Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Informacija

Print
PDF
kalendBiržų r. Nemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos Ikimokyklinio skyriaus (vaikų darželio) darbo grafikas vasaros sezono metu:
iki 2020 m. birželio 23 d. nuo 7.00 iki 17.30 val.
nuo 2020 m. rugpjūčio 3 d. nuo 7.00 iki 17.30 val.

Nuo 2020 m. birželio 26 d. iki 2020 m. liepos 31 d. įstaiga atostogauja.

Mokyklos direktorė
Edita Timukienė

Gyvūnų paroda

Print
PDF

gyv2Birželio 3 d. Nemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos ikimokyklinį skyrių aplankė Šviečiamosios gyvulininkystės projekto ,,Augink, rūpinkis ir mylėk" organizatoriai, jie surengė gyvūnų parodą. Mažieji darželinuka susidomėję apžiūrinėjo augintinius: antį, triušius, šinšilą Bosą, putpeles, vištytę ir gaidžiuką. Mažieji ne tik patyrė džiugių emocijų, bet ir sužinojo jiems dar nežinomų dalykų. Pavyzdžiui, šinšilai prausiasi tik smėliuku, jiems vandens nereikia, kodėl skiriasi ančių ir vištų kojytės, džiaugėsi margais putpelių kiaušinukais, stebėjo ir neslėpė savo džiaugsmo, kaip antys mėgavosi gerdamos vandenį.

Read more...

Žaidimų dienos

Print
PDF

b11Paskutinę gegužės savaitę priešmokyklinukai ir pradinukai baigė mokslo metus, sveikiname juos. 5-10 klasių mokiniai ir dalis ikimokyklinukų dar tęsia nuotolinį mokymąsi, kita dalis mažųjų jau smagiai laiką leidžia vaikų darželyje. Šią savaitę vaikai sportavo, atliko kūrybines užduotis „nepaprasti akmenys", klausėsi istorijų apie Moką ir Mokiuką, dainavo kartu su Kake Make, piešė vasarą, įsirengė lauko žaidimų aikštelę.

Read more...

Apie saugų elgesį vandenyje

Print
PDF
swimmArtėjant maudymosi sezonui, Švietimo, mokslo ir sporto ministerija kartu su Lietuvos plaukimo federacija atkreipia dėmesį į saugų elgesį vandenyje ir ragina laikytis įprastų taisyklių, kurias suaugusieji turėtų priminti vaikams:
1. Nesimaudyti vieniems, nepalikti vaikų be priežiūros.
2. Maudytis tik tam skirtose vietose ir laikytis saugaus elgesio taisyklių, nuorodų maudymosi vietose.
3. Vengti šuolių ant galvos.
4. Naudoti gelbėjimo liemenes.
5. Naudoti kepures ir kitus galvos apdangalus apsisaugojant nuo perkaitimo.
6. Prie jūros atkreipti dėmesį į perspėjamuosius ženklus, vėliavas.
7. Nevartoti svaiginančių gėrimų.
8. Į vandenį įbristi, prisipratinti prie vandens, apžiūrėti maudymosi vietą.
9. Įvykus nelaimei kviesti pagalbą, skambinti tel. 112. Pagalbą skęstančiajam patys galite suteikti tik tada, kai žinote gelbėjimo veiksmus.
10. Savo fizinius gebėjimus demonstruokime sporto varžybose, bet ne ežeruose, upėse ar jūroje.
Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (Saugokite save ir kitus. Vanduo – ne vieta elgtis neatsakingai..pdf)Saugok save ir kitusLietuvos plaukimo federacija atkreipia dėmesį į saugų elgesį vandenyje2510 Kb

Read more...

Šviečiamosios gyvulininkystės projekto ,,Augink, rūpinkis, globok" tema ,,Bitininkystė"

Print
PDF

biteBiržų r. Nemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos Ikimokyklinio skyriaus vaikai, mokytojos ir tėveliai nuotoliniu būdu tęsia šviečiamosios gyvulininkystės projekto ,,Augink, rūpinkis, globok" temą ,,Bitininkystė". Mokykla pakvietė šeimas išsiaiškinti, kur galima sutikti bites (savaitės tema ,,Dūzgia bitės tarp žiedų") ir kokia naudą jos mus duoda (savaitės tema ,,Medus maistas ir vaistas").

Read more...

Spalvos pievoje

Print
PDF

spalvosNuo gegužės 18 d. jau dirba Ikimokyklinis skyrius, tiesa, priešmokyklinukai šiuos mokslo metus užbaigs nuotoliniu būdu gegužės 29 d. Visi kiti vaikučiai laukiame darželyje. Praeitos savaitės tema buvo „Spalvos pievoje". Minėjome tarptautines bičių ir futbolo dienas, ieškojome įvairių spalvų pievoje, bandėme įsiminti jų pavadinimus, susipažinome su augalų sudėtinėmis dalimis, kartu su tėveliais dalyvavome viktorinoje, gaminome pienės pūką, eksperimentavome, klausėmės pasakų, dainavome dainas apie pavasarį. Dalyvavome nuotoliniame Biržų savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuotame fotografijų konkurse ,,Aktyvus sportas su šeima".

Read more...

Dėl mokslo metų trukmės, intensyvinimo, užbaigimo

Print
PDF
kalendoInformuojame, kad pagal Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos rekomendacijas 2020-05-11 Nr. SR-2206 ,,Dėl ugdymo proceso organizavimo 2019-2020 mokslo metais" ugdymo procesas:
1. 1-4 kl. baigiamas nuotoliniu būdu gegužės 29 d.
2. Birželio 1 d. grįžta į mokyklą tie 1-4 klasių mokiniai, kurie nepasiekė minimalaus mokymosi pasiekimų lygio, kad galėtų likviduoti skolas, pasiruošti mokslo metų užbaigimui, atsiskaityti su mokykla, teikti pagalbą mokiniams, kurie praleidinėjo pamokas, neatlikdavo užduočių, patyrė mokymosi sunkumų, nesimokė.
3. 5-10 kl. baigiamas nuotoliniu būdu birželio 12 d.
4. Birželio 15 d. grįžta į mokyklą tie 5-10 klasių mokiniai, kurie nepasiekė minimalaus mokymosi pasiekimų lygio, kad galėtų likviduoti skolas, pasiruošti mokslo metų užbaigimui, atsiskaityti su mokykla, teikti pagalbą mokiniams, kurie praleidinėjo pamokas, neatlikdavo užduočių, patyrė mokymosi sunkumų, nesimokė.
Print
PDF

nuomaIšnuomojamos Biržų r. Nemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos bendrabučio, esančio Santakos g. 2, Nemunėlio Radviliškio mstl., Biržų r. sav., I aukšto patalpos Nr. 1-6 (29,47 kv. m) ir dalis bendro naudojimo patalpų Nr. 1-3 (8,78 kv. m), viso - 38,25 kv. m.

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (nuomos salygos.pdf)SąlygosNuomos sąlygos2669 Kb
Download this file (nuomos skelbimas.pdf)SkelbimasNuomos skelbimas585 Kb
Download this file (PASIŪLYMAS (1).docx)FormaNuomos pasiūlymo forma16 Kb

Pievos gyventojai

Print
PDF

pppAntrąją gegužės savaitę Ikimokyklinio skyriaus vaikai tęsė projektus „Mano šeima", „Marš iš gryčios", „Pievų gyventojai". Pastarasis - šviečiamosios gyvulininkystės projekto „Augink, rūpinkis, mylėk" dalis. Kartu su šeima vaikai stebėjo gamtą, vabaliukus, jų kūnų sandarą, ieškojo informacijos apie vabalus, juos piešė, mokėsi naujų sąvokų, dainavo daineles, minėjo šeimos dieną, atliko praktines kūrybines užduotis, pvz. užkandžiai vaikų stalui. Dalyvavo Biržų ŠPT virtualioje parodoje „Mano šeimos akimirka". Ir sniego senį netgi spėjo nulipdyti.

Read more...

Nuo gegužės 18 d. pradeda veikti ikimokyklinis skyrius (darželis)

Print
PDF

atgal

Į vaikų darželį bus priimami vaikai, kai yra tėvų, įtėvių, globėjų kreipimasis (raštu), kuomet abu tėvai dirba, t. y. į darbą privalo eiti ir būtinąsias funkcijas (darbus) atlikti abu tėvai, įtėviai, globėjai ir nėra galimybės palikti vaiko namuose, pasitelkiant kitų asmenų pagalbą.

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (DĖL COVID-19 LIGOS (KORONAVIRUSO INFEKCIJOS) VALDYMO PRIEMONIŲ VAIKŲ PRIEŽIŪROS )SprendimasSprendimas dėl COVID-19 ligos valdymo priemonių vaikų priežiūros organizavimui147 Kb
Download this file (DĖL IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO ORGANIZAVIMO BŪTINŲ SĄLYGŲ (V-1116).)SprendimasSprendimas dėl ugdymo organizavimo būtinų sąlygų161 Kb
Download this file (Įsakymas nedarbingumo pažymėjimo.pdf)Įsakymas dėl nedarbingumo pažymėjimo išdavimoĮsakymas dėl nedarbingumo pažymėjimo išdavimo tvarkos69 Kb
Download this file (tėvų prašymo forma (2).docx)Prašymo formaPrašymas dėl vaiko priėmimo į įstaigą karantino metu 13 Kb

Read more...

Gegužė – Šeimos mėnuo

Print
PDF

outGegužė prasidėjo dovanų ir gėlių, skirtų mamyčių dienai gamyba, miestelio puošyba. Šiai temai labai padėjo projektas ,,Marš iš gryčios". Vaikai mokėsi tvarkyti namų aplinką, stebėjo gamtą, ieškojo įvairių gamtos objektų, mokėsi rinkti ir rūšiuoti šiukšles. Iškylavo su šeima gamtoje, gamino iš antrinių medžiagų neįprastus daiktus.

Read more...

Padedame įgyvendinti šviečiamąją gyvulininkystės programą ,,Augink, Rūpinkis, mylėk"

Print
PDF

20202Kovo pabaigoje mokyklą pasiekė žinia, jog Lietuvos Žemės ūkio ministerijos VŠĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra atrinko mūsų mokyklos Ikimokyklinį skyrių dalyvauti respublikiniame šviečiamosios gyvulininkystės projekte ,,Augink, rūpinkis, mylėk". Šiuo projektu siekiama supažindinti vaikus su Lietuvos ūkiuose auginamais gyvūnais bei jų aplinka. Nuo mažų dienų vaikams ugdyti sveiką ir ekologišką požiūrį į ūkininkavimą, jo naudą žmogui ir visuomenei. Parengėme veiklų planą, esame numatę daug išvykų, renginių, projektų, gavome metodinės medžiagos darbui.

Read more...