Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

eTwinning

Print
PDF

etwinningPriešmokyklinukų ir ikimokyklinukų jungtinė grupė kartu su mokytoja D. Karosiene tarptautinio eTwinning projekto „Mano mokytoja - gamta, mano ateitis - perdirbimas" vienoje iš vasario mėnesio veiklų, pavadinimu „Liečiu, jaučiu ir užuodžiu", tyrinėjo, lietė ir uostė...gamtą, atliko darbelius su gamtine medžiaga.

Read more...

eTwinning

Print
PDF

etwinningViena iš eTwinning projekto „Mano svajonių mokykla" veiklų - surinkti dėlionę saugaus interneto savaitei, kurios tikslas atkreipti dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, skatinti saugesnį vaikų ir jaunuolių naudojimąsi internetu bei skaitmeninėmis technologijomis. Su dėlionės užduotimi 1-3 klasės mokiniai susitvarkė puikiai.

Read more...

STEAM

Print
PDF
steam_logotipasSTEAM veikla lopšelio grupės tema ,,Sniegas+spalvos=spalvotas vanduo".
Ar sniegas visada baltas? Ar galima nuspalvinti sniegą? Kas atsitiktų, jei spalvotas sniegas ištirptų, o gal spalvotas sniegas netirpsta? - tai klausimai, į kuriuos atsakymų ieškojo lopšelinukai. O juos rasti padėjo mokytoja Lina Kučinskaitė. Sniego atsinešę į grupę, vaikučiai atsakymų paiešką pradėjo nuo piešimo ant sniego: gėlytės, saulutes, širdeles... Pirma išvada - ant sniego tikrai galima piešti. Atsakymo į klausimą ar tirpsta nuspalvintas sniegas taip pat nereikėjo ilgai laukti. Gaila tik, kad piešiniai dingo, tačiau spalvos laikėsi atskirai iki jas pajudinus.

Read more...

Sausio13-oji

Print
PDF
sausio13nBiržų ,,Aušros" pagrindinės mokyklos Nemunėlio Radviliškio pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcio centro languose 8.00 buvo uždegtos žvakutės. Ikimokyklinio ir priešmokyklinio skyriaus vaikai klausėsi istorijos apie Sausio 13-osios įvykius pagal V. Lansbergio pasakojimą „Sausio sniegenos'', statė Gedimino pilį ir televizijos bokštą, piešė Lietuvą naudodami tik tris mūsų vėliavos spalvas.
Pradinių klasių mokiniai po trumpos pamokėlės apie nepamirštamus sausio įvykius, ėjo į mokyklos vidinį kiemelį, kur buvo užkurtas atminimo laužas, leidęs visiems sušilti ir kartu pasivaišinti ant jo išvirta kakava su zefyrais.

Read more...

Apsilankė seniūnijoje

Print
PDF

nemunelioradviliskioherbasPriešmokyklinukai kartu su mokytoja Lina apsilankė seniūnijoje. Gerb. Svetlana mielai parodė kur dirba seniūnijos darbuotojai, papasakojo, ką jie veikia. Vaikai atnešė dovanoms savo piešinius. Kviečiame pasidžiaugti piešiniais tema "Sulaukėm žiemos", kuri puikiai matoma darželio languose.

Read more...

Apsilankė Kalėdų senelis

Print
PDF

christ2019Lopšelio grupėje apsilankė Kalėdų senelis. Prieš atrišant didelį dovanų maišą, senelis paprašė vaikučių parodyti, kaip jie gyvena, padainuoti, pašokti ir bendrai su Kalėdų Seneliu pasilinksminti. Vaikų džiaugsmui, Kalėdų Senelis nebuvo labai pavargęs ir mielai žaidė su vaikais. Visi vaikučiai sulaukė dovanėlių. Po eglute vaikučiai rado dovanėlę, skirtą žaisti visiems kartu.

Read more...

STEAM

Print
PDF

steam_logotipasIkimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupė dalyvavo respublikiniame projekte „STEAM ═ muzika + matematika + konstravimas" (org. Kauno lopšelis - darželis „Girinukas"). Projekto tikslas- integruoti muzikos, matematikos, gamtos pažinimo, ekologijos ir kitų disciplinų elementus ikimokyklinio, priešmokyklinio amžiaus vaikų ugdyme. Vaikai susipažino su muzikos ženklais, gamino natas, o paskui naudodami turimas technologijas, gamtos ir antrines žaliavas, žaislus, buities daiktus, kūrė instrumentus, kuriais galėtų muzikuoti. Projektas ugdė vaikų kūrybiškumą, mokė ekologijos (natas vaikai gamino iš panaudotų jogurtų indelių), konstravimo, technologijų integravimo metodo, kuris skatina naudojant aplinkoje esančius daiktus, kūrybiškai mokytis.

Read more...

Užėmė III vietą!

Print
PDF

exlibrisBiržų rajono savivaldybės Jurgio Bielinio viešosios bibliotekos organizuotame konkurse „Ką žinai apie 2021 metų vaikų knygų penketuką" mūsų komandos merginos užėmė III vietą!

Read more...

Aplankė Amsis

Print
PDF

amsisDarželio vaikučius aplankė policijos pareigūnė ir šuniukas Amsis. Policininkė priminė vaikams apie saugų elgesį kelyje, dovanojo vaikučiams liemenių ir skatino jas dėvėti. Taip pat paaiškino vaikams, kad nereikia pasitikėti svetimais žmonėms, neimti iš jų daiktų, nesėsti į nepažįstamo žmogaus vairuojamą automobilį. Šuniukas Amsis atsakė į vaikų klausimus, smagiai žaidė ir dūko kartu su vaikais, kurie glostė ir džiaugėsi šuniuku bei kvietė atvažiuoti į jų namus.

Read more...

STEAM

Print
PDF

steam_logotipasMatematika+menai+IT= STEAM - tokia formule galima apibūdinti vieną iš savaitės „Kas slepiasi mūsų spintose?" veiklų „Šlepečių paradą". Jungtinės ikimokyklinės ir priešmokyklinės grupės vaikai lygino savo šlepetes, batukus, dėliojo pagal dydį, ieškojo, kur užrašytas batuko dydis, nukopijavo skaičius ant popieriaus. Tada kompiuteriu užrašė ir atspausdino skaičius. Tėveliai taip pat buvo įsitraukę į šią veiklą - turėjo atlikti namų darbus - paruošti „bato" padą. Kai viskas buvo paruošta prasidėjo ilgas kūrybinis procesas: spalvotos medžiagos pasirinkimas, puošybos priemonės ir t.t.

Read more...

TAKSE MIKE

Print
PDF

nordVisa savaitė darželio grupėse buvo skirta Šiaurės šalims - Šiaurės šalių literatūros skaitymo savaitei. Mokytojų padedami vaikučiai susipažino su Šiaurės šalimis, gaublyje ieškojo Kalėdų senelio namų, žvakių šviesoje klausėsi pasakų, iš rankų antspaudų „augino" medžius. Pas vaikus atplaukė ruonių šeima, vaikai juos dėliojo nuo mažiausio iki didžiausio. Jungtinės grupės vaikai kartu su mokytoja Dalia Karosiene taip pat visą savaitę domėjosi Šiaurės šalimis: kartu su vaikais darė tų šalių vėliavas, domėjosi šiaurėje gyvenančiais gyvūnais, juos spalvino, atsineštus iš namų baltos spalvos žaisliukus „slėpė sniege".

Read more...

Tolerancija

Print
PDF

toleranceTolerancijos dieną visi pradinių klasių mokiniai kartu su mokytojais užsiėmė tolerancijos namo projektavimu ir statyba. Kad namas būtų saugus, patikimas ir tinkamas gyventi visiems, reikėjo nuveikti nemažai darbų. Pirmiausia, reikėjo dar kartą prisiminti, kas gi yra ta tolerancija? kodėl ji būtina kiekvienam būsimo namo gyventojui? Nusprendėme „išsisukti" be rimtose knygose rašomų apibrėžimų, todėl patys bandėme pagalvoti: O kokie gi žodžiai telpa kiekvienoje žodžio „tolerancija" raidėje? Antras etapas- namo projektavimas ir statyba. Čia pagalbos ranką ištiesė mokytojai, nes langų montavimui prireikė aštrių įrankių, kuriuos patikėjome suaugusiems. O tada vidaus apdaila, baldai, vonių įrengimai ir... gyventojų įkėlimas. Atrodo jau viskas, tačiau didelis namas turi turėti taisykles. Todėl kūrėme taisykles, kaip gyvensime kartu. Ir paskutinis akcentas- bendra nuotrauka, nes manome, kad išmokome ne tik statyti namą kartu, tačiau ir padėti draugui bei dirbti kartu nesipykstant.

Read more...