Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Judam muzikos ritmu

Print
PDF

dancing-smallSveikatos specialistai tvirtina, kad judėjimas ir sportas – rekomenduojama žmogaus kasdienio gyvenimo dalis. Kaip vieną iš fizinio aktyvumo formų ekspertai išskiria ŠOKĮ.

Penktadienio popietę mokyklos bendruomenė surengė akciją, kurios metu paminėjo Tarptautinę šokio dieną. Vidiniame kieme skambėjo muzika, šoko ir mankštinosi visa mokykla, gilino žinias bei teikė patarimus apie sveiką mitybą, gamino sveikuolių salotas, naudojant teikiamas gamtos gėrybes. Nuo pirmoko iki dešimtoko, mokytojai, administracija mankštinosi, mokė vienas kitą įvairių mankštos pratimų ir šokių judesių, šoko pagal muzikos ritmą. Po smagaus šokio, 5-10 klasių mokiniai pristatė sveikuoliškas salotas įvairios profesijos žmonėms.

Read more...

Konkurso „Šviesoforas“ regioninis etapas

Print
PDF

sviesoforas22Gegužės 12 d. Rokiškyje vyko pradinių (I-IV) klasių mokinių konkurso „Šviesoforas“ regioninis etapas. Į Rokiškio Senamiesčio pradinę mokyklą susirinko 10 komandų iš Panevėžio apskrities.

Į regioninį etapą pateko dvi Biržų rajono komandos: Nemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos ir Pabiržės pagrindinės mokyklos.

Užduotys buvo susijusios su saugiu eismu: kelio ženklai, užduotys kelių makete, viktorina, video užduotis, komandų kapitonų varžytuvės, perėjimas per kelią pėsčiųjų perėjoje, perėjimas per kelią sankryžoje, atšvaitų praktinis naudojimas.

Read more...

Vėl krinta ašaros ant kapo

Print
PDF

1Vėl krinta ašaros ant kapo

Gegužės 6 dieną, penktadienį, Nemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos 7 klasės mokiniai su savo auklėtoja, istorijos mokytoja Audrone Navalinskiene bei Latvelių girininkijos girininko pavaduotoju Algirdu Trybe, aplankė 1863 metų sukilimo dalyvių kapavietę ir pasodino gėlių, liaudyje vadinamų „ašarėlių“.

Apie koplytstulpį

Pirmiausia aplankėme koplytstulpį, pastatytą 1993 metais mūšio lauko viduryje, ant aukštumėlės. Čia į mus žvelgė ne tik lietuviškas rūpintojėlis, bet ir sukilimo personažai: valstietis, dvasininkas ir lietuvė motina, nesulaukianti grįžtančių sūnų. Skulptūros autorius – Saulius Kontrimas. Koplytstulpį sukūrė Algirdas ir Vaidotas Butkevičiai.

Read more...

Šviesoforas

Print
PDF
sviesoforas33SVEIKINAME ,
PRADINIŲ KLASIŲ MOKINIŲ KOMANDĄ (IEVĄ MISEVIČIŪTĘ, ROKĄ PILKAUSKĄ, INETĄ KAROSAITĘ IR ODETĄ BARTKUTĘ) BEI JŲ MOKYTOJĄ REGINĄ LAPEIKIENĘ, BIRŽŲ RAJONO "ŠVIESOFORO" VARŽYBOSE UŽĖMUSIUS I VIETĄ.

Read more...

Sveikatiada

Print
PDF

sveikatiada1Sveikatingumo projektas "JUDĖK, SVEIKAI MAITINKIS, MĄSTYK"

Tikslas: formuoti sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo įgūdžius - žaidynėmis, viktorinomis, netradicine aktyvia veikla - ugdyti supratimą apie mitybą ir fizinį aktyvumą.

Suteikti žinių apie subalansuotą, sveiką maistą .

Parodyti mokiniams, kad nuolatinė fizinė veikla yra būtinos ir neatsiejamos geros sveikatos sąlygos, o fizinė veikla be tinkamos mitybos – tik veltui švaistomas laikas.

Uždaviniai: mokiniai išmoks keletą makštos pratimų;

Išmoks pagaminti sveiką pusryčių patiekalą.

Read more...

Pavasaris šventėm pražydo

Print
PDF

P4290100Besišypsanti geltona saulutė, geltonžiediai narcizai, kvapniosios pakalnutės, šypsenėlės, zuikučiai ir Velykų margučiai kvietė vaikus ir jų mamytes į penktadienio rytmetį „Pavasaris šventėm pražydo“. Renginį organizavo vyresnioji auklėtoja Dalia Karosienė.

Read more...

Abėcėlės šventė

Print
PDF

abc2Visi mokslai prasideda nuo ABĖCĖLĖS. O pirmokai per šiuos mokslo metus pasiekė daugiausia: jie pažino raides, išmoko skaityti. Penktadienį pirmokai pakvietė savo tėvelius į nuotaikingą „Abėcėlės šventę“, kurią organizavo pradinių klasių vyresnioji mokytoja Danguolė Šteinbergienė.

Padėdama šventę, mokytoja džiaugėsi, kad visi pirmokai išmoko raides, pradėjo skaityti.

Read more...

Mokyklų bendruomenių, kultūros, švietimo įstaigų ir nevyriausybinių organizacijų partnerystės tinklo kūrimas, diegiant inovacijas ugdymo procese

Print
PDF

kuriameateiti

Mūsų mokyklos direktorė Saulė Venckūnienė, pavaduotoja ugdymui Edita Timukienė, įvairių dalykų mokytojai: Audronė Navalinskienė, Audronė Januševičiutė, Audronė Grigienė, Vaida Vaitaitytė, Auksinija Križinauskienė, Asta Paplauskienė, Vytas Jareckas, dalyvauja Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos finansuojamame projekte "Mokyklų bendruomenių, kultūros, švietimo įstaigų ir nevyriausybinių organizacijų partnerystės tinklo kūrimas, diegiant inovacijas ugdymo procese" (kodas VP1-2.2-ŠMM-05-K-01-093), finansuojamame Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos bendrojo finansavimo lėšomis, kurį vykdo Biržų rajono pagalbos mokiniui, mokytojui ir mokyklai centras.

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (modelis2.ppt)ParamaProjektinė veikla166 Kb

Read more...

Darom 2011

Print
PDF

mdaromPenktadienį, balandžio 15 d., visa mokyklos bendruomenė nuo mažiausio darželinuko iki vyriausių mokyklos mokytojų ir mokyklos darbuotojų dalyvavo akcijoje „Darom“, kurios metu rinko šiukšles ir tvarkė: Velniapilį, Dainų slėnį, Apaščios ir Nemunėlio upių pakrantes, mokyklos aplinką, Šilelį (devintokai Šilelyje dirbo kartu su Latvelių girininkijos girininku A. Trybe, net dešreles kepė ant laužo po talkos).

Ačiū visiems už kruopštų darbą!

Read more...

Nedegink pernykštės žolės

Print
PDF

p120Nutirpus sniegui ir atšilus orams, Lietuvoje prasidėjo masiniai žolės deginimai. Kaip teigia gaisrininkai, pernai net 45 procentai visų išvykimų gesinti gaisrų, buvo susiję su žolės deginimu. Juk degančiose pievose sudega retų augalų sėklos, žūsta vabzdžiai, gyvūnai, čia perintys paukščiai. Be to, nuo liepsnojančios žolės ugnis dažnai persimeta į miškus, durpynus, gyventojų sodybas, ūkinius pastatus, o liūdniausia, kad degančiose pievose beveik kasmet žūsta ir žmonės. Aitrūs dūmai apsvaigina, žmogus praranda sąmonę ir nukritęs ant žemės, užsidegus drabužiams, mirtinai apdega. Deginant žolę, pernai žuvo vienas gyventojas, o dar vienas apdegė.

Read more...

EEPA

Print
PDF
Gyvas-medisNemunėlio Radviliškio pagrindinė mokykla balandžio mėnesį dalyvauja akcijoje, kuria siekiame suteikti sąlygas Lietuvos moksleiviams, jų tėveliams bei visiems miestų bendruomenės nariams tinkamai pasirūpinti nebereikalingais ar nenaudojamais elektros, elektronikos prietaisais bei panaudotais galvaniniais elementais. Akcijos metu surinktų elektroninių atliekų saugiu išgabenimu ir perdirbimu pasirūpins asociacija „EEPA“ – į mokyklas atvyksiantys specialūs automobiliai išveš visą nebereikalingą techniką.

Read more...

MES IR GAMTA

Print
PDF

SVEIKINAME KONKURSO „MES IR GAMTA“ NUGALĖTOJUS

MG1Kovo 25 d. - GANDRO dieną - trečiokų ir ketvirtokų komandos vyko į Pabiržės pagrindinę mokyklą, kur vyko gamtamokslinė diena „Mes ir gamta“.
Po šeimininkų pasveikinimo ir nuotaikingo gamtamokslinės dienos atidarymo, vyko komandų prisistatymai. Po jų komandos sėdo už stalų ir varžėsi viktorinoje „Mes ir gamta“. Galveles tikrai teko pasukti, nes klausimai buvo iš įvairiausių gamtos sričių.

Read more...