinių laukė edukacinė veikla gamtoje. Mokiniai vyko į Raubonių parką Pasvalio rajone. Pirmiausia mokinai aplankė Zoo parką. Čia gyvena virš 30 gyvūnų rūšių: nuo mažyčių voveraičių iki gamtos Karaliaus liūto! Rudosios meškos, liūtas, puma, lūšys, elniai, surikatai, dygliatriušės ir daug kitų gyvūnų. Visi jie išsiskiria savo unikalumu, grožiu, bei išskirtiniais sugebėjimais.

Read more...

Atminties kelias

Print
PDF

davidRugsėjo 23-ąją Lietuvoje minima žydų genocido atminimo diena. Šiais metais minimos 76-osios Vilniaus geto likvidavimo metinės. Pirmadienį mūsų mokyklos 7-8 klasių mokiniai kartu su klasių vadovėmis I. Mizariene, A. Grigiene, istorijos mokytoja A. Navalinskiene bei girininku A. Trybe dalyvavo tradicinėje pilietinėje iniciatyvoje „Atminties kelias". Visi kartu ėjome į žudynių vietą tuo keliu, kuriuo žydai buvo varomi į paskutinę kelionę.

Read more...

Ikimokyklinukai lankėsi avių ūkyje

Print
PDF

png-sheep60Rugsėjo 17 d. ikimokyklinio skyriaus vaikai kartu su mokytojomis vyko į edukacinę išvyką ,,Avytė mus aprengs ir sušildys" J. ir K. Milišiūnų avių ūkyje, Dvargalių kaime. Mus pasitiko ūkio šeimininkė, kuri pakvietė į kiek neįprastus namus – jurtas, kur vaikai smalsiai apžiūrinėjo esančius daiktus.

Read more...

Naujų mokslo metų šventė

Print
PDF

1rugskambŠtai ir vėl į duris pasibeldė ruduo... Rodos, ką tik džiaugėmės prasidėjusia vasara, nerūpestingomis dienomis, ilgais vakarais prie laužo, gaivinančiomis jūros bangomis, o čia ir vėl kalendoriaus lapelis diktuoja: šiandien – naujų mokslo metų pradžia. Mokslo ir žinių šventė Nemunėlio Radviliškio pagrindinėje mokykloje prasidėjo iškilmingu pirmokų sutikimu.

Read more...

Stovykla „Prie Nemunėlio 2019"

Print
PDF

upenemBirželio 17-21 dienomis Nemunėlio Radviliškio pagrindinėje mokykloje vyko mokinių užimtumo vasarą programos „Prie Nemunėlio" veiklos. Programoje dalyvavo 59 mokiniai, iš jų 7 % turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių, 55 % mokinių buvo pavežami, 47 % mokinių gavo nemokamą maitinimą, 7 priešmokyklinio amžiaus vaikai. Veiklas organizavo 24 pedagogai, 13 socialinių partnerių, į svečius atvyko net 3 mokyklų mokiniai. Veiklos vyko įvairiose erdvėse pagal amžių dviejose grupėse. Kiekviena diena prasidėdavo mankšta, kurią vedė mokinių savivaldos nariai, pasibaigdavo įsivertinimu - dienos refleksija.

Read more...

Kyokushin kovo menų egzaminas

Print
PDF

kyokushinBirželio 14 d. Panevėžio Aukštaitijos sporto rūmuose mūsų mokiniai laikė Kyokushin kovos menų egzaminą. Šioje sporto šakoje, kur nepakenčiama taisyklių nesilaikymo ir tingumo, išlieka patys kantriausieji ir atkakliausieji. Šįkart pirmąjį egzaminą išlaikė ir 10 kyu oranžinį diržą gavo Ignas Kubilius ir Džiugas Undzėnas, 9 kyu – oranžinį su mėlyna juostele gavo Gabrielius Timukas, Domas Luiza, Agnė Miežiūnaitė ir Ineta Karosaitė. Ačiū treneriui Gintautui Čepukaičiui.

Read more...

Rajone apdovanoti geriausi mokiniai ir jų mokytojai

Print
PDF

sveikinBirželio 19 d. Biržų J. Bielinio viešosios bibliotekos salėje vyko Mokslo metų užbaigimo šventė, kurioje rajono vadovai padėkos raštais apdovanojo mokytojus, parengusius mokinius – olimpiadų ir konkursų I vietų nugalėtojus. Šiais metais jau birželio pradžioje mokiniams buvo įteiktos atminimo dovanėlėmis bei jie keliavo į ekskursiją po Latviją.

Read more...

Print
PDF

sveikinDėkojame mokiniams už labai gerą mokymąsi, pamokų lankomumą, pasiekimus meninėje, sportinėje, kūrybinėje veikloje 2018/2019 m.m.

Read more...