Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Talka

Print
PDF

greblNemunėlio Radviliškio pagrindinėje mokykloje tęsiasi veiklos, skirtos Žemės dienai. Balandžio 3 dieną 5-6 ir 9-10 klasių mokiniai kartu su mokytojais ir Latvelių girininkijos darbuotojais sutvarkė Pagojų šilelio poilsiavietę ir miško pakraštyje esančią žydų kapavietę. Po darbo Latvelių girininkas Algirdas Trybė pakvietė pietų, kurių metu kepėme dešreles ant laužo, ragavome šių metu beržo sulos.

Read more...

NATO 15-mečio minėjimo renginys

Print
PDF

natoKovo 29 d. Nemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos 9-10 klasių mokiniai kartu su klasės vadovėmis A. Navalinskiene ir V. Vaitaityte dalyvavo Lietuvos narystės NATO 15-mečio minėjimo renginyje. Renginio metu teko išbandyti jėgas šaudant į taikinius, dalyvaujant jėgos varžybose, paragauti kareiviškos košės.

Read more...

SALDINTĄ GĖRIMĄ KEIČIU Į VANDENĮ

Print
PDF

h2oKovo 29 d. mokykloje vyko akcija „Saldintą gėrimą keičiu į vandenį", skirta pasaulinei Vandens dienai paminėti. Sveikatos priežiūros specialistė Neringa Gailiūnienė mokiniams paruošė anketą apie vandens reikšmę ir naudą mūsų gyvenime. Mokiniai, pasiskirstę komandomis, atsakinėjo į viktorinos klausimus, atliko praktines užduotis: dėliojo sveikatiados šūkį, bandė atpažinti pagal skonį, kokį vandenį geria. Geriausiai skonį pavyko nustatyti penktokei Deimantei Gasiūnaitei.

Read more...

Sveikiname

Print
PDF

cartoon_bg4 kl. mokinius Ugnę Lapėnaitę ir Gabrielių Baliūną Biržų rajono matematikos olimpiadoje 4 klasių mokinių amžiaus grupėje užėmusius II vietą (mokytoja Jolanta Mulokienė).

Mažųjų deklamatorių konkursas

Print
PDF

sirdelKovo 26 d. Nemunėlio Radviliškio pagrindinė mokykla organizavo Biržų rajono švietimo įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų meninio skaitymo konkursą „Žodeliai iš mažų širdelių", skirtą mokyklos 435 – sioms įkūrimo metinėms. Tad svečių laukė ne tik eilės, žaidimai, prizai, dovanos, bet ir gimtadienio tortas!

Read more...

Šimtadienio teismas

Print
PDF

100_logo1Kovo 22 d. Nemunėlio Radviliškio pagrindinėje mokykloje vyko vienas įsimintiniausių renginių – ŠIMTADIENIS. Šimtadienio tema – dešimtokų teismas. Teismas už aibę per dešimt metų prikrėstų šunybių prasidėjo ikimokykliniame skyriuje, kuriame pedagogės L. Kučinskaitė ir D. Sudeikytė surengė ne vieną išbandymą – sulįsti į namelį, sušokti šokį, paraugti tradicinės manų košės.

Read more...

,,Atvirų durų diena''.

Print
PDF

pologoKovo 21 dieną 9-10 klasių mokiniai drauge su Biržų rajono policijos komisariato pareigūne Vita Andžiene ir karjeros ugdymui vadove Zita Beliakiene dalyvavo Panevėžio apskrities policijos komisariate vykusiame renginyje ,,Atvirų durų diena''. Mokiniai susipažino su pareigūnų darbo ypatybėmis, policininko profesija, reikalavimais ir stojimo sąlygomis, išgirdo kursantų įspūdžius, pamatė ginkluotę ir policijos ekspertų tyrimų įrangą. Turėjo galimybę pasimatuoti pareigūno uniformą, iš arčiau apžiūrėti Kelių policijos tarnybos ir mobiliojo būrio automobilius, stebėti policijos kinologų pasirodymą su tarnybiniais šunimis.

Read more...

Dalyvavome festivalyje „Sėjau rūtą"

Print
PDF

srsmKovo 20 d. mūsų mokyklos ikimokyklinio skyriaus vaikai kartu su mokytojomis A. Križinauskiene, V. Pilkauskiene bei buvusia mokytoja S. Šalkauskiene dalyvavo Biržų rajono savivaldybės švietimo įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų lietuvių liaudies šokių festivalyje „Sėjau rūtą", vykusiame „Aušros" pagrindinėje mokykloje,

Read more...

Gamtos pažinimo pamoka Biržų girioje

Print
PDF

varnen1Nemunėlio Radviliškio pagrindinėje mokykloje tęsiasi renginiai, skirti Žemės dienai. Kovo 19 dieną 7-9 klasių mokiniai dalyvavo gamtos pažinimo pamokoje Biržų girioje. Pamokos metu Latvelių girininkijos girininkas Algirdas Trybė supažindino mokinius su medžių rūšine įvairove, perinčiomis paukščių rūšimis, inkilų gamyba atskiroms paukščių rūšims.

Read more...

Mokslo-Lab olimpiados penktokams

Print
PDF

mokslolabKas yra Mokslo-Lab olimpiados? Tai Mokslo-Lab olimpiados penktokams: matematikos, lietuvių kalbos ir anglų kalbos! Jas padeda organizuoti ne kas kitas, kaip septintos klasės moksleiviai!

Read more...