Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

"Mažais ratukais Olimpo link"

Print
PDF

olympUž dalyvavimą ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų edukacinio-olimpinio projekto "Mažais ratukais Olimpo link" dalyviai, jungtinė ikimokyklinio ir priešmokyklinė ugdymo grupė ir III vietos nugalėtojas Naglis Grybauskas, apdovanoti šauniais prizais ir atminimo dovanėlėmis.

Read more...

Ekologinis projektas „Netradicinė moliūgų fiesta"

Print
PDF

mo6Tarptautinis ikimokyklinio ugdymo įstaigų ilgalaikis ekologinis projektas „Netradicinė moliūgų fiesta" saulėtą spalio ketvirtadienį pakvietė visus į baigiamąjį renginį, kuriame buvo dainų, šokių, eilėraščių, dėlionių iš gamtinės medžiagos ant pievos. Visose veiklose buvo minimas šventės karalius- moliūgas. Projekto tikslas- kūrybinio suvokimo ugdymas ir pagalba vaikams pažinti daržoves bei dalyvauti jų auginimo procese. Kartu su Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigomis projekto organizatorius Panevėžio lopšelis-darželis „Vyturėlis" į projektą pakvietė ir Briuselio 2 Europos mokyklą, lietuvių sekcijos MAT LT A klasę, Airijos Lituanistinę ir menų mokyklą „Kodelčius".

Read more...

STEAM veikla

Print
PDF

steam-logoSTEAM veikla su jungtine ikimokykline ir priešmokykline ugdymo grupe (mokyt. D. Karosienė). Taškelius ant popierinio rankšluosčio (piešimas ant kitokio paviršiaus) vaikučiai piešė flomasteriais. Pirmą kartą lapą merkė į vandenį ir stebėjo, kaip liejasi spalvos, antrą kartą lašino pipete. Galutinis rezultatas „MARGASPALVIS KLEVAS". Kad jis būtų margaspalvis vaikučiai panaudojo popierinį rankšluostį, flomasterius, vandenį ir pipetę.

Read more...

KAS YRA KAS

Print
PDF

mokwhoTarptautinės Mokytojų dienos proga mokytojai pakvietė mokinius pažaisti ir išsiaiškinti KAS YRA KAS nuotraukose, kuriose visi mokytojai jauni, gražūs ir visiškai kitokie. Geriausiai su šventine užduotimi susidorojo ir prizus laimėjo Deimantė ir Rugilė. Paguodos prizai teko Irūnei, Almai, Adui ir Jokūbui. SVEIKINAME.

Read more...

Tarptautinė mokytojų diena

Print
PDF

mok1Tarptautinės mokytojų dienos proga vidinį mokyklos kiemelį papuošė pradinukai. Nuoširdų ir šiltą lietuvišką žodį "Ačiū" jie sudėjo iš obuolių. Mokytojams mokiniai dovanojo dainas, gėles, skyrė padėkos žodžius. Mokytojus sveikino Biržų rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas E. Januševičius ir mokyklos direktorė S. Venckūnienė.

Read more...

"Lentyniaujam su rudeniniais lapais"

Print
PDF

p7Paspirtukų ir dviratukų diena jungtinėje ikimokyklinukų ir priešmokyklinukų grupėje "Lentyniaujam su rudeniniais lapais" (mokyt. D. Karosienė).

Read more...

"Arbatos puodelis mokytojui"

Print
PDF

teaJungtinė ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupė dalyvavo projekte "Arbatos puodelis mokytojui".

Read more...

„Aplink Biržus su Siauruku"

Print
PDF
strainSpalio 1 d. pradinių klasių mokiniai kartu su mokytojomis J. Mulokiene ir R. Lapeikiene dalyvavo pažintinėje išvykoje „Aplink Biržus su Siauruku", kurią organizavo Biržų turizmo informacijos centras. Apie Biržų lankytinas vietas pasakojo turizmo specialistė Vaiga Landauskienė.
Pirmasis lankytinas objektas – eksponuojamas TU2 šilumvežis - vienintelis Biržų Siauruko technikos paminklas. Antroji stotelė prie Šv. Jono Krikštytojo bažnyčios. Trečioji- Biržų pilies teritorija. Mokiniai spėliojo - kam čia pylimai, kam čia tas pakeliamas tiltas...

Read more...

,,Netradicinė moliūgų fiesta’’

Print
PDF

mo4Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo vaikų projektas ,,Netradicinė moliūgų fiesta'' eina į pabaiga. Vienas iš projekto pabaigos taškų - išvyka į netoliese esantį Bėčiūnų ūkį. Kartu su mokytoja D. Karosiene vaikai apžiūrėjo du didžiulius moliūgų laukus, kuriuose stebėjo, džiaugėsi, čiupinėjo, tukseno įvairaus dydžio, spalvų, formų moliūgus. Užteko jėgų net panešti juos. Ūkio šeimininkas pasiūlė paragauti aliejinio moliūgo ,,OLGA'' belukščių sėklų.

Read more...

Europos kalbų diena

Print
PDF

european-day-languages-logo1Europos kalbų diena šiemet švenčia 20-ąjį gimtadienį. Ta proga surengta sportinių marškinėlių paroda.

Read more...

Lietuvos žydų genocido aukų atminties diena

Print
PDF

davidRugsėjo 24-osios istorijos pamoka buvo skirta Lietuvos žydų genocido aukų atminties dienai. "Atminties keliu" vieningai nuėjome iki holokausto aukų kapų. Istorijos mokytojas A. Bagdonavičius mokiniams kalbėjo apie tai, kad už visų skaičių, kurie rodo nužudytus Lietuvoje žydus pirmiausia stovi žmonės su vardais, savo istorijomis, pomėgiais. Pagerbdami aukas, prie paminklo mokiniai dėjo savo atsineštus akmenukus, kapų teritorijoje nugrėbė lapus.

Read more...

Europos judumo savaitė

Print
PDF
judrsav
"Viens, du, trys...
Žengiam sparčiai vis pirmyn.
Keturi, penki, šeši,
Judame būry visi.
Šimtą žingsnių taip žingsniuosim,
Nepavargsim, nedejuosim.
Nuotaika pas mus puiki,
Pažingsniuot ir tu gali."
Ikimokyklinio skyriaus vaikai Europos judumo savaitei skyrė "100 žingsnelių".

#EuroposJudumoSavaitė2021

Read more...