Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Kvalifikacinis diržų gynimo egzaminas

Print
PDF

kyokushin_kaikanGruodžio 22 d. Panevėžio Aukštaitijos sporto rūmuose vyko karatė kyokushin kvalifikacijos egzaminas, kuriame dalyvavo virš 100 jaunų kovotojų iš visos Panevėžio apskrities, egzaminą priiminėjo Gediminas Varkala 4 dan. Sveikiname radviliškiečius Marijų Valkiūną, Gabrielių Timuką, Eleni Kotsolakou, Gitą Glebavičiūtę, Paraskevi Kotsolakou, Agnę Miežiūnaitę, Inetą Karosaitę, Domą Luizą, Rugilę Skaringaitę sėkmingai išlaikiusius egzaminą ir apsigynusius pirmąjį oranžinį diržą. Dėkojame Treneriui Gintautui Čepukaičiui.

Read more...

Kalėdų Senelio nuotykiai mokyklos televizijoje

Print
PDF

santa-tvTradiciškai prieš Šv. Kalėdas, gruodžio 21 d. mokiniai repetavo, bėgiojo, kūrė scenarijus, nes artėjo karnavalo diena. Šiais metais renginio organizatoriais aštuntokai pasiūlė atidaryti Nemunėlio Radviliškio televizijos kanalą. Visos klasės ruošė skirtingas TV laidas, pritaikydami savo mokykliniam gyvenimui. Mokyklos vyresnieji mokiniai linksmino su „TV pagalbos", „Klausimėlio", „Lietuvos balso" laidomis. 5 – 6 kl. mokiniai surengė „Tūkstantmečio viktoriną" bei skatino šokti laidoje „Šok su manimi", o į septintokų „Dviračio žinių" laidą atvyko net mokyklos direktorė.

Read more...

Nykštukai ir snaigės...

Print
PDF

tenorSmagiai ir linksmai praėjo gruodžio 21 diena Nemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos pradinukams, nes juos aplankė Kalėdų senelis. Nykštukai ir snaigės, globojamos gerosios fėjos, kruopščiai ruošėsi šventei, bet burtininkas paslėpė laiko būgną, nes niekas jo nepakvietė į šventę. Geroji fėja mokė nykštukus, kad jie turėtų ištaisyti savo klaidą. Nykštukai, supratę savo nedorybę, surado liūdintį vienišą burtininką, jo atsiprašė ir pakvietė į šventę. Visi šoko, dainavo, deklamavo ir iš Kalėdų senelio dovanų gavo.

Read more...

Kalėdinė pirštinė

Print
PDF

kpirGruodžio 21 d. popietę ikimokyklinio skyriaus salė šurmuliavo nuo gausaus būrio svečių, kurie skubėjo išvysti mažųjų darželinukų Kalėdinę pasaką „Pirštinė". Pasakų močiutė (mokytoja Vita) sekė pasaką „Pirštinė". Vaikai tapo įvairiais žvėreliais: pelytėmis, kiškiais, lapėmis, lokiais, vilkais, kurie šoko, vaidino, deklamavo. Mažieji žvėreliai, draugiškai apsigyvenę pirštinėje, suprato, kad svarbiausia gyvenime yra draugystė. Ir už tai buvo Kalėdų Senelio apdovanoti dovanėlėmis.

Read more...

„Kinas. Muzika. Literatūra“

Print
PDF

kinmuzGruodžio 13 d. 7-9 klasių mokiniai: A. Janonis, A. Miežiūnaitė, G. Paštuolytė, Ž. Vitinšaitė, A. Kraniauskas ir G. Timukas dalyvavo Biržų „Aušros" pagrindinės mokyklos organizuotoje užsienio kalbų viktorinoje „Kinas. Muzika. Literatūra". Mūsų komanda, pasivadinusi „NEM'o кино" kartu su komandomis iš Biržų „Aušros", „Atžalyno", „Kaštonų", Pabiržės pagrindinėmis, Skaiskalnės (Latvijos Respublika) vidurinės mokyklos ir Vabalninko B. Sruogos gimnazijos dalyvavo įvairiose rungtyse. Renginio metu reikėjo įvardinti įžymų žmogų, papasakoti, kuo jis įžymus rusų ir anglų kalbomis, žiūrint filmų ištraukų popuri, surašyti jų pavadinimus, pristatyti kino afišą, varžytis internetiniame žaidime, sudėlioti iš duotų raidžių kuo daugiau žodžių viktorinos temomis. 

Read more...

Sveikiname

Print
PDF

sveikinmokyklos mergaičių futbolo komandą: V. Niauraitę, Ž. Vitinšaitę, G. Paštuolytę, A. Miežiūnaitę, E. Kotsolakou, R. Skaringaitę, G. Glebavičiūtę, P. Kotsolakou, V. Gasiūnaitę, R. Mačiukaitę, Biržų rajono kaimo mokyklų mergaičių futbolo varžybose užėmusią II vietą!

Read more...

Žaisliukas eglutei

Print
PDF

zaisl2Gruodžio 10 d. rytą „Boružiukų" grupės vaikus aplankė Danieliaus G. mamytė nešina didžiuliu krepšiu įvairiausių priemonių, ji pasiūlė pasigaminti kalėdinių žaisliukų ir jais papuošti eglutę. Vaikai patys rinkosi priemones, derino, aiškinosi, kas prie ko tinka, lygino su kitų pasirinktomis dekoracijomis. Po to prasidėjo labai rimtas, kruopštus ir atsakingas darbas. Vaikai tapo savo kuriamo žaisliuko ,,dizaineriais", o kiekvienas žaisliukas - išskirtinis, neįprastas, savitas.

Read more...

Proto mūšis „AIDS: geriau žinoti"

Print
PDF

zivGruodžio 1-oji pasaulyje minima kaip tarptautinė AIDS diena. Šių metų Pasaulinės AIDS dienos kampanijos šūkis „Gyvenk pozityviai ̶ žinok savo būklę dėl ŽIV". Užkrečiamųjų ir AIDS ligų centras (ULAC) šiais metais mokyklų bendruomenes vėl kvietė dalyvauti protmūšyje. Gruodžio 10 d. 5 – 10 klasių mokiniai dalyvavo protų mūšyje „AIDS: geriau žinoti 18".

Read more...

Tėvų diena „Kartų mokymasis kartu"

Print
PDF

advento_vainikasŽiemos pradžia, gruodis, adventas... Laikas, kai būtina šiek tiek stabtelti – kasdieniame bėgime, šėlsme, rutinoje... Laikas įsiklausyti į save, pamatyti šalia esantį, atleisti, atsiprašyti, nuveikti kažką daugiau nei įprasta dėl artimo gėrio.Gruodžio 7 d. mokyklos bendruomenė rinkosi į adventinę popietę, kur mokiniai vaidino Pranašų, Angelų, Betliejaus ir Piemenėlių savaičių įvykių etiudus, degė žvakes, skambėjo giesmės, buvo dengiamas stalas su 12 patiekalų, prisiminti šio laikotarpio papročiai ir tradicijos. Prieš renginį mokiniai surašė ant lapelių, ko jie nori atsisakyti, kad būtų gražūs ir geri. Pradinių klasių mokytojos, surinkusios lapelius, juos atidavė mokytojai V. Vaitaitytei, kuri pažadėjo šias „nuodėmes" sudeginti Kūčių vakarą. Popietę organizavo mokytojos S. Balodytė, Z. Beliakienė, J. Mulokienė ir R. Lapeikienė.

Read more...

Ikimokyklinukai kūrė pasaką

Print
PDF

pp5Visos pasakos yra gražios, o ypač, jeigu jas kuria vaikai. Paskutinę lapkričio dieną mūsų ikimokyklinukai sutiko netradiciškai: visų trijų grupių vaikai susirinko darželio salėje, kur kartu su mokytojomis kūrė pasaką. Mokytoja D. Karosienė sekė pasaką apie tris angelus, kurie kuria stebuklus: mezga spalvotus audeklus, audžia vaivorykštę, nudažo dangaus žvaigždes ir dovanoja jas vaikams, mala spalvotus sapnus, o jeigu vaikai būna geri, įvyksta stebuklas!

Read more...