Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

INFORMACIJA

Print
PDF
infoAtsižvelgiat į tai, kad Lietuvoje yra pratęstas karantinas iki balandžio 13 dienos, nuo kovo 30 d. mokome nuotoliniu būdu. Mokyklos interneto svetainėje www.nrmokykla.lt yra sukurta paskyra „Nuotolinis mokymas".
Jeigu nepavyksta prisijungti prie el. dienyno, kreipkitės į klasių vadovus, į informacinių technologijų mokytoją Astą Paplaskienę el.p.: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it . te. 8 612 26279.
000
Direktorė Edita Timukienė tel. 8 615 24473, el.p.: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it .
Socialinė pedagogė Audronė Grigienė, el.p.: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it , tel. 8 692 53185.
Direktoriaus pavaduotoja ūkio reikalams, bibliotekos vedėja Monika Džėjytė-Storberg, el.p.: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it , tel. 8 616 08785

Nemunėlio Radviliškio bendruomenės žiniai!!!

Print
PDF

krepfff

Dėl koronaviruso SARS-CoV-2 sukeltos infekcijos COVID-19 plitimo grėsmės karantino metu

Mokyklos stadione, krepšinio ir tinklinio aikštėse ir jų prieigose sportuoti draudžiama!!!

Prašau saugoti savo ir kitų žmonių sveikatą. Būsime dėkingi už pasidalinimą šia žinute.


Papildoma informacija!

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (Rekomendacijos izoliuoto asmens seimos nariams.pdf)Rekomendacijos izoliuoto asmens šeimos nariamsRekomendacijos izoliuoto asmens šeimos nariams193 Kb
Download this file (V-453.pdf)Dėl elgesio parkuose ir kitose viešose erdvėseDėl elgesio parkuose ir kitose viešose erdvėse63 Kb

Laimėtas šviečiamosios gyvulininkystės projektas

Print
PDF

gpDžiaugiamės, jog Lietuvos Žemės ūkio ministerijos VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra atrinko Mūsų mokyklos ikimokyklinį skyrių (vaikų darželį) dalyvauti Šviečiamosios gyvulininkystės programoje! Programos metu vaikai bus supažindinti su visomis Lietuvoje paplitusiomis tradicinėmis gyvulininkystės šakomis: pienine ir mėsine galvijininkyste, kiaulininkyste, paukštininkyste, arklininkyste, avininkyste, ožkininkyste, kailine žvėrininkyste, triušininkyste ir bitininkyste, jų produktais. Taip pat su saugomomis senosiomis Lietuvos ūkinių gyvūnų veislėmis, gyvulininkystės specialistų rengimu, darbo šioje srityje galimybėmis.

Sveikiname

Print
PDF

sveikin5 kl. mokinį Gabrielių Baliūną, Biržų rajono matematikos olimpiadoje 5-8 kl. mokinių amžiaus grupėje užėmusį II vietą. Mokytoja I. Mizarienė.

Pamoka, skirta menininko Jono Meko atminimui

Print
PDF

jonasmekasKovo 6 d. 5-10 klasių mokiniai dalyvavo netradicinėje pamokoje, skirtoje Lietuvių kalbos dienoms bei artėjančios Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimui paminėti. Pamoką vedė viešnia iš Biržų J. Bielinio viešosios bibliotekos bibliotekininkė I. Drevinskaitė. Viešnia pasakojo apie menininką Joną Meką bei jo brolį Adolfą Meką, kaip jie pokariu pabėgo iš Lietuvos, apie gyvenimą Dipukų stovykloje, kelionę į Ameriką, gyvenimą Niujorke. Apie avangardinio meno pradininką, išgarsinusį jį visame pasaulyje, apie meilę gimtajam kraštui, lietuvių kalbai. Susirinkusieji taip pat klausėsi audio knygos „Semeniškių idilės" įrašų.

Read more...

Sveikiname

Print
PDF

sveikin3 kl. mokinį Igną Kubilių Biržų rajono 2-4 kl. mokinių tarpe pasaulio pažinimo olimpiadoje laimėjusį III vietą. Mokytoja Jolanta Mulokienė.

Žodeliai iš mažų širdelių

Print
PDF

lietuva-vasario-16-oji1Kovo 4 d. ikimokykliniame skyriuje vyko meninio skaitymo konkursas ,,Žodeliai iš mažų širdelių", skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30–mečiui. Iki konkurso vaikai iliustravo savo mokyklą bei darželį ir surengė piešinių parodą. Vertinimo komisija ypač žavėjosi lopšelinukių Austėjos Gasiūnaitės, Viltės Langaitės ir Urtės Žvalionytės artistiškumu.

Read more...

Nauja edukacinė erdvė

Print
PDF

smileDžiaugiamės nauja edukacine erdve – mokėjimo mokytis kompetencijos kalendoriumi ikimokyklinio skyriaus „Boružiukų" grupėje.

Read more...

Išvyka į spektaklį

Print
PDF

teatrVasario 26 d. grupė mokinių, kartu su lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Vaida Vaitaityte lankėsi Biržų kultūrose centre vykusiame Kauno miesto kamerinio teatro spektaklyje „Super herojai". Šiame spektaklyje pasakojamos tikrų paauglių tikros istorijos. Spektaklis kėlė klausimus: Ar superherojais gimstama ar tampama? Kaip būti herojumi sau pačiam? Kokiais autoritetais sekti? Kaip tapti geresne savo paties ar pačios versija? Kaip išgyventi patyčias? Kas yra draugystė ir meilė? Kaip nebijoti svajoti ir visada išlikti savimi? Spektaklis neketino teisti, moralizuoti ar mokyti, kas yra teisinga ar neteisinga. Kūrėjai norėjo atverti langą į kitokią realybę, kurioje galbūt paaugliai pamatę patys save ir lengviau supras kitus.

Read more...

Viktorina „Kalba – tai tiltas per laiko upę"

Print
PDF

kalbaVasario 27 d. mokykloje vyko viktorina ‚Kalba - tai tiltas per laiko upę", skirta lietuvių kalbos dienioms. 5-7 klasių mokiniai pasiskirstė į 5 mišrias komandas. Viktorinos klausimai buvo ir paprastesni, ir gan sudėtingi, tačiau visos komandos buvo nusiteikusios ryžtingai. Buvo klausimų, į kuriuos atsakymus žinojo visi, bet net ir geriausiai pasirodžiusi komanda nesurinko maksimalaus taškų skaičiaus.

Read more...

Sveikiname

Print
PDF

sveikin8 kl. mokinę Agnę Miežiūnaitę Lietuvos mokinių technologijų olimpiados rajono etape konstrukcinių medžiagų srityje laimėjusią I vietą (mokytojas Eimantas Lapeikis) ir 8 kl. mokinę Gitą Glebavičiūtę Lietuvos mokinių technologijų olimpiados rajono etape mitybos srityje laimėjusią II vietą (mokytoja Rima Zemlickienė).

Read more...

Naktis Vabalninko Balio Sruogos gimnazijoje

Print
PDF

logovabJau antrus metus iš eilės, mūsų mokyklos mokinių savivalda buvo pakviesta, vasario 15 d. sudalyvauti Vabalninko Balio Sruogos , mokinių savivaldos organizuojamame renginyje „ Naktis mokykloje". Nuvykus mus draugiškai sutiko, žaidėme įvairius susipažinimo, ištvermės, bendradarbiavimo žaidimus, vaikinai žaidė krepšinį 3x3, o merginos tuo metu mokėsi šokį. Mūsų komanda užėmė pirmąją vietą, o merginos pasveikino išmoktu šokiu. Kai baigėsi veiklos ir atėjo miego valanda, miegančių neatsirado. Vieni žiūrėjo filmą, kiti klausėsi muzikos, treti tiesiog šnekučiavosi.

Read more...