Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

„Meškis ir žąselė“

Print
PDF

birzubielinioBiržų rajono savivaldybės Jurgio Bielinio viešosios bibliotekos darbuotojos svečiavosi darželyje. Jos vaikučiams atvežė dovanų pasaką „Meškis ir žąselė". Vaikai labai įdomiai ir prasmingai praleido laiką. Kartu su viešniomis dalyvavo pasakoje: lipdė besmegenius, grojo, puošė kalėdinį žaisliuką eglutei ir padėjo susikrauti lagaminą žąselei. Visos susitikimo metu organizuotos veiklos buvo įtraukios ir linksmos vaikams.

Read more...

„Tvari eglutė“

Print
PDF
steam_logotipasSTEAM veikla „Tvari eglutė" (antrinės medžiagos, veltinis) mišrioje darželio grupėje.
Kalėdų švenčių pagrindinis akcentas – eglutė. Mišrios grupės vaikai gamino kitokias eglutes ir jomis pasipuošė darželio erdves.
Šios kūrybinės veiklos metu naudojo antrines medžiagas. Veiklų metu vaikai: iš veltinio rankomis formavo apvalius rutuliukus, taip pajusdami veltinio švelnumą, šilumą (jutimo pojūčiai). Spalvodami guašu eglutes, vaikai prisiminė geometrines formas, o puošdami jas spalvotais rutuliukais – įtvirtino spalvų pavadinimus.

Read more...

Šaunuoliai!

Print
PDF
cat-happy-clapping-animated-gif-clrI trimestrą puikiais įvertinimais baigė šie mokiniai:
I kl. Gabriela Juodokaitė,
II kl. Emilija Barauskaitė ir Naglis Grybauskas,
III kl. Emilija Valaitytė.
Nepraleido nė vienos pamokas per I trimestrą:
III kl. mokiniai – Gerda Kišunaitė ir Justinas Vilčinskas.

Read more...

Kakės Makės arbata

Print
PDF
kmmDar viena puiki diena mokykloje su Kalėdine arbata lauke.
Didelis smagumas gerti Kakės Makės arbatą lauke.
Dar didesnis smagumas gerti Kakės Makės arbatą lauke žiemą.
Dvigubai didesnis smagumas gerti Kakės Makės arbatą lauke žiemą ir padardinti ją sniegu.
Trigubai didesnis smagumas gerti Kakės Makės arbatą, pagardintą sniegu, lauke žiemą su draugų kompanija.
Keturis kartus didesnis smagumas gerti Kakės Makės arbatą, pagardintą sniegu, lauke žiemą su draugų kompanija ir užkąsti saldumynais, kurių yra tiek daug.

Read more...

Laiškai Kalėdų seneliui

Print
PDF

la4Mišrios ugdymo grupės vaikai skuba iki Kalėdų (mokytoja D. Karosienė) parašyti laiškus Kalėdų seneliui, kuriuose geri darbai per metus ir dovanėlių norai.

Read more...

„Papuoškim Kalėdų eglutę"

Print
PDF
pkkMišri ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupė su mokytoja Dalia Karosienė dalyvauja projekte „Papuoškim Kalėdų eglutę", kurio tikslas vaikų meninės kompetencijos ir aplinkosauginės kultūros bei atsakomybės gamtai ugdymas. Į projektą integruota STEAM veikla – žaisliukų gamyba iš sūrios tešlos.
Artėjant gražiausiai metų šventei, kuri ypač svarbi vaikams, jie ir nusprendė pagrindinį šventės akcentą, eglutę, papuošti savo pagamintais žaisliukais. Grupė „virto" kiek neįprasta virtuve, kadangi žaisliukams pagaminti reikėjo tešlos. Vaikai patys matavo produktus tešlai, minkė ir kočiojo ją, darė įvairių formų žaisliukus ir kantriai laukė kada išdžiūvusiais žaisliukais papuoš eglutę.
Pagaliau, paskutinis proceso akcentas – draugiška nuotrauka prie eglutės, papuoštos pačių rankomis pagamintais žaisliukais.

Read more...

„Pasaka apie žibintą"

Print
PDF
nzKartu su mokytoja D. Karosiene mišrios grupės vaikai aptarė draugystės svarbą paskui su didžiuliu susidomėjimu žiūrėjome edukacinį filmuką „Pasaka apie žibintą". Kaip Nykštukas ieškojo draugų, kad jam padėtų uždegti vėjo užpustą žibintą.
Po diskusijų vaikai gamino žibintus, juos uždegė. Visi džiaugėsi sklindančia draugystės šiluma.

Read more...

„Kalėdos šiaureje"

Print
PDF

siauLopšelio grupės vaikai su mokytoja L. Kučinskaite šią savaite vykdė integruotą projektą „Kalėdos šiaureje" (tai šių metų Šiaurės šalių literatūros savaitės tema). Pirmą dieną bibliotekininkė Jolanta pakvietė abiejų grupių vaikus klausytis ištraukos iš Astridos Lindgrend knygos „Emilis iš Lionebergos". Mišrios grupės vaikai papasakojo, kokių šalių vėliavėles pasigamino. Kartu su muzikos mokytoja Vigilija dainavo apie žiemą. Prie uždegtų žvakelių aptarė, kokios yra gyvenimo sąlygos Šiaurėje, ką veikia vaikai tamsiais, šaltais vakarais, kaip ruošiasi Kalėdoms, gaublyje ieškojo šiaurinių šalių. Lopšelio vaikai apsilankė bibliotekoje, kurioje apžiūrėjo knygų parodėlę, klausėsi pasakų, parašė kalėdinį linkėjimą ir net parsinešė dovanų. Projekto metu vaikai spalvino trolius, kalėdinius žibintus, piešė baltąjį lokį .

Read more...

„Kava kvepiantis atvirukas"

Print
PDF
kavaEdukaciniame - terapiniame užsiėmime „Kava kvepiantis atvirukas" dalyvavo visi norintys susipažinti ir išmokti piešimo kava technikos. Edukacijos metu dalyvės pasigamino net po kelis išskirtinius, unikalius ir aromatingus atvirukus. Po užsiėmimo visos vaišinosi kava ir arbata. Kava kvepiančią edukaciją dovanojo Odeta Juodokienė, kuri asmeniškai dėkoja visoms dalyvėms, primindama, kad kartu gerai praleistas laikas ir smagus bendradarbiavimas yra visų edukacijos dalyvių nuopelnas. Tad „nesvarbu, kiek jums metų: jei vis dar trokštate būti kūrybingas, jumyse dar gyvena vaikas" ( Johnas Cassavetes). Todėl edukacijos autorė sako – iki naujų susitikimų!

Read more...

Kas ta tolerancija?

Print
PDF

ttt2Pradinių klasių mokiniai atidžiai klausėsi ir po to aptarė H. K. Anderseno pasaką „Senasis gatvės žibintas". Pasaką išraiškingai skaitė aktorius Karolis Dapkus. Pasakos žodžiai „Jie mane myli tokį koks aš esu" lydėjo vaikus viso renginio metu. Kas ta tolerancija? Vaikai kalbėjo, kaip jie supranta. Klausėsi kitų žmonių nuomonės. Mokyklos socialinė pedagogė Audronė Grigienė kalbėjo kaip sekasi draugauti vaikams mokykloje. Mokytoja Jolanta Mulokienė pamokė vaikus iš stiklainio pasidaryti žibintus. Mokiniai galėjo pasirinkti, ką naudos stiklainio puošimui: įvairias kruopas, raideles, blizgučius, siūlus, servetėles, spalvotas geometrines figūras.

Read more...

„Pyragų diena"

Print
PDF

pyragasPasidalinkime gabalėliu „saldaus gerumo" - su tokiu kilniu tikslu šiandien buvo organizuota tradicine jau Lietuvoje tapusi „Pyragų diena". Visus daugiafunkcio centro bendruomenės narius ir miestelio gyventojus pakvietėme kepti pyragus ir kartu jais vaišintis prie bendro stalo. Labai džiugu, kad stalas buvo nuklotas kuo įvairiausiais naminiais pyragais, o mokinukai savo pyrago gabalėlį už sutartą kainą bandė parduoti mokytojams ar savo bičiuliams. „Pyragų dienoje" organizuotos labdaros surinktos lėšos bus paaukotos gražiam ir prasmingam tikslui - padėti silpniems. Mūsų saldžios dienos surinktos lėšos bus perduotos Onos Milienės senelių globos namams.

Read more...

,Baubukų linksmadienis

Print
PDF

baubukŠiandien mišrioje grupėje vaikučiai džiaugėsi pramoga „Baubukų linksmadienis". Pagrindinis visų užduočių ir žaidimų personažas buvo MOLIŪGAS. Vaikams reikėjo jungti taškelius ir sužinoti, koks Šiurpnakčio personažas ar atributas slėpėsi po taškeliais (moliūgas, šikšnosparnis). Vėliau visų džiaugsmui vyko smagūs žaidimai „Karštas moliūgas", „Numušk moliūgą", „Ridenk taikliai". Linksmas veiklas organizavo mokytoja D. Karosienė.

Read more...