Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

„Mokykis, pažink, suprask"

Print
PDF

portIkimokyklinukų jungtinės grupės vaikučiai projekto „Mokykis, pažink, suprask" lėšomis keliavo į „PORTFOLIO" galeriją, kur juos pasitiko grupės draugas Adrijus ir jo mama, šios galerijos šeimininkė. Ten, padedami keramikos mokytojos Gražinos, vaikai nusilipdė dubenėlį, kurį kiekvienas savaip papuošė naudodami įvairias priemones: pagaliukus, šiaudelius, štampukus. Po šito darbo vaikų dubenėliai ,, keliavo" į krosnį, kur bus išdegti, po to patiems dar teks padengti glazūrą ir tik tada visi galės pasidžiaugti galutiniu rezultatu. Molio lipdybos užsiėmimą visi įvertino puikiai. Po gana rimto darbo visi vaišinosi obuoliais, aptarinėjo galerijoje veikiančios parodos paveikslus ir smalsavo, kur keliaus toliau.

Read more...

„Ekotakučiu einu saugodamas gamtą ir save"

Print
PDF

ekoergos1–4 klasių mokiniai pateko į dešimt Lietuvos mokyklų skaičių, kurios VšĮ „Ekoagros" organizuotame mini konkurse laimėjo pažintines užduočių knygeles „Ekotakučiu einu saugodamas gamtą ir save". Pažintinė užduočių knygelė „Ekotakučiu einu saugodamas gamtą ir save" supažindins su ekologijos ir ekologinio ūkininkavimo sąvokomis, suteiks žinių, kokie maisto produktai yra ekologiški ir kaip jie gaminami, kartu ragins susimąstyti apie sąmoningesnį ir atsakingesnį vartojimą. Kartu su knygele mokiniai turės puikią progą susitikti su interaktyvios knygelės autore Ingrida Meškinyte, žinoma gamtininke, ornitologe ir edukologe, kuri įgyvendina įvairias edukacines programas vaikams bei jaunimui, veda edukacinius užsiėmimus apie gamtą ir ekologiją.

Read more...

Apie dantukų priežiūrą ir taisyklingą valymą

Print
PDF

dantSveikatos specialistė Neringa Gailiūnienė darželio vaikučius ir pradinukus pakvietė pasikalbėti apie dantukų priežiūrą ir taisyklingą valymą. Vyresnieji mokyklos mokinukai dalyvavo "Kahoot" žaidime apie sveiką gyvenimo būdą.

Read more...

Pradinukų projektas

Print
PDF

leaves1-4 klasių mokiniai kartu su mokytojomis R. Lapeikiene ir J. Mulokiene ir šiais mokslo metais mokyklos erdves puošia integruoto projekto "Rudens spalvos" darbais. Pirmoji projekto dalis - įvairia technika ir priemonėmis atlikti piešiniai ant popieriaus, antra dalis - gėlių mozaika ant pievos, skirta Tarptautinei mokytojų dienai. Pradinukai kūrybiškai ir įdomiai pažvelgė į besikeičiančią gamtą.

Read more...

Renginys "Ūkininkų kiemelis"

Print
PDF

armSugrįžę po vasaros, darželinukai tėvelius pakvietė į šviečiamosios gyvulininkystės programos projekto „Augink, rūpinkis, mylėk" renginį "Ūkininkų kiemelis". Projekto vadovė, mokytoja D. Karosienė kartu su mokytojomis D. Sudeikyte, L. Kučinskaite ir muzikos mokytoja Z. Beliakiene bei mažaisiais projekto dalyviais paruošė nuotaikingą programėlę, kurioje buvo visko- dainelių, žaidimų, gyvūnėlių garsų pamėgdžiojimo. "Ūkininkų kiemelis" turėjo nemažai "gyventojų"- tėveliai jame įkurdino triušius, vištas, žąsis. "Ūkininkų kiemelis" "pražydo" saulėgražomis, jį puošė lopšelio ir ikimokyklinio skyriaus auklėtinių piešinėliai naminių gyvūnų tema, prikrautas šieno vežimaitis.

Read more...

"Atminties kelias"

Print
PDF

zydDalyvaudami pilietinėje iniciatyvoje "Atminties kelias", skirtoje Lietuvos žydų genocido aukų atminimo dienai, mokiniai kartu su istorijos mokytoja (Audronė Navalinskienė) kalbėjo apie Holokausto metu sunaikintas gausias Lietuvos žydų bendruomenes, apie iniciatyvos " Atminties kelias" simbolinę reikšmę. Vadovaujami muzikos mokytojos (Zita Beliakiene), padainavo žydų liaudies dainą "Tumbalalaika". Po trumpos pamokos žydų žudynių vietoje visi grėbė lapus, prie paminklo padėjo savo atsineštus akmenėlius.

Read more...

Rugsėjo 1-oji

Print
PDF

1rug2020rTradiciškai Lietuvoje moksleiviai rugsėjo 1-ąją ateina nešini kardelių, jurginų ar kitų gėlių puokštėmis, žingsniuoja į mokyklas pasveikinti mokytojų, buriuojasi mokyklos kieme, susitinka su draugais visoje mokykloje. Šiemet rugsėjo 1-osios šventė mokykloje vyko neįprastai. Švietimo, mokslo ir sporto ministerija (ŠMSM) ragino vengti didelių susibūrimų atsižvelgiant į koronaviruso grėsmę, priimti kitokį šventės formatą, kad mokiniai nesibūriuotų, laikytųsi saugaus atstumo. Todėl visus mokinius šiandien naujų mokslo metų pirmajai pamokai auklėtojai pasitiko prie mokyklos durų ir palydėjo į klases. Darželio auklėtojos savo mažylius pakvietė į margaspalviais balionais papuoštas erdves. Pirmoji pamoka buvo skirta vasarai, jos geriausioms akimirkoms, o taip pat informacijai apie tai, kad šįmet mokykloje bus privalu laikytis gerokai griežtesnių saugos ir sveikatos reikalavimų. Nežiūrint į viską, mokslo metai prasidėjo. Tegul jie būna turiningi, darbingi ir saugūs.

Informacija

Print
PDF

Gerbiamieji mokiniai, mokinių tėvai, mokytojai, mokyklos darbuotojai, lankytojai,

Informacija apie įėjimą į mokyklą ir išėjimą kasdieninio ugdymo proceso metu.

1-4 klasės – prie bendrabučio

5-6 klasės – paradinis įėjimas

7-8 klasės – prie sporto salės

iejimas

PRIMENAME, kad:

Read more...

Rekomendacijos ugdymo organizavimui

Print
PDF
logosmsmParengta pagal švietimo, mokslo ir sporto ministerijos publikacijas.
Kaip bus ugdomi vaikai nuo rudens?
Rekomendacijos ir pagrindiniai reikalavimai ikimokykliniam, priešmokykliniam ir bendrajam ugdymui.

Read more...

Padėkos vakaras „Paskutinis skambutis"

Print
PDF
BellSustok, įsiklausyk –
Skambutis neeilinis.
Nors daugelsyk girdėtas,-
Šį kartą – paskutinis!

2020 metų birželio 19 d. Nemunėlio Radviliškio pagrindinė mokykla sukvietė visą bendruomenę į padėkos vakarą „Paskutinis skambutis".

Read more...

Baigėsi 2019/2020 m.m., tad norime pasidžiaugti rezultatais

Print
PDF

sveikin

Dėkojame mokiniams, kurie labai gerai mokėsi 2019/2020 m. m.:

1. Elzei Baliūnaitei 1 kl.
2. Akvilei Kubiliūtei 1 kl.
3. Viltei Gudeliūnaitei 2 kl.
4. Ignui Kubiliui 3 kl.
5. Majai Karitonaitei 4 kl.
6. Gabrieliui Baliūnui 5 kl.
7. Ugnei Lapėnaitei 5 kl.
8. Gvidui Gasiūnui 6 kl.
9. Agnei Miežiūnaitei 8 kl.
10. Alantui Janoniui 8 kl.

Read more...

Informacija

Print
PDF
kalendBiržų r. Nemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos Ikimokyklinio skyriaus (vaikų darželio) darbo grafikas vasaros sezono metu:
iki 2020 m. birželio 23 d. nuo 7.00 iki 17.30 val.
nuo 2020 m. rugpjūčio 3 d. nuo 7.00 iki 17.30 val.

Nuo 2020 m. birželio 26 d. iki 2020 m. liepos 31 d. įstaiga atostogauja.

Mokyklos direktorė
Edita Timukienė