Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Sveikiname

Print
PDF

sveikin3 kl. mokinį Igną Kubilių Biržų rajono 2-4 kl. mokinių tarpe pasaulio pažinimo olimpiadoje laimėjusį III vietą. Mokytoja Jolanta Mulokienė.

Žodeliai iš mažų širdelių

Print
PDF

lietuva-vasario-16-oji1Kovo 4 d. ikimokykliniame skyriuje vyko meninio skaitymo konkursas ,,Žodeliai iš mažų širdelių", skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30–mečiui. Iki konkurso vaikai iliustravo savo mokyklą bei darželį ir surengė piešinių parodą. Vertinimo komisija ypač žavėjosi lopšelinukių Austėjos Gasiūnaitės, Viltės Langaitės ir Urtės Žvalionytės artistiškumu.

Read more...

Nauja edukacinė erdvė

Print
PDF

smileDžiaugiamės nauja edukacine erdve – mokėjimo mokytis kompetencijos kalendoriumi ikimokyklinio skyriaus „Boružiukų" grupėje.

Read more...

Išvyka į spektaklį

Print
PDF

teatrVasario 26 d. grupė mokinių, kartu su lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Vaida Vaitaityte lankėsi Biržų kultūrose centre vykusiame Kauno miesto kamerinio teatro spektaklyje „Super herojai". Šiame spektaklyje pasakojamos tikrų paauglių tikros istorijos. Spektaklis kėlė klausimus: Ar superherojais gimstama ar tampama? Kaip būti herojumi sau pačiam? Kokiais autoritetais sekti? Kaip tapti geresne savo paties ar pačios versija? Kaip išgyventi patyčias? Kas yra draugystė ir meilė? Kaip nebijoti svajoti ir visada išlikti savimi? Spektaklis neketino teisti, moralizuoti ar mokyti, kas yra teisinga ar neteisinga. Kūrėjai norėjo atverti langą į kitokią realybę, kurioje galbūt paaugliai pamatę patys save ir lengviau supras kitus.

Read more...

Viktorina „Kalba – tai tiltas per laiko upę"

Print
PDF

kalbaVasario 27 d. mokykloje vyko viktorina ‚Kalba - tai tiltas per laiko upę", skirta lietuvių kalbos dienioms. 5-7 klasių mokiniai pasiskirstė į 5 mišrias komandas. Viktorinos klausimai buvo ir paprastesni, ir gan sudėtingi, tačiau visos komandos buvo nusiteikusios ryžtingai. Buvo klausimų, į kuriuos atsakymus žinojo visi, bet net ir geriausiai pasirodžiusi komanda nesurinko maksimalaus taškų skaičiaus.

Read more...

Sveikiname

Print
PDF

sveikin8 kl. mokinę Agnę Miežiūnaitę Lietuvos mokinių technologijų olimpiados rajono etape konstrukcinių medžiagų srityje laimėjusią I vietą (mokytojas Eimantas Lapeikis) ir 8 kl. mokinę Gitą Glebavičiūtę Lietuvos mokinių technologijų olimpiados rajono etape mitybos srityje laimėjusią II vietą (mokytoja Rima Zemlickienė).

Read more...

Naktis Vabalninko Balio Sruogos gimnazijoje

Print
PDF

logovabJau antrus metus iš eilės, mūsų mokyklos mokinių savivalda buvo pakviesta, vasario 15 d. sudalyvauti Vabalninko Balio Sruogos , mokinių savivaldos organizuojamame renginyje „ Naktis mokykloje". Nuvykus mus draugiškai sutiko, žaidėme įvairius susipažinimo, ištvermės, bendradarbiavimo žaidimus, vaikinai žaidė krepšinį 3x3, o merginos tuo metu mokėsi šokį. Mūsų komanda užėmė pirmąją vietą, o merginos pasveikino išmoktu šokiu. Kai baigėsi veiklos ir atėjo miego valanda, miegančių neatsirado. Vieni žiūrėjo filmą, kiti klausėsi muzikos, treti tiesiog šnekučiavosi.

Read more...

Minėjo vasario 16-ąją

Print
PDF

16_vasarioVasario 16-tą Nemunėlio Radviliškio mokyklos bendruomenė pakvietė miestelio gyventojus ir svečius netradiciškai paminėti Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną. Radviliškiečiai, išsirikiavę į šventinę eiseną, nešini trispalvėmis, mokyklos, miestelio ir Biržų miesto vėliavomis, nukeliavo prie signataro Jokūbo Šerno kapo.

Read more...

Metų knygos rinkimai

Print
PDF

knygosVasario 6 d. 1-4 klasių mokiniai rinko populiariausią 2019 metų knygą vaikams. Metų knygų vaikams penketuką sudarė: Tomo Dirgėlos knyga „Benas-sapnų siuvėjas", Vytauto V. Lansbergio „Pūkis karalius", Pauliaus Norvilos „Strykt pastrykt", Ignės Zarambaitės „Stebuklingi senelio batai" ir Dovilės Zavedskaitės „Lietus ir skafandras".

Read more...

Tėvų susirinkimas

Print
PDF

susirinkimasVasario 5 d. mokykloje vyko visuotinis mokinių tėvų ir mokyklos tarybos susirinkimas. Susirinkusiuosius pasveikino merginų ansamblis, vadovaujamas mokytojos Z. Beliakienės. Mokyklos direktorė E. Timukienė pristatė direktoriaus 2019 metų veiklos ataskaitą. Pasidžiaugė vykdoma dalykų integracija, projektine veikla, Vaiko individualios pažangos stebėsenos sistema, mokinių pasiekimais olimpiadose ir konkursuose, apžvelgė NMPP ir PUPP rezultatus, džiaugėsi labai geru mokyklos mikroklimatu, mokyklos bendruomenės gerosios patirties sklaida. Supažindino su 2020 metų kryptimis, siekiais, prioritetais – įtraukiojo ugdymo stiprinimas siekiant ugdymo kokybės.

Read more...

Dėkojame mokiniams,

Print
PDF

sveikin

kurie labai gerai mokėsi 2019/2020 m.m. I pusmetį:

1 kl. Elzei Baliūnaitei ir Akvilei Kubiliūtei
2 kl. Viltei Gudeliūnaitei
3 kl. Emilijai Misevičiūtei ir Ignui Kubiliui
5 kl. Ugnei Lapėnaitei
6 kl. Gvidui Gasiūnui
8 kl. Agnei Miežiūnaitei

Read more...

Sveikiname

Print
PDF

sveikin10 kl. mokinį Gabrielių Timuką Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso rajono etapo 9-12 mokinių amžiaus grupėje laimėjusį II vietą. Mokytoja Vaida Vaitaitytė.

Read more...