Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Sveikiname

Print
PDF

sveikinmerginų krepšinio komandą: V. Gasiūnaitę, A. Miežiūnaitę, E. Kotsolakou, V. Jurėnaitę Biržų rajono kaimo mokyklų krepšinio varžybose laimėjusią II vietą. Mokytojas V. Venckūnas.

Read more...

Olweus

Print
PDF

OlweusNorvegijoje sukurta ir jos autoriaus bei patyčių tyrimų pradininko ir eksperto prof. Dan Olweus vardu pavadinta programa 2008 m. atkeliavo ir į Lietuvos mokyklas. D. Olweus, tyręs agresyvų vaikų elgesį Norvegijoje, sukūrė ir pagrindė savo teorijas apie patyčių mitus ir realybę. Olweus programa buvo ir tebėra sėkmingai taikoma Norvegijos, JAV, Švedijos, Islandijos, Anglijos, Škotijos, Airijos, Olandijos, Vokietijos, Australijos, Japonijos mokyklose.

Read more...

Pradinukai lankėsi spektaklyje Emilis iš Lionebergos

Print
PDF

emilisGruodžio 4 d. 2-4 klasių mokiniai lankėsi Biržų kultūros centre, kur stebėjo Vilniaus kamerinio teatro nuotykių spektaklį vaikams pagal švedų vaikų rašytojos Astridos Lindgren knygą „Emilis iš Lionebergos". Vaikams labiausiai patiko Emilis - guvus, linksmas, neklaužada berniukas. Jis dažnai iškrėsdavo kokį pokštą ir taip patekdavo į bėdą, bet, pasirodo, nors ir būdamas neklaužada, jis gali nuveikti ir gerų darbų. Renginys vyko pagal programą „Kultūros pasas".

Read more...

Dalyvavo protmūšyje

Print
PDF

brainGruodžio 4 d. mokinių grupė: Gabrielius Timukas, Faustas Podinskas, Alantas Janonis, Agnė Miežiūnaitė ir Gita Glebavičiūtė kartu su kitų devynių mokyklų komandomis dalyvavo Biržų ŠPT ir Lietuvos Moksleivių sąjungos organizuoto projekto „Žalių ekologiškų mokyklų erdvė" (Ž.E.M.Ė ) protmūšyje, kur turėjo pademonstruoti žinias aplinkosaugos temomis, tokiomis kaip: vanduo ir jo tarša, klimato kaita, rūšiavimas, miškai, jų kirtimas, biologinės įvairovės svarba, tvarumas, tvarus verslas, tvarus gyvenimo būdas, tvarios kelionės ir pan.

Read more...

Kaip elgtis su visomis pirotechnikos priemonėmis

Print
PDF

policijaArtėjant Kalėdoms ir Naujiesiems metams, primename, kad gyventojai turėtų atsakingai elgtis su visomis pirotechnikos priemonėmis – apie tai tėvai turėtų pasikalbėti ir su vaikais. Už vaikų iki 16 metų nepriežiūrą atsakomybė tenka tėvams. Pirotechnikos priemones draudžiama naudoti ne pagal paskirtį. Taip pat šias priemones draudžiama naudoti asmenims, kurie neturi teisės jų įsigyti ir naudoti, yra apsvaigę nuo alkoholio, narkotikų, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų.

Read more...

„Atšvaitus dalinu - rūpinuosi kitu“

Print
PDF

atsvaistaiNemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos mokiniai ir ikimokyklinio skyriaus vaikai dalyvavo Lietuvos transporto saugos administracijos inicijuotoje akcijoje „Atšvaitus dalinu- rūpinuosi kitu". Mokytojos priminė, kaip reikia teisingai užsisegti atšvaitą ir kodėl būtina jį nešioti kiekvieną dieną tamsiu paros metu. Vaikai džiaugėsi ir dėkojo Lietuvos transporto saugos administracijos darbuotojams už padovanotus atšvaitus.

Read more...

Minėjo Lietuvos kariuomenės dieną

Print
PDF

lkarLapkričio 22 d. mokyklos bendruomenė minėjo Lietuvos kariuomenės atkūrimo 101-ąsias metines. Mūsų mokiniai prie Nemunėlio Radviliškio valsčiaus savanorių atminimo lentos padėjo nupintą vainiką, buvo uždegtos žvakutės, sugiedota "Tautiška giesmė", pasodinta gilė iš Nepriklausomybės siekėjo Jono Basanavičiaus tėviškės.

Read more...

Sveikiname

Print
PDF

sveikinpradinių klasių mokinių komandą: L. Žukaitę, E. Kalinauską, E. Misevičiūtę, I. Kubilių, P. Kalinauskaitę, A. Bagdoną, K. Maciulevičių, J. Muloką, A. Džėjytę, M. Karitonaitę Lietuvos mokyklų žaidynių Biržų rajono kaimo vietovių mokyklų kvadrato varžybose laimėjusią III vietą. Mokytoja I. Kubilienė

Read more...

Šiaurės šalių literatūros savaitė „Šventės šiaurės šalyse"

Print
PDF

uten-navnLapkričio 11-15 dienomis mokykla dalyvavo tradiciniame skaitymo skatinimo projekte „Šiaurės šalių literatūros savaitė". Šių metų tema – „Šventės šiaurės šalyse". Savaitės renginių programa buvo tikrai įspūdinga, nes apėmė ne tik skaitymą, bet vyko integruotos pamokos, kuriose buvo kuriami sveikinimai, pasakos, mokomasi tolerancijos bei gilinamos žinios apie Skandinaviją.

Read more...

Kino edukacijos projektas „Kino busas"

Print
PDF

kinobusasLapkričio 13 d. mokykloje lankėsi kino edukacijos projekto „Kino busas" režisierius Marat Sargasyan, kuris mokiniams surengė dviejų filmų „Mažylis Nilokia" ir „Mari istorija" peržiūras. Šio projekto tikslas – lavinti žiūrovų įgūdžius „perskaityti ir suprasti" filmą bei atskleisti vizualinio teksto teikiamas galimybes mokantis kitų dalykų. Juk mokymasis – ne tik žinių perteikimas, bet ir mokymasis mąstyti.

Read more...

Sveikiname

Print
PDF

sveikinmokyklos berniukų komandą: E. Pilkauską, J. Taujanską, G. Gasiūną, S. Poljanauską, G. Matuzevičųs, T. Širmelį, N.Matuzevičų, A. Bagdoną, U. Gučą, I. Kubilių Lietuvos mokyklų žaidynių Biržų rajono kaimo vietovių mokyklų kvadrato varžybose iškovojusią II vietą! Mokytojai I. Kubilienė ir V. Venckūnas.

Read more...

Sveikiname

Print
PDF

winnermokyklos mergaičių komandą: V. Gasiūnaitę, D. Gasiūnaitę, R. Mačiukaitę, U. Lapėnaitę, K. Vitinš, P. Kalinauskaitę, A. Džėjytę, E. Misevičiūtę, V. Gudeliūnaitę, L. Žukaitę Lietuvos mokyklų žaidynių Biržų rajono kaimo vietovių mokyklų kvadrato varžybose iškovojusią I vietą! Mokytojai I. Kubilienė ir V. Venckūnas.

Read more...