Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Kaip elgtis su visomis pirotechnikos priemonėmis

Print
PDF

policijaArtėjant Kalėdoms ir Naujiesiems metams, primename, kad gyventojai turėtų atsakingai elgtis su visomis pirotechnikos priemonėmis – apie tai tėvai turėtų pasikalbėti ir su vaikais. Už vaikų iki 16 metų nepriežiūrą atsakomybė tenka tėvams. Pirotechnikos priemones draudžiama naudoti ne pagal paskirtį. Taip pat šias priemones draudžiama naudoti asmenims, kurie neturi teisės jų įsigyti ir naudoti, yra apsvaigę nuo alkoholio, narkotikų, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų.

Read more...

„Atšvaitus dalinu - rūpinuosi kitu“

Print
PDF

atsvaistaiNemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos mokiniai ir ikimokyklinio skyriaus vaikai dalyvavo Lietuvos transporto saugos administracijos inicijuotoje akcijoje „Atšvaitus dalinu- rūpinuosi kitu". Mokytojos priminė, kaip reikia teisingai užsisegti atšvaitą ir kodėl būtina jį nešioti kiekvieną dieną tamsiu paros metu. Vaikai džiaugėsi ir dėkojo Lietuvos transporto saugos administracijos darbuotojams už padovanotus atšvaitus.

Read more...

Minėjo Lietuvos kariuomenės dieną

Print
PDF

lkarLapkričio 22 d. mokyklos bendruomenė minėjo Lietuvos kariuomenės atkūrimo 101-ąsias metines. Mūsų mokiniai prie Nemunėlio Radviliškio valsčiaus savanorių atminimo lentos padėjo nupintą vainiką, buvo uždegtos žvakutės, sugiedota "Tautiška giesmė", pasodinta gilė iš Nepriklausomybės siekėjo Jono Basanavičiaus tėviškės.

Read more...

Sveikiname

Print
PDF

sveikinpradinių klasių mokinių komandą: L. Žukaitę, E. Kalinauską, E. Misevičiūtę, I. Kubilių, P. Kalinauskaitę, A. Bagdoną, K. Maciulevičių, J. Muloką, A. Džėjytę, M. Karitonaitę Lietuvos mokyklų žaidynių Biržų rajono kaimo vietovių mokyklų kvadrato varžybose laimėjusią III vietą. Mokytoja I. Kubilienė

Read more...

Šiaurės šalių literatūros savaitė „Šventės šiaurės šalyse"

Print
PDF

uten-navnLapkričio 11-15 dienomis mokykla dalyvavo tradiciniame skaitymo skatinimo projekte „Šiaurės šalių literatūros savaitė". Šių metų tema – „Šventės šiaurės šalyse". Savaitės renginių programa buvo tikrai įspūdinga, nes apėmė ne tik skaitymą, bet vyko integruotos pamokos, kuriose buvo kuriami sveikinimai, pasakos, mokomasi tolerancijos bei gilinamos žinios apie Skandinaviją.

Read more...

Kino edukacijos projektas „Kino busas"

Print
PDF

kinobusasLapkričio 13 d. mokykloje lankėsi kino edukacijos projekto „Kino busas" režisierius Marat Sargasyan, kuris mokiniams surengė dviejų filmų „Mažylis Nilokia" ir „Mari istorija" peržiūras. Šio projekto tikslas – lavinti žiūrovų įgūdžius „perskaityti ir suprasti" filmą bei atskleisti vizualinio teksto teikiamas galimybes mokantis kitų dalykų. Juk mokymasis – ne tik žinių perteikimas, bet ir mokymasis mąstyti.

Read more...

Sveikiname

Print
PDF

sveikinmokyklos berniukų komandą: E. Pilkauską, J. Taujanską, G. Gasiūną, S. Poljanauską, G. Matuzevičųs, T. Širmelį, N.Matuzevičų, A. Bagdoną, U. Gučą, I. Kubilių Lietuvos mokyklų žaidynių Biržų rajono kaimo vietovių mokyklų kvadrato varžybose iškovojusią II vietą! Mokytojai I. Kubilienė ir V. Venckūnas.

Read more...

Sveikiname

Print
PDF

winnermokyklos mergaičių komandą: V. Gasiūnaitę, D. Gasiūnaitę, R. Mačiukaitę, U. Lapėnaitę, K. Vitinš, P. Kalinauskaitę, A. Džėjytę, E. Misevičiūtę, V. Gudeliūnaitę, L. Žukaitę Lietuvos mokyklų žaidynių Biržų rajono kaimo vietovių mokyklų kvadrato varžybose iškovojusią I vietą! Mokytojai I. Kubilienė ir V. Venckūnas.

Read more...

„Vaiduoklių naktis"

Print
PDF

hepumpkinSpalio 25 d. mokyklos bendruomenės nariai smagiai pasitiko rudens atostogas. Mokyklos savivaldos aktyvas, 5-os klasės mokiniai organizavo Vaiduoklių nakties vakarėlį. Visą savaitę vyko pasiruošiamieji darbai: vieni puošė mokyklos erdves, kiti rengė skelbimus, treti rūpinosi muzika ir žaidimais. Vakarėlio metu, pagal iš anksto aptarus vertinimo kriterijus, mokiniai rinko Vakaro karalienę ir karalių. Sveikiname nugalėtojus: buvusį mokinį Marijų ir 8 klasės mokinį Vytą. Taip jau šiemet buvo, kad vaikinai savo išradingais kostiumais tapo vakaro karalienėmis.

Read more...

Greitesni už vėją

Print
PDF

gvvSpalio 25 d. Nemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos ikimokyklinio skyriaus bendruomenė pakvietė ugdytinių tėvelius, senelius, močiutes, brolius ir seses į tradicinę sporto šventę "Greitesni už vėją". Kaip ir dera, sportuoti pradėjome mankšta pagal kapitono Flinto dainą „Piratų mankšta". Pasiskirstę į „Raudonųjų" ir „Žaliųjų" komandas, dalyviai rungėsi įvairiose rungtyse. Daugiausia emocijų sulaukė virvės traukimas. Ypač smagu buvo tėveliams išbandyt savo jėgas traukiant virvę su dešimtokais.

Read more...

Socialinė – pilietinė veikla

Print
PDF

lapaigrSpalio 25 dieną, paskutinę dieną prieš mokinių atostogas, visa mokyklos bendruomenė dalyvavo akcijoje „Švaros diena". Akciją inicijavo mokinių savivalda. Diena buvo saulėta ir šilta, todėl mokiniai, nusimetę striukes, dirbo iš peties - paskirtoje teritorijoje grėbė lapus, kuriuos su maišais nešė į surinkimo vietą.

Read more...

Edukacinė išvyka į Anykščius

Print
PDF

anyksciaiSpalio 23 d. Nemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos 5 ir 8 klasės mokiniai vyko į edukacinę išvyką po Anykščius. Aplankėme „Labirintų parką", išbandėme jame esančias pramogas. Sėkmingai įveikėme kukurūzų labirinto trasas, smagiai nusileidome padangomis, grožėjomės žaliųjų skulptūrų parku, aplankėme apverstą namą.

Read more...