Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Žodeliai iš mažos širdelės

Print
PDF

sirdelPilname mažų širdelių ir gražių žodžių savo šaliai rytmetyje „Žodeliai iš mažos širdelės" mažieji meninio skaitymo konkurso atstovai sulaukė daug pagyrimų ir plojimų. Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkomis ir saldžiais prizais. Geriausi skaitovai dalyvaus rajoniniame skaitovų konkurse „Deklamuoju Lietuvai".

Read more...

„Mano Lietuva iš daug dalelių"

Print
PDF

ltMišri ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupė kartu su mokytoja L. Kučinskaite dalyvauja Tarptautiniame projekte „Mano Lietuva iš daug dalelių". Projekto veikloje sukurta internetinė dėlionė iš vaikų piešinio su gyvenamosios vietos simbolika, pastatais.

Nemunėlio Radviliškio žemėlapis - jigsaw puzzle (48 pieces)

Meninio skaitymo konkursas

Print
PDF

poetMeninio skaitymo konkurse, skirtame Lietuvos valstybės atkūrimo dienai, geriausiai pasirodė I klasės mokiniai Gabriela Juodokaitė ir Šarūnas Hanevičius, II klasės mokinės Rebeka Urbonaitė ir Emilija Barauskaitė, III klasės mokinė Gerda Kišūnaitė ir IV klasės mokinys Danielius Mikalajūnas. Komisijos ir mokytojų simpatijų prizus pelnė Gerda Kišūnaitė ir Austėja Gučaitė. Visi nugalėtojai apdovanoti padėkos raštais ir tautinėmis apyrankėmis.

Read more...

Vasario 16-oji

Print
PDF

16_vasarioLietuvos valstybės atkūrimo dienai skirtas renginys mokykloje praėjo su dainomis, šokiais ir eilėraščiais. Šiandien visi mokinukų pasirodymai buvo skirti brangiausiai šaliai – Lietuvai.

Read more...

Print
PDF

likeNuoširdi padėka vaikučių mamytėms Eglei Kiekšiene ir Simonai Skaringaitei, kurios sukūrė ir pačios pagamino priemonę smulkiajai motorikai ir gyvenimo įgūdžiams lavinti.

Read more...

Žiema, žiema, bėk iš kiemo!

Print
PDF
imagesAtėjus metui atsisveikinti su žiema skamba „Žiema, žiema, bėk iš kiemo!", deginama Morė, vyksta Kanapinio ir Lašininio kova, valgomi blynai ir laimi Pavasaris. O dar po kiemus vaikšto persirengėliai ir visiškai nesvarbu jų amžius ar ūgis, jie tik nori blynų ir kavos. Užgavėnes su visomis jų tradicijomis šventė darželinukai.
O pradinukai nusprendė, kad Užgavėnes reikia švęsti linksmai, triukšmingai, o svarbiausia su blynais, nes tikima, kad tie, kurie per Užgavėnes prisivalgo daug blynų, visus metus bus laimingi. Ypač blynų, primenančių saulę.

Read more...

„STEAM tyrinėjimai, eksperimentai, bandymai"

Print
PDF

steam_logotipasMišrios ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai prisijungė prie respublikinio projekto „STEAMS tyrinėjimai, eksperimentai, bandymai", kurį organizuoja Jurbarko švietimo centras kartu su Smalininkų pagrindine mokykla. Projekto tikslas – skatinti tyrinėti, atrasti bei kūrybiškai panaudoti turimus resursus, o taip pat bendradarbiavimas su kitomis įstaigomis. Projekto trukmė – nuo sausio iki gegužės mėnesio.

Read more...

„Gamtos tyrinėtojai. Gamtos mokyklos"

Print
PDF

etwinningNuo 2024 m. sausio mėnesio mišri ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupė kartu su Turkijos, Graikijos, Bulgarijos, Rumunijos ikimokyklinio ugdymo vaikais pradeda tarptautinio eTwinning projekto „Gamtos tyrinėtojai. Gamtos mokyklos" veiklas. Projekto tikslas – ekologinio ugdymo skatinimas, kasdienio gyvenimo įgūdžių ugdymas, IKT integravimas į projekto veiklas, bendravimo ir komandinio darbo įgūdžių gerinimas.

Read more...

Pirmos pagalbos pamokėlė

Print
PDF

svSveikatos priežiūros specialistė Vytautė Jurgelevičienė vedė pirmos pagalbos pamokėlę pradinukams.

Read more...

Dalyvavo respublikiniame kūrybiniame projekte

Print
PDF

katMišrios grupės vaikai Austėja Gasiūnaitė, Dainida Bagdonaitė ir Markas Juodokas dalyvavo respublikiniame kūrybiniame projekte, kurį organizavo Elektrėnų vaikų lopšelis-darželis „Pasaka". Naudodami įvairias dailės priemones vaikai kūrė atvirukus „Po Kalėdinio angelo sparnu". Dalyviai buvo apdovanoti organizatorių padėkos raštais. Mokytoja Dalia Karosienė.

Read more...

Akcija „Pergalės šviesa“

Print
PDF

sausio13Dalyvaudami akcijoje „Pergalės šviesa", mišrios ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai žvakučių šviesoje prie Lietuvos žemėlapio prisiminė šalis – Lietuvos kaimynes ir metą, kai daugiau nei prieš 30 metų žmonės rinkosi prie TV bokšto ir jį gynė. Kad geriau įsivaizduotų to meto įvykius, žiūrėjo filmuką „Aš prisimenu, kodėl esame laisvi", grupėje sudėtus sukurtus Lietuvos kontūrus papuošė neužmirštuolėmis. Atsirado ir televizijos bokštas, vaikai „uždegė" ir laužus...

Read more...

Imbierinių sausainių kepyklėlė

Print
PDF
iiiPrieš gražiausias metų šventes mišri ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupė kartu su mokytoja D. Karosiene ir mokytojos padėjėja A. Pilkauskiene atidarė imbierinių sausainių kepyklėlę.
Virė tešlos užmaišymo, minkymo, kočiojimo ir kepimo darbai. Netrukus grupėje pasklido imbierinių sausainių kvapas, primenantis, kad Kalėdos jau visai arti. Svarbus darbas ne tik iškepti sausainį, bet ir papuošti dovanų maišelį, kuriame „gulės" imbierinis sausainukas, laukiantis progos pradžiuginti artimą draugą, šeimos narį ar netikėtai užsukusį svečią.

Read more...