Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

eTwinning diena

Print
PDF

etwinningGegužės 9-ą švenčiama programos eTwinning diena. Tai progai mokinukai ir darželinukai atkodavo eTwinning programos dienos datą, nuspalvindami ją nurodytomis spalvomis.

Read more...

Vyko į Biržų priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą

Print
PDF
gaisrineGegužės 4 d. minima šv. Florijono – gaisrų sergėtojo diena.
Šia proga 1, 3 klasės mokiniai kartu su mokytoja R. Lapeikiene vyko į Biržų priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą. 3 kl. mokinei Radvilei Natkaitei buvo įteikta padėka už dalyvavimą konkurse „Gaisrinė sauga – vaikų akimis".
Radvilė su klase buvo pakviesta dalyvauti atvirų durų dienoje Biržų PGT. Vaikai galėjo pamatyti bei išbandyti ugniagesių darbo įrankius ir aprangą.

Read more...

Eksponuojami mūsų piešiniai

Print
PDF

artNuo šiandien biržietiškumo nestygstančioje kavinukėje „Kų Tujė?" eksponuojami mūsų darželinukų ir pradinių klasių mokinių piešiniai. Dėkojame kavinukės savininkei Giedrei Užkurėlytei ir kviečiame tėvelius kartu su vaikučiais užsukti į kavinukę apžiūrėti parodėlės, o kartu ir nusifotografuoti prie piešinio kartu su savo piešinio autoriumi.

Read more...

Apdovanojome geriausius

Print
PDF

sveikinPrieš šventes apdovanojome geriausius: geriausiai baigusius antrą trimestrą, padariusius didžiausią ugdymosi pažangą, geriausiai lankiusius pamokas ir aktyvinančius klasės bendruomenę.

Read more...

Velykų laukimas

Print
PDF
velykeles„Velykų zuikutis
Pas mus atskubėjo,
Margučių kraitelę
Po langu padėjo..."

Velykų laukimas jungtinėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupėje su mokytoja D. Karosiene.

Read more...

"Deklamuoju Lietuvai'

Print
PDF

poetRajoniniame skaitovų konkurse "Deklamuoju Lietuvai'', kurį organizavo Biržų m. vaikų darželis "Genys'', dalyvavo net keturi mūsų jaunieji skaitovai. Vaikai turėjo puikią galimybę ne tik išgirsti savo vienmečių deklamuojamus eilėraščius, tačiau ir patys pasirodyti didesnei auditorijai. Daug pagiriamų ir padrąsinančių žodžių buvo pasakyta visiems, o taip pat palinkėjimų sėkmės ateinančių metų skaitovų konkurse. Už gražius pasirodymus konkurse visi buvo apdovanoti padėkos raštais ir dovanėlėmis

Read more...

Akcija, skirta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai

Print
PDF

kovo_11Visa mokyklos bendruomenė dalyvavo akcijoje, skirtoje Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai „Plauk, plauk, laiveli". Visi, nuo mažiausio iki vyriausio, buvo pasiruošę plukdyti savo laivelį už Lietuvą. Kiekvienas savo rankomis pagamino laiveliui burę ir ant jos užrašė linkėjimą Lietuvai. Įvairiaspalvės burės pasipuošė palinkėjimais Lietuvai stiprybės, gerovės, laisvės, laimės ir gerumo. Nepagailėta ir glėbys meilės savo šaliai, kaip pačiai geriausiai, gražiausiai ir dosniausiai iš visų, netrūko ir linkėjimų prezidentui. Vėliavos stiebo viršūnę visi papuošė Lietuvos trispalve. Kiekvienas „laivelio savininkas" nenorėjo paleisti jo be pavadinimo, todėl ant borto atsirado ir įvairiausių pavadinimų: „Nemunėlio laimės laivelis", „Lietuva", „Nemunas" ir kt. Po paruošiamųjų darbų atėjo laikas „nuleisti" laivelius į vandenį. Apaščios upe laiveliai drąsiai pasileido plaukti tolyn, lydimi krykštaujančių vaikų.

Read more...

MOKONOMIKA

Print
PDF

mokonomikaKovo 9 dieną visi pradinių klasių mokiniai dalyvavo didžiausioje Swedbank organizuotoje nuotolinėje MOKONOMIKOS pamokoje. Vienas iš renginio vedėjų - avataras, įkūnijantys ateities superherojų, Mokonomikos pamoką apibūdino kaip pamoką, kurioje lavinamas intelektas. Su mokiniais virtualioje pamokoje susitiko vienas populiariausių vaikų rašytojų T. Dirgėla, kurio diskusijos tema „Skaitymas kenkia medžiams - gal metas baigti?". Pirmosios vaikų emocinio intelekto lavinimo studijos Lietuvoje įkūrėjos M. Tilindžiūtės pamokėlės tema - „Emocinis intelektas. Sąmonė ar nesąmonė".

Read more...

„Darbštusis ūkis"

Print
PDF

ferm1Dvi savaites lopšelio grupėje vyko projektas „Darbštusis ūkis". Kartu su mokytoja L. Kučinskaite vaikai aiškinosi, kokie gyvūnai vadinami naminiais, kokią nauda jie duoda žmonėms, kaip vadinami jaunikliai. Klausėsi gyvūnų balsų, bandė juos atkartoti. Iš įvairių medžiagų konstravo aptvarėlius, namelius gyvūnams. STEAM veikla (dailė ir matematika) - panaudojant įvairias netradicines priemones: vatą, plunksnas, akytes ir kt., sukurti darbeliai „Avytė" ir „Gaidelis". Vaikai skaičiavo ir lygino, ko daugiau avyčių ar gaidelių, kiek spalvų turi darbeliai. Didžiausias ateities džiaugsmas – „kai užaugsiu, būsiu ūkininkas".

Read more...

Skaitovų konkursas

Print
PDF
poetŠiandien darželyje įvyko skaitovų konkursas, kurį vaikučiai paskyrė Lietuvai. Gražiausios eilės, dainelės ir net pelėdos pamokos - viskas buvo skirta mūsų brangiai šaliai.
Dėkojame mokytojams už puikią poezijos šventę.

Read more...

„VARĖ“ ŽIEMĄ

Print
PDF

images2-4 klasės mokiniai „varė" žiemą iš kiemo, pasipuošę kaukėmis ir aktyviai švęsdami džiaugsmo ir linksmybių dieną.

Read more...

Mes tikrai mylim Lietuvą

Print
PDF

mlSveikinimas Lietuvai nepriklausomybės atkūrimo dieną - akcija "Mes tikrai mylim Lietuvą", kurios metu visi vaikų darbeliai, dainos, dėlionės buvo skirti Lietuvai.

Read more...