Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Kalėdinė gerumo akcija

Print
PDF

arbata1Artėjant gražiausioms metų šventėms Kalėdoms, Nemunėlio Radviliškio pagrindinio ugdymo ir DC mokinių taryba pakvietė mokyklos bendruomenę dalyvauti akcijoje „Vaišinu Jus arbata". Akcijos tikslas, anot mokyklos prezidentės Deimantės Gasiūnaitės, buvo „sutelkti visus geram darbui ir padovanoti puodelį karštos arbatos vinišiems Onos Milinienės senelių globos namų senjorams, pripildyti Kalėdas gerumo". Paskutinę savaitę prieš šventes, į Onos Milinienės senelių globos namus „nukeliavo" mokinių atnešti arbatos puodeliai, arbata bei pradinukų rankomis sukurti kalėdiniai sveikinimai. Džiaugiamės, kad mokiniai supranta, jog Kalėdos - pats tinkamiausias metas daryti gerus darbus.

Read more...

Tolerancijos diena

Print
PDF

tolerance4Tolerancijos dienai šiemet skyrėme integruotą etikos, dailės ir tikybos pamoką, kurios rezultatas šių metų Tarptautinės Tolerancijos dienos simbolis - Tolerancijos dėlionė.

Read more...

Sveikiname

Print
PDF

sportcRajoninėse priešmokyklinio amžiaus vaikų sporto varžybose dalyvavo Gerda Kišunaitė, Emilija Valaitytė, Justinas Vilčinskas. Vaikai bėgo 30 metrų, spyrė kamuolį į futbolo vartus, šoko į tolį, mėtė badmintono plunksnelę ir kamuoliukus į taikinį. Antrą vietą rajone laimėjo EMILIJA VALAITYTĖ. Sveikiname Emiliją ir jos mokytoją Liną Kučinskaitę.

Read more...

Šiaurės šalių literatūros savaitė

Print
PDF

fnf-with-textKai lapkritį apgaubia tamsa, Jaukiai pasislėpę nuo rudens darganos, užsidegame žvakes ir pasineriame į knygų pasaulį...

Lapkričio 9 d. 1-4 klasių mokiniai, jau tradiciškai, dalyvavo integruotame projekte „Šiaurės šalių literatūros savaitė". Šių metų tema „Šiaurės šalys ir pasaulis".

Read more...

Informacija

Print
PDF
nuot2020Po mokinių atostogų, nuo LAPKRIČIO 3 iki 8 d. 5-8 klasės mokiniai mokosi nekontaktinio - nuotolinio mokymo(si) būdu.
Pradinių klasių mokiniai po savaitės trukmės atostogų grįš į mokyklą, jiems nuotolinis mokymas netaikomas.
Ikimokykliniame skyriuje vaikai ir toliau ugdomi kontaktiniu būdu, t. y. ugdymo įstaigoje. Kontaktinis ugdymo procesas vykdomas atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją ir Sveikatos apsaugos ministerijos patvirtintus reikalavimus.

Šiurpnakčio kostiumo diena

Print
PDF

hepumpkinLietuvoje Helovino šventė vadinama Vaiduoklių švente arba Šiurpnakčiu. Šią dieną gąsdinantis kostiumas yra privalomas, todėl mokyklos prezidentės Deimantės idėja surengti Šiurpnakčio kostiumo diena mokykloje visiems labai patiko. Ji parodė, kad paskutinė diena prieš atostogas gali būti kitokia.

Read more...

Rudeninė talka

Print
PDF

lapaigrPaskutinę dieną prieš atostogas mokiniai ir ikimokyklinio skyriaus mažieji buvo pakviesti į rudeninę talką. Tradiciškai mokiniai grėbė lapus mokyklos teritorijoje, mažieji- darželio teritorijoje. Tuo pačiu metu darželis ir mokykla pasipuošė rudeninėmis lapų pelėdomis ir išskaptuotais moliūgais.

Read more...

„Mokykis, pažink, suprask"

Print
PDF

portIkimokyklinukų jungtinės grupės vaikučiai projekto „Mokykis, pažink, suprask" lėšomis keliavo į „PORTFOLIO" galeriją, kur juos pasitiko grupės draugas Adrijus ir jo mama, šios galerijos šeimininkė. Ten, padedami keramikos mokytojos Gražinos, vaikai nusilipdė dubenėlį, kurį kiekvienas savaip papuošė naudodami įvairias priemones: pagaliukus, šiaudelius, štampukus. Po šito darbo vaikų dubenėliai ,, keliavo" į krosnį, kur bus išdegti, po to patiems dar teks padengti glazūrą ir tik tada visi galės pasidžiaugti galutiniu rezultatu. Molio lipdybos užsiėmimą visi įvertino puikiai. Po gana rimto darbo visi vaišinosi obuoliais, aptarinėjo galerijoje veikiančios parodos paveikslus ir smalsavo, kur keliaus toliau.

Read more...

„Ekotakučiu einu saugodamas gamtą ir save"

Print
PDF

ekoergos1–4 klasių mokiniai pateko į dešimt Lietuvos mokyklų skaičių, kurios VšĮ „Ekoagros" organizuotame mini konkurse laimėjo pažintines užduočių knygeles „Ekotakučiu einu saugodamas gamtą ir save". Pažintinė užduočių knygelė „Ekotakučiu einu saugodamas gamtą ir save" supažindins su ekologijos ir ekologinio ūkininkavimo sąvokomis, suteiks žinių, kokie maisto produktai yra ekologiški ir kaip jie gaminami, kartu ragins susimąstyti apie sąmoningesnį ir atsakingesnį vartojimą. Kartu su knygele mokiniai turės puikią progą susitikti su interaktyvios knygelės autore Ingrida Meškinyte, žinoma gamtininke, ornitologe ir edukologe, kuri įgyvendina įvairias edukacines programas vaikams bei jaunimui, veda edukacinius užsiėmimus apie gamtą ir ekologiją.

Read more...

Apie dantukų priežiūrą ir taisyklingą valymą

Print
PDF

dantSveikatos specialistė Neringa Gailiūnienė darželio vaikučius ir pradinukus pakvietė pasikalbėti apie dantukų priežiūrą ir taisyklingą valymą. Vyresnieji mokyklos mokinukai dalyvavo "Kahoot" žaidime apie sveiką gyvenimo būdą.

Read more...

Pradinukų projektas

Print
PDF

leaves1-4 klasių mokiniai kartu su mokytojomis R. Lapeikiene ir J. Mulokiene ir šiais mokslo metais mokyklos erdves puošia integruoto projekto "Rudens spalvos" darbais. Pirmoji projekto dalis - įvairia technika ir priemonėmis atlikti piešiniai ant popieriaus, antra dalis - gėlių mozaika ant pievos, skirta Tarptautinei mokytojų dienai. Pradinukai kūrybiškai ir įdomiai pažvelgė į besikeičiančią gamtą.

Read more...

Renginys "Ūkininkų kiemelis"

Print
PDF

armSugrįžę po vasaros, darželinukai tėvelius pakvietė į šviečiamosios gyvulininkystės programos projekto „Augink, rūpinkis, mylėk" renginį "Ūkininkų kiemelis". Projekto vadovė, mokytoja D. Karosienė kartu su mokytojomis D. Sudeikyte, L. Kučinskaite ir muzikos mokytoja Z. Beliakiene bei mažaisiais projekto dalyviais paruošė nuotaikingą programėlę, kurioje buvo visko- dainelių, žaidimų, gyvūnėlių garsų pamėgdžiojimo. "Ūkininkų kiemelis" turėjo nemažai "gyventojų"- tėveliai jame įkurdino triušius, vištas, žąsis. "Ūkininkų kiemelis" "pražydo" saulėgražomis, jį puošė lopšelio ir ikimokyklinio skyriaus auklėtinių piešinėliai naminių gyvūnų tema, prikrautas šieno vežimaitis.

Read more...