Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Pradinukų išvyka į Raubonių parką

Print
PDF

dinozRugsėjo 23 dieną, pirmadienį, pradinių klasių mokinių laukė edukacinė veikla gamtoje. Mokiniai vyko į Raubonių parką Pasvalio rajone. Pirmiausia mokinai aplankė Zoo parką. Čia gyvena virš 30 gyvūnų rūšių: nuo mažyčių voveraičių iki gamtos Karaliaus liūto! Rudosios meškos, liūtas, puma, lūšys, elniai, surikatai, dygliatriušės ir daug kitų gyvūnų. Visi jie išsiskiria savo unikalumu, grožiu, bei išskirtiniais sugebėjimais.

Read more...

Atminties kelias

Print
PDF

davidRugsėjo 23-ąją Lietuvoje minima žydų genocido atminimo diena. Šiais metais minimos 76-osios Vilniaus geto likvidavimo metinės. Pirmadienį mūsų mokyklos 7-8 klasių mokiniai kartu su klasių vadovėmis I. Mizariene, A. Grigiene, istorijos mokytoja A. Navalinskiene bei girininku A. Trybe dalyvavo tradicinėje pilietinėje iniciatyvoje „Atminties kelias". Visi kartu ėjome į žudynių vietą tuo keliu, kuriuo žydai buvo varomi į paskutinę kelionę.

Read more...

Ikimokyklinukai lankėsi avių ūkyje

Print
PDF

png-sheep60Rugsėjo 17 d. ikimokyklinio skyriaus vaikai kartu su mokytojomis vyko į edukacinę išvyką ,,Avytė mus aprengs ir sušildys" J. ir K. Milišiūnų avių ūkyje, Dvargalių kaime. Mus pasitiko ūkio šeimininkė, kuri pakvietė į kiek neįprastus namus – jurtas, kur vaikai smalsiai apžiūrinėjo esančius daiktus.

Read more...

Naujų mokslo metų šventė

Print
PDF

1rugskambŠtai ir vėl į duris pasibeldė ruduo... Rodos, ką tik džiaugėmės prasidėjusia vasara, nerūpestingomis dienomis, ilgais vakarais prie laužo, gaivinančiomis jūros bangomis, o čia ir vėl kalendoriaus lapelis diktuoja: šiandien – naujų mokslo metų pradžia. Mokslo ir žinių šventė Nemunėlio Radviliškio pagrindinėje mokykloje prasidėjo iškilmingu pirmokų sutikimu.

Read more...

Stovykla „Prie Nemunėlio 2019"

Print
PDF

upenemBirželio 17-21 dienomis Nemunėlio Radviliškio pagrindinėje mokykloje vyko mokinių užimtumo vasarą programos „Prie Nemunėlio" veiklos. Programoje dalyvavo 59 mokiniai, iš jų 7 % turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių, 55 % mokinių buvo pavežami, 47 % mokinių gavo nemokamą maitinimą, 7 priešmokyklinio amžiaus vaikai. Veiklas organizavo 24 pedagogai, 13 socialinių partnerių, į svečius atvyko net 3 mokyklų mokiniai. Veiklos vyko įvairiose erdvėse pagal amžių dviejose grupėse. Kiekviena diena prasidėdavo mankšta, kurią vedė mokinių savivaldos nariai, pasibaigdavo įsivertinimu - dienos refleksija.

Read more...

Kyokushin kovo menų egzaminas

Print
PDF

kyokushinBirželio 14 d. Panevėžio Aukštaitijos sporto rūmuose mūsų mokiniai laikė Kyokushin kovos menų egzaminą. Šioje sporto šakoje, kur nepakenčiama taisyklių nesilaikymo ir tingumo, išlieka patys kantriausieji ir atkakliausieji. Šįkart pirmąjį egzaminą išlaikė ir 10 kyu oranžinį diržą gavo Ignas Kubilius ir Džiugas Undzėnas, 9 kyu – oranžinį su mėlyna juostele gavo Gabrielius Timukas, Domas Luiza, Agnė Miežiūnaitė ir Ineta Karosaitė. Ačiū treneriui Gintautui Čepukaičiui.

Read more...

Rajone apdovanoti geriausi mokiniai ir jų mokytojai

Print
PDF

sveikinBirželio 19 d. Biržų J. Bielinio viešosios bibliotekos salėje vyko Mokslo metų užbaigimo šventė, kurioje rajono vadovai padėkos raštais apdovanojo mokytojus, parengusius mokinius – olimpiadų ir konkursų I vietų nugalėtojus. Šiais metais jau birželio pradžioje mokiniams buvo įteiktos atminimo dovanėlėmis bei jie keliavo į ekskursiją po Latviją.

Read more...

Print
PDF

sveikinDėkojame mokiniams už labai gerą mokymąsi, pamokų lankomumą, pasiekimus meninėje, sportinėje, kūrybinėje veikloje 2018/2019 m.m.

Read more...

„Mafija nemirtinga"

Print
PDF

mafijaBirželio 14 dieną mokykloje šurmuliavo mokslo metų pabaigos šventė „Mafija nemirtinga", skirta pagerbti geriausius metų mokinius ir išeinančius iš mokyklos 10-okus, kurie tądien į pamokas atvyko arklio tempiamu vežimu. Mokyklos direktorė E. Timukienė apdovanojo mokinius, kurie labai gerai mokėsi, padarė didžiausią pažangą, nepraleido pamokų per II pusmetį, dėkojo olimpiadų, konkursų, varžybų, projektų dalyviams. Asmeninės sukakties proga mokyklos vadovė pasveikino jubiliatus.

Read more...

Žydų kultūros diena

Print
PDF

jewsBirželio 13 dieną 9-10 kl. mokiniai dalyvavo žydų kultūros dienoje Biržų pilyje. Į Biržus atvykę litvakų ainiai iš tolimiausių pasaulio šalių Pietų Afrikos, JAV, Didžiosios Britanijos, Izraelio ir kt. šalių susitiko su Biržų rajono mokiniais papasakoti apie savo ryšius su Biržais ir tais, kurių istorija turi būti papasakota. Jie kalbėjo apie tai, ką reiškia palikti namus amžiams, pasirenkant nežinomybę ir galimybę būti laisvam. Svečiai domėjosi mokinių svajonėmis keliauti, kalbėjo apie jaunimui atsiverianąias galimybes pažinti skirtingų kultūrų žmones bei toleranciją.

Read more...

Mus jungia draugystė

Print
PDF

draugBiželio 14 d. mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo Kratiškių mokyklos – daugiafunkcio centro organizuotame renginyje „Mus jungia draugystė". Atvykę buvome labai šiltai sutikti mokyklos bendruomenės. Prisiregistravus vyko susipažinimas. Lauke mūsų laukė daugybė smagių veiklų: su policijos pareigūnu Vitu šaudėme į taikinius, su treneriu Simu žaidėme fudbolą ir linksmas estafetes, taip pat vyko sumo imtynės. Vakarienės prie laužo metu vyko diskusija apie draugystę.

Read more...

Mokinių kūrybinis pleneras

Print
PDF

hubpages-artsupplies-mainBirželio 6 d. mūsų mokyklos 7-6 mokiniai dalyvavo jau tradicija tapusiame dailės kūrybiniame plenere „Biržų pilis – mano akimis", kuris vyko Biržų pilies teritorijoje. Pleneras skirtas skatinti mokinių kūrybiškumą, fantaziją, bendravimą, bendradarbiavimą. Džiugu kad plenerai jau tampa tradicija, nes tai smagi nauja patirtis.

Read more...